Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Performans olarak da gayet iyi, Poco zaten oyun telefonu olarak x serisini kullanıyor, f serisi daha çok günlük ve sosyal medya kullanimi için.
Oyunlarda f3 bariz ustun oda. Mtk islemcilerin ve oyunlarin. İrbirine yeterince optimize olmamasindan kaynaklidir aslinda yeterli oltimizasyon yapilsa x3 gt nin oyun performansı ciddi manada artis gösterir. F3. Unde ciddi bir optimizasyon eksikligi oldugu cok bariz belli gundelik kullanimda istiyor son yazilimlarda zaten bunu net olarak gosterdi f3 un gundelik kullanim performansinda ciddi artislar var eskisiyle hic alakasi yok 12.5 resmen cihaza ve cipsete eziyet ediyormus... Birde suan cok cok ciddi bi sorunu var kendi kendine resetliyor bu reset sorununun cozumude. Bellek uzantisi aciksa kapaticaksin kapaliysa acicaksin baska turlu duzelmiyor

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Bu telefonu nerden alabilirim taksitle

Poco reis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bng
Cihazım
Poco f3
Konular
0
Arkadaşlar cihaz çıkalı 2 sene oldu şuanda cihazınızdan kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ortalama benim cihazda 5 saat falan alıyorum ama güç tasarrufu ve parlaklık oto da genelde dısarıda olduğum için %75 ila %90 civarında parlaklık evde de 60 hz de 7 saati zorladım 120 de ikisndende 1 saat cıkarın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar cihaz çıkalı 2 sene oldu şuanda cihazınızdan kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ortalama benim cihazda 5 saat falan alıyorum ama güç tasarrufu ve parlaklık oto da genelde dısarıda olduğum için %75 ila %90 civarında parlaklık evde de 60 hz de 7 saati zorladım 120 de ikisndende 1 saat cıkarın
Birde cihaza 2023 üretim batarya bulunabilir mi teknik serviste

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde cihaza 2023 üretim batarya bulunabilir mi teknik serviste

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231209-160723_Ayarlar.png
    Screenshot_20231209-160723_Ayarlar.png
    154,1 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_20231209-160715_Ayarlar.png
    Screenshot_20231209-160715_Ayarlar.png
    248,8 KB · Görüntüleme: 13

Poco reis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bng
Cihazım
Poco f3
Konular
0
Cihaz stock rom değil galiba pixel romu herhalde çok ciddi ekran süreleri vermiş cihaz parlaklık %kaç %50 civarıysa romun ćok ciddi yararlı var cihaz kaç senelik bu arada

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Cihaz stock rom değil galiba pixel romu herhalde çok ciddi ekran süreleri vermiş cihaz parlaklık %kaç %50 civarıysa romun ćok ciddi yararlı var cihaz kaç senelik bu arada
2 seneden fazla oldu alalı. Batarya değişimi yapılmadı. Neoteric rom. Parlaklık 50'den düşük. 120 hz. YouTube arkaplanda çalıştı hep. Uvite Kernel.

miyuay3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco F3
Konular
3
2 seneden fazla oldu alalı. Batarya değişimi yapılmadı. Neoteric rom. Parlaklık 50'den düşük. 120 hz. YouTube arkaplanda çalıştı hep. Uvite Kernel.
Uvite kernel veya kullandığınız daha iyi bi kernel varsa önerebileceğiniz, link atar mısınız?

Üst Alt