Diğer Poco F3 kullananlar var mı?

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Selamünaleyküm bugün itibariyle dediğim yere gidip donanıma müdahale ile imei işlemini yaptırdım. Hemde çift sim aktif olarak şu an bir sorun yok ilk aldığımda Google play hizmetlerine bağlanamıyordu.
Ancak biraz önce Google one ile bunu da başardım
Hayırlı olsun hocam güle güle kullan. Kaç para maliyeti.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Selamünaleyküm bugün itibariyle dediğim yere gidip donanıma müdahale ile imei işlemini yaptırdım. Hemde çift sim aktif olarak şu an bir sorun yok ilk aldığımda Google play hizmetlerine bağlanamıyordu.
Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanırsınız inşallah

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Aleykümselam hocam büyük dertten kurtulmulsunuz sorunsuz kullanırsınız inşallah eger bi sorun yaşarsanız olumsuz haber verirseniz sevinirim

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
Merhaba 4 aydır f3 kullanıyorum bundan önce mi9t pro vardı çok seviyordum o cihazı çalındı f3 aldım bu cihazda yakınlık sensörü yok inanın yok görüşme yaparken açılmayan uygulama kalmıyor onun haricinde iyi yarın yetkili servise vereceğim canımdan bezdirdi bu yakınlık sensörü yüzünden performansın tadını çıkaramıyorum M3 kullanacağım batarya sabah evden çıkarken % 100 çekiyorum gece 12 kadar %30 gibi kalıyor gün için çok fazla görüşme yapıyorum inanin yakınlık sensörünü koymayı unutmuşlar bu cihaza başka sorun yaşamadım

newra42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
GM5+
Konular
1
Merhaba 4 aydır f3 kullanıyorum bundan önce mi9t pro vardı çok seviyordum o cihazı çalındı f3 aldım bu cihazda yakınlık sensörü yok inanın yok görüşme yaparken açılmayan uygulama kalmıyor onun haricinde iyi yarın yetkili servise vereceğim canımdan bezdirdi bu yakınlık sensörü yüzünden performansın tadını çıkaramıyorum M3 kullanacağım batarya sabah evden çıkarken % 100 çekiyorum gece 12 kadar %30 gibi kalıyor gün için çok fazla görüşme yapıyorum inanin yakınlık sensörünü koymayı unutmuşlar bu cihaza başka sorun yaşamadım
Yakınlık sensörü konusunda katılıyorum bazen çıldırtıyor. Ama şöyle bir şekilde çözüm buldum cihaza Hard reset atıyorum recovery üzerinden wipe data yapıp sifirliyorum cihaz kurulumu bitince ilk aramada deniyorum eğer yakınlık sensörü düzgün çalışıyorsa geçmiş demektir. Her sıfırlamam da bu durum değişiyor bende bu şekilde şuan daha iyi

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
İşlemi nerede yaptırdınız acaba ben de cihazıma yaptırmak istiyorum

Üst Alt