Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Defy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Poco
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
12.0.6 Global sürümdeyim 60hz sabit parlaklık yarıda bile değil sizce pil nasıl gidiyor önerdiğiniz sürüm var mı?

hobo06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğursal Ozan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
4
Hocam efsane şarjı var en kotu 9 saat alıyorum. Şu an official android 12 surumundeyim buda harika ama ekran süresi biraz düşük

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Hocam efsane şarjı var en kotu 9 saat alıyorum. Şu an official android 12 surumundeyim buda harika ama ekran süresi biraz düşük
Hocam Arrow 11de kullandiginiz kernel vs varmi ? Birde ozellestirmesi nasil ? Ben sırf yazi tipi ve bildirim paneli yüzünden AOSP den vazgectim yoksa Aosp kullandigim da telefon kullandigimi anliyorum

hobo06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğursal Ozan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
4
Özelleştirme istiyorsan arrowa hiç uğrama hocam, stock android bu. Ne kadar yüksüz bı sistem kurarız diye düşünmüşler ve o kadar hafif bir sistem yapmışlar. Özelleştirme dert değil diyorsan sistemin kendisi yağ gibi akıyor. Uygulamaya giriş çıkış hızları oyun performansı pil performansı hayatta üzmez arrowun. Kernel olarak Optimus kullandım sevmedim sistemin kendisiyle gelen quicksilver kerneli en iyisi bence
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

JosephWesley bu arada bankalar sıkıntı çıkarmıyor safetynet geçiyor, sıkıntı olursa magiskhidela hallediyorsun hemen

Son düzenleme:

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Özelleştirme istiyorsan arrowa hiç uğrama hocam, stock android bu. Ne kadar yüksüz bı sistem kurarız diye düşünmüşler ve o kadar hafif bir sistem yapmışlar. Özelleştirme dert değil diyorsan sistemin kendisi yağ gibi akıyor. Uygulamaya giriş çıkış hızları oyun performansı pil performansı hayatta üzmez arrowun. Kernel olarak Optimus kullandım sevmedim sistemin kendisiyle gelen quicksilver kerneli en iyisi bence
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

JosephWesley bu arada bankalar sıkıntı çıkarmıyor safetynet geçiyor, sıkıntı olursa magiskhidela hallediyorsun hemen
Bende optimus kullaniyorum hocam rom guzel yag gibi akiyor sadece arada internet kesiyor onu anlamadim,o zaman direk kendi kernelini yüklüyorum o daha iyi

hobo06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğursal Ozan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
4
Arada bildirimler geç düşüyor, bluetooth kulaklık kesiliyor bendede. Bunlar dışında sorun yok hocam. Memnun kalırsınız

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Arada bildirimler geç düşüyor, bluetooth kulaklık kesiliyor bendede. Bunlar dışında sorun yok hocam. Memnun kalırsınız
Hocam Orjinal kerneli ile yaklaşık 2 3 gundur kullaniyorum ama şarj konusunda biraz yiyor gibi 60 hz kullaniyorum 6 saatten fazla alamiyorum,pubg oynamadigim halde birde pubgde 120 hz de bile kasıyor 90 fps modülü var ama çok takılmalar oluyor

reos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Noter
Konular