Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Selamlar , adamların iddia ettiği kullanım senaryosunu yarışı bile değil ben Xiaomi in eski cihazlarının pillerinin coook daha iyi gittiğini düşünüyor ve görüyorum , büyük pir yazılım kaynaklı pil tüketimi var görünüyor MIUI 10 ve öncesinde pil kullanımı daha iyiydi yani 10 saat oyun deniyor hangi oyunmuş hangi ayarlardaymis bı söyleseler bizde demeyelim sapma illa oluacak ama 10 saat yerine 5 saat oyun oynanıyor olması bariz yalan .17 saat video deniyor hangi video hangi çözünürlükte ve hangi parlaklıkta söylesinler deneyelim , hiç Xiaomi kullanmayan veyahut iPhone dan geçenleri pil memnun edebilir ama bu ve 2019/ 2020 yılında çıkardığı hiçbir cihazın pilinden memnun değilim bu görüşümu redmi note 4x / redmi 5 plus / redmi note 8/ redmi note 9s / redmi note 9 pro ve poco x3 kullanan birisi olarak yaptığımı de belirtmek isterim, pil kullanım senaryosunu da iyi veya kötü olarak belirtmek gerekirse kullandığım cihazları ekleme sırasına bakarak redmi note 8 ve sonrasına kötü öncesine bariz iyi diyebilirim . Farklı pil kullanım senaryosu veya rom önerilerinizi bekliyorum
Aops rom kernel olarak'ta stormbreaker v2 en az 9 saat ekran süresi.

Omersahan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Poc9 x3
Konular
0
Selamlar , adamların iddia ettiği kullanım senaryosunu yarışı bile değil ben Xiaomi in eski cihazlarının pillerinin coook daha iyi gittiğini düşünüyor ve görüyorum , büyük pir yazılım kaynaklı pil tüketimi var görünüyor MIUI 10 ve öncesinde pil kullanımı daha iyiydi yani 10 saat oyun deniyor hangi oyunmuş hangi ayarlardaymis bı söyleseler bizde demeyelim sapma illa oluacak ama 10 saat yerine 5 saat oyun oynanıyor olması bariz yalan .17 saat video deniyor hangi video hangi çözünürlükte ve hangi parlaklıkta söylesinler deneyelim , hiç Xiaomi kullanmayan veyahut iPhone dan geçenleri pil memnun edebilir ama bu ve 2019/ 2020 yılında çıkardığı hiçbir cihazın pilinden memnun değilim bu görüşümu redmi note 4x / redmi 5 plus / redmi note 8/ redmi note 9s / redmi note 9 pro ve poco x3 kullanan birisi olarak yaptığımı de belirtmek isterim, pil kullanım senaryosunu da iyi veya kötü olarak belirtmek gerekirse kullandığım cihazları ekleme sırasına bakarak redmi note 8 ve sonrasına kötü öncesine bariz iyi diyebilirim . Farklı pil kullanım senaryosu veya rom önerilerinizi bekliyorum
Ben 7 saat pubg oynama sitesi aliyorum. Ama bu ne kadar iyi ne kadar kötü bilemiyorum. O yüzden gruba bı sorayım dedim.

sercantugba62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi note4x
Konular
0
Ben 7 saat pubg oynama sitesi aliyorum. Ama bu ne kadar iyi ne kadar kötü bilemiyorum. O yüzden gruba bı sorayım dedim.
Aldığınız pubg ekran süresi hangi ayarlarsa , 120 mi 60 hrz de mi ve hangi parlaklıkta öğrenebilir miyiz

Msckaoz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
0
Merhabalar telefondan memnunum ama şarj konusunda son zamanlarda şarjdan şüphelenmeye başladım. Cihazda miui12 var herzaman 120hz açık ve oto parlaklıkta. 50-60şarj ile 3saat 40dk ekran süresi almışım ve bunun 1saat 50dk sı csr racing2 diye bir oyun. sizce bu durumlar normalmi? Açıkçası telefonun hızlı şarj olması ve şimdiye kadar kullandığım şarjı en iyi giden telefon olduğu için fazla sorun etmiyorum ama yinede sorun varmı emin olamadım son birkaç gündür çok gitmeye başladı ve nedense pil kullanımındaki istatistiğe güvenemiyorum normalde daha fazla gidiyor gibi.

şimdi bakıyorum pubg de 30dk %4yemiş, csr racing2 de 25dk da %5 yemiş sizlerde yarım saatlik oyun performansları nasıl. Bu arada bu değerleri istatistikte görünen değerler. Kendim ölçtüğümde 32dk da 9şarj yedi valla anlayabilmiş değilim. Gerekirse aşağıya ss te atarım

sercantugba62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi note4x
Konular
0
Selamlar cihazımi bugün şarj için taktım ama hızlı şarj olmuyor normal şarj oluyor 1 saat şarjda durdu %35 den %52 ye çıktı sizce nedeni nedir ben yazılımsal diye düşünüyorum ama ispatlayamam , son 2 şarjda da prize taktıktan 5 sn kadar şarj olmaya başlıyor anlamadım gitti , çözümü bilen yazsın lütfen

scorpio65

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
23
%100 den 20ye ,full 120hz sabit 6 saat akıcı 60fps pubg oynadım şarj yüzde 20 oldu iyi mi? Xiaomi.eu rom 12.0.4 parlaklık 70-80% arası kullandım

lsengul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Xiomi Mi Box
Konular
6
%100 den 20ye ,full 120hz sabit 6 saat akıcı 60fps pubg oynadım şarj yüzde 20 oldu iyi mi? Xiaomi.eu rom 12.0.4 parlaklık 70-80% arası kullandım
eu rom miui sürümü nedir? hocam bir de tüm güncellemeleri yaptın mı? teşekkürler

scorpio65

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
23
eu rom miui sürümü nedir? hocam bir de tüm güncellemeleri yaptın mı? teşekkürler
12.0.4 stabil en son 12.0.4 çıktı poco X3 eu rom için onu kullanıyorum güncelleme en son

Üst Alt