Soru POCO X3 Alınır mı ?

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Arka kapağı açılması gereken model Poco X3 Pro bahsi geçen Poco X3 NFC için kasanın açılmasına gerek yok.
bende aynen yazdım kardeşim en sonunda poco x3 pro benim.soyledigim.ve onerdigim dedim

Ben Poco x3 pro öneriyorum

eğer poco x3 nfc alacaksanız , Redmi note 9's alman daha daha güzel ve dayanıklı derim reisim ..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocalarım iyi geceler bu cihazı almak istiyorum 128/6 olan versiyondan alacağım aldığım gibi aosp rom kurmak istiyorum. Bu cihazı 2022de almak mantıklı olur mu ve kullanıp memnun olduğunuz aosp romları yazarsanız çok sevinirim. Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok iyi olur.
braz fark ver pro al İlle O kadar anca var dersen Redmi note 9's Al derim

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Yani tabiki de alınır ama bence artık birazcık bu telefon eski kaldı aosp kullanmanızda bir şey değişmiyor. Performans konusundan da fena değil ama bence alıyorken indirim vs. Yakalayarak bir x3 pro alın hem cihaz daha yeni hemde daha güçlü. Aosp açısından çokta geri kalır bi yanı yok baya bi aosp var.
Sizin tercihiniz kısacası

bakınızArka kapağı açılması gereken model Poco X3 Pro bahsi geçen Poco X3 NFC için kasanın açılmasına gerek yok.
Arka kapak açılması mı? O ne alaka
Brick den bahsediyorsanız benim açtığım konudada belirttiğim gibi eğer cihazı şarjda kullanmaz iseniz sıkıntı çıkmaz.detaylı bilgi için Bakınız.

Burakadige10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Nfc önermem 2 aydır X3 pro kullanıyorum aşırı derece de memnunum. Saatlerce pubg oynarım, şarjı biter şarj da oynarım ne bir kasma ne bir ısınma mevcut telefonda ilk gün ki gibi hızında hiç bir sıkıntı yok. Tüm ihtiyaçlarımı çok rahat bir şekilde görüyor

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Nfc önermem 2 aydır X3 pro kullanıyorum aşırı derece de memnunum. Saatlerce pubg oynarım, şarjı biter şarj da oynarım ne bir kasma ne bir ısınma mevcut telefonda ilk gün ki gibi hızında hiç bir sıkıntı yok. Tüm ihtiyaçlarımı çok rahat bir şekilde görüyor
Şarjda oynamayın bu size gelecekte brick sorununa düşürebilir

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Yani tabiki de alınır ama bence artık birazcık bu telefon eski kaldı aosp kullanmanızda bir şey değişmiyor. Performans konusundan da fena değil ama bence alıyorken indirim vs. Yakalayarak bir x3 pro alın hem cihaz daha yeni hemde daha güçlü. Aosp açısından çokta geri kalır bi yanı yok baya bi aosp var.
Sizin tercihiniz kısacası

Arka kapak açılması mı? O ne alaka
Brick den bahsediyorsanız benim açtığım konudada belirttiğim gibi eğer cihazı şarjda kullanmaz iseniz sıkıntı çıkmaz.detaylı bilgi için Bakınız.
kardeşim tam mesaj okumayı ne zaman öğrenecek bizim millet 😄 aşağıda poco x3 pro için dedim daha iyi olduğu için önerdim. iyi okuyun

Sunshine2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Meriç
Cihazım
Note 12 Turbo
Konular
27
Arka kapağı açılması gereken model Poco X3 Pro bahsi geçen Poco X3 NFC için kasanın açılmasına gerek yok.
X3 pronun arkasına bakılma sebebi drenç mi hocam ? Ha bir de bu cihazı aldığım zaman çok yüksek ihtimal imei atılmış olarak alacağım yani bootloader açık olması lazım.Twrp üzerinden rom atarken,wipe yaparken format data yaparken imei gider mi ?

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
X3 pronun arkasına bakılma sebebi drenç mi hocam ? Ha bir de bu cihazı aldığım zaman çok yüksek ihtimal imei atılmış olarak alacağım yani bootloader açık olması lazım.Twrp üzerinden rom atarken,wipe yaparken format data yaparken imei gider mi ?
Hayır

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
gitmez hocam , direnç sökülüp farklı direnç takılıp, imei korumayi iptal ediyorlar yani evin avlusuna kapıdan değil duvardan atlayıp görüyorlar sağlıklı usta bide fiyata Göre çok güzel bir cihaz tavsiye ederim imei atılmış olarak al

Sunshine2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Meriç
Cihazım
Note 12 Turbo
Konular
27
gitmez hocam , direnç sökülüp farklı direnç takılıp, imei korumayi iptal ediyorlar yani evin avlusuna kapıdan değil duvardan atlayıp görüyorlar sağlıklı usta bide fiyata Göre çok güzel bir cihaz tavsiye ederim imei atılmış olarak al
Hocam yorumunuz için teşekkür ederim

Son düzenleme:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam ben X3 alacağım pro değil
Poco X3 NFC için imei çok sağlam. Kafanız rahat olsun. Ayrıca alır almaz repair yaptırmak zorunda değilsiniz çift sim olduğu için iki simi de 4 aydan toplam 8 ay kullanma hakkınız var.

Burada arkadaşlar yoğun şekilde X3 Pro önermiş. Tabi bütçeniz varsa bence de Pro alın işlemcisi daha iyi ama bütçeniz orta seviye içinse NFC de iş görüyor.

Üst Alt