Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Normal dediğiniz durum fabrika verilerinde 10 saat oyun 17 saat video iken biz bunun yarısını yapamıyorken kıyaslamadan ziyade bir sorun olduğu görüşündeyim ki YouTube da ki pil videolarını izleyin orda öve öve bitiremiyorlar, ki kıyasladığım cihaz fabrika verilerine göre çok yakın süre verirken bu cihaz varız %50 daha hızlı şarj yiyor yani 6-7 saatden ziyade en az 15 saat kadar normal ekran süresi almak gerek Xiaomi güncelleme ile batarya performansını geçmişte kullandığım mi Max 2 , redmi note 4x cihazlarında bir gecede yarıya düşürmüş bir firma , yani aksinide yapabilir diye düşünüyorum bundan önce kısa bir süre note 8 kullandım MIUI 12 sürümünü 3 kez verip ertesi gün geriye aldılar hatalar yüzünden
Hocam hiçbir zaman ben görmedim ki bir markanın verdiği batarya ömrü tutsun hiçbirinin tutmuyor en iyi senaryoda hesap yapıyorlar o verileri veriyorlar miui12 çok sorunlu zaten xiaomide kabul etti ben aops rom'dayım kafam rahat kasıntı yok bişey yok ekran süresini tam kullanımda paylacagım.

sercantugba62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi note4x
Konular
0
Hocam hiçbir zaman ben görmedim ki bir markanın verdiği batarya ömrü tutsun hiçbirinin tutmuyor en iyi senaryoda hesap yapıyorlar o verileri veriyorlar miui12 çok sorunlu zaten xiaomide kabul etti ben aops rom'dayım kafam rahat kasıntı yok bişey yok ekran süresini tam kullanımda paylacagım.
Çok teşekkür ederim umarım iyi bir ekran süresi alırsınız ,

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
PixyOS rom sonuçları bu şekilde gidiyor oyun hiç oynanmadı wifi-4.5g karışık kullanıldı 120hz sabit kullanıldı bluetooth sürekli aktifti 1.5 saate yakın tel ile görüştüm parlaklık hep otomatikteydi eu rom'dan sonra bana muazzam geldi ve şarj hala %62

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201128-182608_Ayarlar.png
    Screenshot_20201128-182608_Ayarlar.png
    126,1 KB · Görüntüleme: 234

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
Sadece son 24 saati göstermesi çok saçma bir olay. Eu rom da böyle.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
ArrowOS da değerler bu şekilde. Sabit 120hz, sadece 4.5g kullanıldı

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201128-135346_Ayarlar.png
    Screenshot_20201128-135346_Ayarlar.png
    152,7 KB · Görüntüleme: 206
  • Screenshot_20201128-135350_Ayarlar.png
    Screenshot_20201128-135350_Ayarlar.png
    292,4 KB · Görüntüleme: 203

sercantugba62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi note4x
Konular
0
PixyOS rom sonuçları bu şekilde gidiyor oyun hiç oynanmadı wifi-4.5g karışık kullanıldı 120hz sabit kullanıldı bluetooth sürekli aktifti 1.5 saate yakın tel ile görüştüm parlaklık hep otomatikteydi eu rom'dan sonra bana muazzam geldi ve şarj hala %62
Selamlar sizlerden bir istirhamim olacak,%100 den %0 a olan bir ekran deneyimi paylaşabilir misiniz lütfen, eğer dediğiniz gibi kalan şarj süresi de benzerse bende geçiş yapayım , bu paylaşımlarınız çok değerli çünkü herkes miui 12 den şikayetçi iken böyle artıları önemli ;)

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Selamlar sizlerden bir istirhamim olacak,%100 den %0 a olan bir ekran deneyimi paylaşabilir misiniz lütfen, eğer dediğiniz gibi kalan şarj süresi de benzerse bende geçiş yapayım , bu paylaşımlarınız çok değerli çünkü herkes miui 12 den şikayetçi iken böyle artıları önemli ;)
Rom 9 saatin altına kesinlikle düşmüyor hocam fazlasını alırsınız altını almazsınız emin olun o deneyimi paylaşamıyabilirim gün içinde şarjım bitme noktasına gelmiyor genelde ama en çok kullanımı atabilirim buraya tekrardan.

sercantugba62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi note4x
Konular
0
Rom 9 saatin altına kesinlikle düşmüyor hocam fazlasını alırsınız altını almazsınız emin olun o deneyimi paylaşamıyabilirim gün içinde şarjım bitme noktasına gelmiyor genelde ama en çok kullanımı atabilirim buraya tekrardan.
Çok sevinirim paylaşımlara devam ederseniz

Omersahan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Poc9 x3
Konular
0
Poco x3 kullanıyorum. Alalı 1.5 hafta oldu. Resimde gözüken süre içerisinde. 60 ve 120 Hz karışık kullandım. 2.5 saat pubg, 1.5 saat YouTube dan video izledim ve oyun oynarken genelde parlaklık sona yakındı. Mobil ve wifi karışık ama wifi ağırlıkli kullandım.Sizce sıkıntılı bi durum var mı normal mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-03-21-15-16-046_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-12-03-21-15-16-046_com.miui.securitycenter.jpg
    237,3 KB · Görüntüleme: 192

sercantugba62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi note4x
Konular
0
Poco x3 kullanıyorum. Alalı 1.5 hafta oldu. Resimde gözüken süre içerisinde. 60 ve 120 Hz karışık kullandım. 2.5 saat pubg, 1.5 saat YouTube dan video izledim ve oyun oynarken genelde parlaklık sona yakındı. Mobil ve wifi karışık ama wifi ağırlıkli kullandım.Sizce sıkıntılı bi durum var mı normal mi?
Selamlar , adamların iddia ettiği kullanım senaryosunu yarışı bile değil ben Xiaomi in eski cihazlarının pillerinin coook daha iyi gittiğini düşünüyor ve görüyorum , büyük pir yazılım kaynaklı pil tüketimi var görünüyor MIUI 10 ve öncesinde pil kullanımı daha iyiydi yani 10 saat oyun deniyor hangi oyunmuş hangi ayarlardaymis bı söyleseler bizde demeyelim sapma illa oluacak ama 10 saat yerine 5 saat oyun oynanıyor olması bariz yalan .17 saat video deniyor hangi video hangi çözünürlükte ve hangi parlaklıkta söylesinler deneyelim , hiç Xiaomi kullanmayan veyahut iPhone dan geçenleri pil memnun edebilir ama bu ve 2019/ 2020 yılında çıkardığı hiçbir cihazın pilinden memnun değilim bu görüşümu redmi note 4x / redmi 5 plus / redmi note 8/ redmi note 9s / redmi note 9 pro ve poco x3 kullanan birisi olarak yaptığımı de belirtmek isterim, pil kullanım senaryosunu da iyi veya kötü olarak belirtmek gerekirse kullandığım cihazları ekleme sırasına bakarak redmi note 8 ve sonrasına kötü öncesine bariz iyi diyebilirim . Farklı pil kullanım senaryosu veya rom önerilerinizi bekliyorum

Üst Alt