Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Yarın ve öbürsü gün 60hz testini yapıcam, keşke romda 90hz de olsaydı hem daha tasarruflu hemde daha akıcı, böyle ya hep ya hiç 120 60 arasında fark bariz hissediliyor 90 olsaydı hiç yoktan daha az hissedilirdi :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam galiba imei sorun olacak ilerde, rsa kilidi kırılamıyormuş. Onun haricinde global romda ekran süresi çok kötü, ve saçmalıyor bazen, 2 gündür bu miuimix romda sıkıntı yaşamıyorum globaldeki gibi. Yukarılarda çok daha detaylı testleri sundum hocam bakabilirsiniz. Genel olarak memnunum, çözülmesi gereken ciddi bir pil sorunu var 120hzde 5 saati görmüyor ama custom romla falan hallolacak şeyler.
10Tde 144hz %8 şarjla 1.5 saat ekran süresi veriyor %50-60 parlaklık ile. Duruma göre 10t de alabilirim. Bu telefonun özellikleri kendine çekiyor ama 9t pro gibi berbat bir ekran süresi olacaksa ciddi sıkıntı var demektir. Global rom asla kullanmicam zaten poco arayüzünü çekemem. IMEI işini biliyorum umrumda da değil açıkçası 4 ay 2. bir telefonla arama kısmını idare ederim :), Endonezya romda mi arayuzune kavusabiliyor muyuz? İzlediğim batarya test videosunda 10tnin üzerine 2 saat fazla ekran süresi vermişti. Şaşırdım açıkçası. Bu sorun sadece sizde mi var tüm kullanıcılarda da böyle mi?,

Son düzenleme:

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Eu kullanmadım, miuimix çok iyiymiş demek içinde yeterli zamanı geçirmedim henüz. İlk günlerde global romdan her anlamda üstün olduğu dışında bi yorumum malesef şu an mümkün değil hocam.
Rom linkleri için geliştiricinin telegram grubunda anlık gelen her güncel romu linkleriyle birlikte görebiliyoruz.
Bu sadece geliştiriciye açık dosya paylaşılan grup, grup açıklamasında herkesin kullanabildiği grupta var.

Benimki miuimix hocam
Hocam mıumıx stabili çok yeni 12.5.4 ten öncede çıkan stabil yok indirme sayısıda 136 güvenemedim eudan geçmeye

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Eu romun tek sıkıntı ekran süresi 24 saati geçtikten sonra ekran süresini sıfırlıyor normal kullanımda 9 saat ekran süresi aldım 60 hz de

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Merhaba. Bu telefonu kullanan veya kullanan birini gören var mı? Deneyimleriniz nedir, paylaşır mısınız? Özellikleri iyi görünüyor, tatmin edici olabilir ama... Arayüz olarak çoğu sitede "miui for poco" olarak belirtilmiş. Bunun mi ve redmi telefonlardaki miui'dan farkı var mı, varsa kullanımda ne tür farklar oluşturur? Global rom mi max 2 kullanıyorum 3,5 yıldır. Burada ve başka kaynaklarda poco modellerinin stabilizasyon sorunları olduğunu okudum, duydum. Poco F3 için temel sorunlar, genel kullanımda olumlu ve olumsuz noktalar var mı?
Hocam konuda benim mesajlarıma bakın, neyi var neyi yok elimden geldiği kadar anlatmaya, sorunlara çözüm bulmaya çalıştım.

Hocam mıumıx stabili çok yeni 12.5.4 ten öncede çıkan stabil yok indirme sayısıda 136 güvenemedim eudan geçmeye
Aynen hocam daha ilk stabil sürümleri, şu ana kadar gözle görülür büyük hatalar yok. 136 dan biride benim :D :D. Tabiki eu kadar yaygın bir geliştirici değil. Eu da ekran süreleriniz iyi aslında hocam sizin. Gereksiz arayış olur gibi farklı romlar. Bende bugün 60hz kullanıyorum bakalım 8 saatleri geçeriz büyük ihtimalle. 3.5 saat şarj seviyem şu an %70 parlaklık otomatikte gün ışığında görmek için hiç zorlanmadığım seviyelerde yani fule yakın.

Son düzenleme:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
ribac23, alioth cihaz kodu sizin...

Sizin kadar cahilini görmedim haha-- (ironi)

Hocam mi 5 den beri xiaomi kullanıyorum yeni öğrendim kod işini yani yeni duydum

Eu kullanmadım, miuimix çok iyiymiş demek içinde yeterli zamanı geçirmedim henüz. İlk günlerde global romdan her anlamda üstün olduğu dışında bi yorumum malesef şu an mümkün değil hocam.
Rom linkleri için geliştiricinin telegram grubunda anlık gelen her güncel romu linkleriyle birlikte görebiliyoruz.
Bu sadece geliştiriciye açık dosya paylaşılan grup, grup açıklamasında herkesin kullanabildiği grupta var.

Benimki miuimix hocam
Eyvallah hocam sağol bilgi için.

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hocam konuda benim mesajlarıma bakın, neyi var neyi yok elimden geldiği kadar anlatmaya, sorunlara çözüm bulmaya çalıştım.

Aynen hocam daha ilk stabil sürümleri, şu ana kadar gözle görülür büyük hatalar yok. 136 dan biride benim :D :D. Tabiki eu kadar yaygın bir geliştirici değil. Eu da ekran süreleriniz iyi aslında hocam sizin. Gereksiz arayış olur gibi farklı romlar. Bende bugün 60hz kullanıyorum bakalım 8 saatleri geçeriz büyük ihtimalle. 3.5 saat şarj seviyem şu an %70 parlaklık otomatikte gün ışığında görmek için hiç zorlanmadığım seviyelerde yani fule yakın.
Aynen hocam euda kalıyım ben o zaman

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Gün boyu 60hz otomatik parlaklık yarı WiFi yarı mobil veri, yarım saate yakın video çekimi var gün içinde, geriye kalan süreler günlük rutin işler telefon görüşmesi wp insta vs. 6 saatin biraz üstünde bir ekran süresi verdi. Başlarda iyi gidiyodu sonradan biraz fazla harcadı gibi geldi bana, %40 seviyesine kadar %10 şarj tam 1 saat ekran süresine denk geldi her 10lu periyodik düşüşte, sonrasında video çekimi falan değişti işler. Daha iyisini bekliyordum, ilk stabil sürüm diye çokta şey yapmak istemiyorum bir tık daha iyi olursa benim için okey olacak bu rom. Bekliycem bakalım bidaha sıfırdan telefon kurmak istemediğim için. Aslında dostlarım aklıma şuda geliyor hep, gün içinde benim sd870 işlemciye çok az ihtiyacım oluyor. Bu süreleri uzatmak adına pil tasarrufu modunda kullansam acaba bana gündelik işlerimde aksama yaşatır mı? Hiç zannetmiyorum ama yarın öyle deniycem, tecrübelerimi buraya yazarım yine. Ss almayı unutup şarja takmışım cihazı, ama şarjda ekran kilidini dahi açmadığım için ekran süresine etkisi olmamıştır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

echoes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağdaş
Cihazım
Mi 9
Konular
1
global romda miui arayüzü yok, eu da aynı mı ?
Miui arayüzü için ne yapmamız lazım.?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
echoes, Endonezya romda miui arama ve mesajlaşma uygulamaları olur genelde, BL kilit açıksa geçebilirsiniz...

Üst Alt