MIUI 12.5 Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RJKMIXM İndirme Bağlantıları

Bloother

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Dün itibariyle güncellemeyi OTA üzerinden yükledim. Gördüğüm bütün sorunlar düzelmiş. Arayüz daha akıcı ve hızlı olmuş. Sesler daha güzel olmuş vs.. Telefona tekrar ısındım, kullanımı daha keyifli oldu.

ozn_altnbs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Dün güncelleme geldi ama akşam yüklerim diye indirmedim. Akşam da geri çekildi güncelleme anlamadım gerçekten.

gokhannumber6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan Yiğit
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Dün güncelleme geldi ama akşam yüklerim diye indirmedim. Akşam da geri çekildi güncelleme anlamadım gerçekten.
Xiaomi İndirme hakkınızı başkasına devretmiş. Artık güncellemenin bir daha ki gelişinde indirirsiniz.

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Bölgenizi Almanya olarak değiştirin ve tekrar güncellemeyi kontrol edin, büyük ihtimalle gelecektir.

BahadirKaya90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır Kaya
Cihazım
Xiaomi 13 Ultr
Konular
0
Güncelleme sonrası daha önce var olan TWRP ve Magisk kaybolmuştu. Twrp ve magisk'i tekrar yükledim telefon açılmıyor. Nerde yanlış yaptık...?

BahadirKaya90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır Kaya
Cihazım
Xiaomi 13 Ultr
Konular
0
Güncelleme sonrası daha önce var olan TWRP ve Magisk kaybolmuştu. Twrp ve magisk'i tekrar yükledim telefon açılmıyor. MIUI Logosu sonrası otomatik yeniden başlarken Xiaomi'nin yeni yapmış olduğu kurtarma ekranı gibi bir ekrana geliyor oradan da yapılabilecek bir seçenek yok.

Arkadaşlar TWRP'ye girebiliyorum fakat sanki sistem yokmuş gibi data kısmı mount edilmiyor. İnternetten son sürümün fastboot'unu indirip yükleyim dedim ama fastboot ROM'umu henüz yok V12.5.1.0.RJKMIXM için. 140 MB olan bir firmware sürümü buldum yükledim ama açılışta yine bootloop yaptı.

Telefonda çok önemli verilerim yoksa wipe data yapacaktım. Magisk'i flash yaptığım için oluştu büük ihtimalle bu sorun. Boot kısmını yeniden flash atabilsem düzelecek belki de. Çok tecrübeli birisi olmama rağmen sorun yaşamam diye yedek almadım en son sürüm sonrası twrp ve root yapmadan önce.

Şu an recovery sürümünü tekrar indirip twrp ile tekrar flash yapmayı deneyeceğim.

Verilerimi kaybetmeden nasıl telefonu kurtarabilirim tecrübeli olanlar lütfen yardımcı olsun. Şu an TWRP'den select storage yaptığımda İnternal Storage (0.00 MN) şeklinde. Sanki hiçbir şey yokmuş gibi yani inşallah veriler silinmemiştir diye umut ediyorum. Mesajımı görenlerden destek bekliyorum....

BahadirKaya90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır Kaya
Cihazım
Xiaomi 13 Ultr
Konular
0
Sorunu recovery ROM'u harici flash disk üzerinden yükleyerek çözdüm. Fakat TWRP'yi flash yapıp 1 kez tekrar TWRP'yi reboot yapınca her nedense telefon dahili belleği (İnternet storage) görmüyor ve açılmıyor bootloop oluyor. Var olan TWRP sürümü Android 11'de düzgün çalışmıyor galiba...

excalance

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
4
bu surumde arama googlemi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye