Yardım Poco f5 alınır mı ?

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
İhtiyaciniz olmayacak özelliklere sizi kandirip telefon satıyorlar size işte.

8K video ne işine yarayacak yahu ? Bir insan neden 8k video çeker ? Aklı mantığı olan adam çekmez.

Kamera olarak dusunulecekse iki telefon da alınmaz. Telefon olarak dusunulecekse alınacak telefon poco f5 dir.
Hacı millet Kamera ve Video için 80 100 bin lira verip iPhone alıyor iyimisin sen.8K yı nasıl kötülersin

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Hacı millet Kamera ve Video için 80 100 bin lira verip iPhone alıyor iyimisin sen.8K yı nasıl kötülersin
herkes işine yarayanı ister misal bir iphone kullanıcısına desen ki 6000 mah batarya koyacam telefonun içine ve boyutu degişmeyecek telefonun dersen emin ol +10 k fiyat farkı yapabilirsin ama bana +5 k ver kamera iphone 15 pro vs gibi olacak desen benim hayatıma dokunur bir iyileştirme getirmeyecek ihtiyaca göre tüketim yapıyoruz 'bazen zorunluluktan bazen maddiyattan bazen de gösteriş için'

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Testlere kameralara işlemci puanlara ve batarya ya bakın YouTube testlere antutu puanlara dxomark'a, vs olarak bakınız, yani kendiniz ne alacağınızı bilebilirsiniz..

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Kullanmadığınız özellikleri boşuna övmeye gerek yok. Telefonlardaki 4K 8K görüntü kalitesi gerçek değil bitrate oranı düşük çekimler yapılıyor. 4K video çekerken bile cihazlar cayır cayır ısınıyor sen 8K'dan bahsediyorsun. 4K görüntü günümüzde lüks ve telefonlardaki 4K video kalitesi fake. Bitrate meselesini araştırın. yüksek bitrate ile 4K 30FPS videoyu 5 dakka bile kaydedemez cep telefonları.
Fotoğraf video meselesini kullanarak telefon firmaları tüketicileri çok fena kafalıyor söyliyim :) 13T kullanıyorum işlemcisi resmi olarak 4K60FPS destekliyor xiaomi 4K30FPS olarak cihazı sınırlamış.
İşlemci konusuna girersem zaten konu uzar gider ama kısaca kapitalist sisteme fazla kanmayın.

Üst Alt