Ana Başlık Poco F3 GT / Redmi K40 Gaming Edition - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
Slm Arkadaşlar bu cihazda widevine L1 sertifika sorununu çözebilen varmı

Attila.almira

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Khan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
1
Arkadaşlar, cihazı alalı yaklaşik bir hafta oldu ve hem performans hem pil hemde kamera olarak gayet memnun olmama rağmen cihazımda bırakın bazı oyunları, fotograf resim ve duvarkagidi gibi uygulamalari açamıyorum. Görûntûler gelmiyor. Acaba daha kactane uygulama açmiyor olabilir? Benim tespit ettiklerim simdilik, zedge, refacee app photo lab editör gibi cok önemli ve popüler uygulamalar görûntûlenemiyor iclerine girdigimde. Ayrıca en acıklısı mi türkiye resmi sayfası flash tabanındanmıdır bilinmez sayfa yarım yamalak açılıyor chrome da. Sorun işlemciden mi yoksa yazılımdan mı kaynaklanıyorm cihaz tûrkiye cihazı

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Arkadaşlar, cihazı alalı yaklaşik bir hafta oldu ve hem performans hem pil hemde kamera olarak gayet memnun olmama rağmen cihazımda bırakın bazı oyunları, fotograf resim ve duvarkagidi gibi uygulamalari açamıyorum. Görûntûler gelmiyor. Acaba daha kactane uygulama açmiyor olabilir? Benim tespit ettiklerim simdilik, zedge, refacee app photo lab editör gibi cok önemli ve popüler uygulamalar görûntûlenemiyor iclerine girdigimde. Ayrıca en acıklısı mi türkiye resmi sayfası flash tabanındanmıdır bilinmez sayfa yarım yamalak açılıyor chrome da. Sorun işlemciden mi yoksa yazılımdan mı kaynaklanıyorm cihaz tûrkiye cihazı
Cihaz Türkiye'ye çıkmadı, daha doğrusu dünya pazarına sürülmedi (ki çok büyük bir hata ,böyle kaliteli bir cihazı globale sürmemek) . Sadece redmi K40 gaming adıyla Çin, Poco F3 GT adıyla Hindistan pazarına sürüldü (Aralarındaki tek fark F3 GT'de NFC yok).

Haliyle global yazılımda yok. Muhtemelen aldığınız yerde fake yazılım vardır.
Cihazın tüm romları burda ( güncel sürümler kapaı beta halinde , 12.5 enhanced yayınlandı, haftaya tüm kullanıcılara açarlar)

çin romları: doğal olarak en stabil ve performans bu romda. Ama ingilizce . Türkçe modülü var telegram sayfasında, magisk ile yüklersin). Kendi marketinden play store yükleniyor. . Depload yapınca da çin uygulamaları gidiyor

hint romları: global Türkçe var ama agustos sürümü çok kötü. Şebek az çekiyor , ve cihaz ısınıyor. Tavsiye etmiyorum.

Son olarak Cihazın vietnam grubu miui tabanlı Türkçe içeren rom geliştirdi, Aosp olarakta Linagea OS çıktı(ikisi de şimdilik tam kararlı değil, bir sonraki sürümde tam oturur)

Twrp' ve orenge recovery çıktı TWRP de sanırım tüm hataları giderdiler , orange recovery beta. Gcam % 90 oranında stabil.
Kısaca cihaz için güzel gelişmeler oldu. Hepsi tam kararlı oldugunda , forumda konusunu açacagım.

Şuan beta süreçlerinin bitmesini bekliyorum.

Attila.almira

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Khan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
1
Cihaz Türkiye'ye çıkmadı, daha doğrusu dünya pazarına sürülmedi (ki çok büyük bir hata ,böyle kaliteli bir cihazı globale sürmemek) . Sadece redmi K40 gaming adıyla Çin, Poco F3 GT adıyla Hindistan pazarına sürüldü (Aralarındaki tek fark F3 GT'de NFC yok).

