Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Eu rom'da aynı hocam 6-7 saat ekran süreleri var ekran bildiğin sömürüyor şarjı :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran 120hz'de kullanılıyorsa gayet iyi hocam
Hocam ben yazılımın sorunlu olduğunu düşünüyorum demek ki bu sorun custom romlarda da mevcut. Cihaz daha yeni bir cihaz ilerleyen dönemde daha stabil hale gelecektir. Çünkü bataryaya ve işlemciye göre şarjı normal gitmiyor 60hz kullanım bile olsa yada bana garip geliyor drunk~~

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Selamlar bende cihazı sıfır jelatinli ama yurtdışı olarak aldım, pili ile öne çıkan bir cihaz deniyor ancak 60 hz ekran açık parlaklık yarıdan daha az şekilde sadece sosyal medya ve YouTube ile 10 saat ekran süresi alıyorum, cihazın pilini överken 10 saat oyun 17 saat video oynanabilirlik / izlenebilirlik taahhütu verilmiş ama bunlarından daha basit işlemlerde pil az gidiyor sizce nedeni nedir ? 3 yıllık mi Max 2 kullanıcısı olarak pilin aynı gittiğini söyleyebilirim bana az gibi geldi
Hocam başka telefonla kıyaslamak doğru değil bunun işlemci gücü ram yazılımı hepsi farklı sonuçta.Aldığınız değer 60hzda normal.

Hocam ben yazılımın sorunlu olduğunu düşünüyorum demek ki bu sorun custom romlarda da mevcut. Cihaz daha yeni bir cihaz ilerleyen dönemde daha stabil hale gelecektir. Çünkü bataryaya ve işlemciye göre şarjı normal gitmiyor 60hz kullanım bile olsa yada bana garip geliyor drunk~~
Yavaş yavaş aosp romlarda düşüyor zaten 1-2 tanesi aklımda stabil gcam çıkınca kurmayı planlıyorum

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam başka telefonla kıyaslamak doğru değil bunun işlemci gücü ram yazılımı hepsi farklı sonuçta.Aldığınız değer 60hzda normal.

Yavaş yavaş aosp romlarda düşüyor zaten 1-2 tanesi aklımda stabil gcam çıkınca kurmayı planlıyorum
AOSP kullanmam fakat kullanıcıların grafiklerini gördüm asop tabanlı romlarda daha iyi bir batarya performansı var. Bu cihaza AOSP yazık eder bence.

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
AOSP kullanmam fakat kullanıcıların grafiklerini gördüm asop tabanlı romlarda daha iyi bir batarya performansı var. Bu cihaza AOSP yazık eder bence.
Sade arayüz sevenler için ideal hocam ben bi yükledim gerçekten aşırı stabil resmen iphone kadar akıcı oldu arrow yüklemiştim ama camera yüzünden geri eu ya döndüm

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Sade arayüz sevenler için ideal hocam ben bi yükledim gerçekten aşırı stabil resmen iphone kadar akıcı oldu arrow yüklemiştim ama camera yüzünden geri eu ya döndüm
Zaten düşüncenin asıl sebebi kamera uygulamasının getirdikleri ve galeri uygulamasının getirdikleri.

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Zaten düşüncenin asıl sebebi kamera uygulamasının getirdikleri ve galeri uygulamasının getirdikleri.
Onlarıda rootlayıp halledecez hocam yapacak bişey yok google fotoğraflar yeterli galeri konusunda bana

lsengul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Xiomi Mi Box
Konular
6
Eu rom'da aynı hocam 6-7 saat ekran süreleri var ekran bildiğin sömürüyor şarjı :)

Ekran 120hz'de kullanılıyorsa gayet iyi hocam

aynen 120 hz de kullanıyorum bilgi amaçlı soruyorum 6 saat ve 14 saat bilgileri var bunların toplamı en son şarj olduğundan beri geçen süremidir? yani ben 20 saat mi kullanmışım bu ekran görüntüsünü size gönderirken teşekkürler

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
aynen 120 hz de kullanıyorum bilgi amaçlı soruyorum 6 saat ve 14 saat bilgileri var bunların toplamı en son şarj olduğundan beri geçen süremidir? yani ben 20 saat mi kullanmışım bu ekran görüntüsünü size gönderirken teşekkürler
Ekran süresi ekranın açık olduğu süre hocam diğerleri arka planda şarj tükenme durumı en son şarjdan bu yana.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
İlk pil döngüm bu şekilde oldu. 120 ve 60 hz karışık şekilde kullanıldı aynı zamanda wifi ve mobil veride karışık. Bluetooth üzerinden zaman zaman kulaklıkla müzik dinledim. Farklı zamanlarda iki maç COD girdim ve cihazın kurulumunu yapıp uygulama yükledim/güncelledim. Çok kötü değil kesinlikle ama daha iyi olacaktır sadece 6 gün daha global roma dayanmam lazım :-x

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-25-21-50-26-459_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-11-25-21-50-26-459_com.miui.securitycenter.png
    227,5 KB · Görüntüleme: 142
  • Screenshot_2020-11-25-21-50-22-948_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-11-25-21-50-22-948_com.miui.securitycenter.jpg
    210,7 KB · Görüntüleme: 140

sercantugba62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi note4x
Konular
0

Normal dediğiniz durum fabrika verilerinde 10 saat oyun 17 saat video iken biz bunun yarısını yapamıyorken kıyaslamadan ziyade bir sorun olduğu görüşündeyim ki YouTube da ki pil videolarını izleyin orda öve öve bitiremiyorlar, ki kıyasladığım cihaz fabrika verilerine göre çok yakın süre verirken bu cihaz varız %50 daha hızlı şarj yiyor yani 6-7 saatden ziyade en az 15 saat kadar normal ekran süresi almak gerek Xiaomi güncelleme ile batarya performansını geçmişte kullandığım mi Max 2 , redmi note 4x cihazlarında bir gecede yarıya düşürmüş bir firma , yani aksinide yapabilir diye düşünüyorum bundan önce kısa bir süre note 8 kullandım MIUI 12 sürümünü 3 kez verip ertesi gün geriye aldılar hatalar yüzünden

Üst Alt