Haliyle global yazılımda yok. Muhtemelen aldığınız yerde fake yazılım vardır.
Cihazın tüm romları burda ( güncel sürümler kapaı beta halinde , 12.5 enhanced yayınlandı, haftaya tüm kullanıcılara açarlar)

çin romları: doğal olarak en stabil ve performans bu romda. Ama ingilizce . Türkçe modülü var telegram sayfasında, magisk ile yüklersin). Kendi marketinden play store yükleniyor. . Depload yapınca da çin uygulamaları gidiyor

hint romları: global Türkçe var ama agustos sürümü çok kötü. Şebek az çekiyor , ve cihaz ısınıyor. Tavsiye etmiyorum.

Son olarak Cihazın vietnam grubu miui tabanlı Türkçe içeren rom geliştirdi, Aosp olarakta Linagea OS çıktı(ikisi de şimdilik tam kararlı değil, bir sonraki sürümde tam oturur)

Twrp' ve orenge recovery çıktı TWRP de sanırım tüm hataları giderdiler , orange recovery beta. Gcam % 90 oranında stabil.
Kısaca cihaz için güzel gelişmeler oldu. Hepsi tam kararlı oldugunda , forumda konusunu açacagım.

Şuan beta süreçlerinin bitmesini bekliyorum.
Cihaz nasil cikmadi? Hangi ülkede yasiyorsunuz merak ettim. Cihaz bir haftadir elimde türkiyede ise nerdeyse 2 aydir satista. ? Pardon ama kafa buldugunu düşünmeye basladim dostum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu yazilim sahtemi şimdi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-14-18-43-50-086_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-12-14-18-43-50-086_com.android.settings.jpg
    264,3 KB · Görüntüleme: 55

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Cihaz nasil cikmadi? Hangi ülkede yasiyorsunuz merak ettim. Cihaz bir haftadir elimde türkiyede ise nerdeyse 2 aydir satista. ? Pardon ama kafa buldugunu düşünmeye basladim dostum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu yazilim sahtemi şimdi?
Sizin Cihaz X3 GT bahsi geçen cihaz ise F3 GT

Moderatör tarafında düzenlendi:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
sahis daha hangi cihaz kullandigini bilmiyor. Birde bu tipleri kaale alip cevap veriyoruz.

bu kafayla bu cihazi alacak parayi nerden buldu acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

fms3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
f
Cihazım
samsung s10
Konular
0
merhaba bu cihazı araştırıyorum da, forumdaki neredeyse tüm konuları okudum, ingilizce olması benim için sorun değil Çin rom yüklerim. şebeke sorunu yaşayanlar var mı? Aydınlatabilir misiniz?

Büyükşehir il merkezinde yaşıyorum, cihazda LTE band 20 yokmuş ama burada diyor ki vodafone 3,8,7 ve 20 bantlarını destekliyor ülkemizde. Yani 20 bandı hariç diğerleri varmış.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Zaman içinde çok şey değişti .
Redmi k40 gaming Telegram gurubu sayfasında Türkçe geliştirilmis rom var. Aosp olarak iki tane rom var.

Hint romunda şebeke ve wifi az çekiyor .NFC yok.
O nedenle miui romlar çin tabanlı gelistiriliyor

Cihazı kullanıyorsaniz telegram grubuna gelin.

hallmark1730

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orçun
Cihazım
k20 pro
Konular
4
Zaman içinde çok şey değişti .
Redmi k40 gaming Telegram gurubu sayfasında Türkçe geliştirilmis rom var. Aosp olarak iki tane rom var.

Hint romunda şebeke ve wifi az çekiyor .NFC yok.
O nedenle miui romlar çin tabanlı gelistiriliyor

Cihazı kullanıyorsaniz telegram grubuna gelin.
Şu telegram linkini atar misiniz

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6