Yardım Poco F2 Pro Arama ses kesilmesi sorunu

bajoko99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, bazen telefonla konuşurken karşı tarafın sesi yaklaşık 3-5 saniye boyunca kesiliyor gelmiyor. Sanırım o an benim sesim gidiyor ama ben karşı tarafı duyamıyorum. Sonra düzeliyor. Bu konuyu biraz araştırdım yabancı bir forumda benzer sorunu yaşayanları gördüm. Bu sorunu yaşayan var mı veya çözebilen?

Yabancı forum linki:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Sorunun çözümünü bulan var mı ? Poco f2 pro. Türkiye garantili. Turkcell hat. Her iki kart yuvasınıda denedim, ama hala konuşma sırasında ses kesiliyor. Biraz bekleyince geri geriyor ama altı yedi saniye beklemek gerekiyor. O zamana kadar da karşı taraf kapatıyor zaten
Volte kullanıyor musunuz

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Rica ederim, inşâallâh :)

Oyla:

emre1982

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
Rica ederim, inşâallâh :)
Volte yide kapadım gene olmadı sabahtan beri 3 farklı konuşmada ses karşılıklı olarak kesildi. Altı yedi saniye beklersen geri dönüyor ama çoğu zaman karşı taraf hat kesildi diyip kapatıyor. Artık servise göndereceğiz, başka çare yok gibi ...

Oyla:

MENKABEVİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
s20 fe
Konular
0
Volte yide kapadım gene olmadı sabahtan beri 3 farklı konuşmada ses karşılıklı olarak kesildi. Altı yedi saniye beklersen geri dönüyor ama çoğu zaman karşı taraf hat kesildi diyip kapatıyor. Artık servise göndereceğiz, başka çare yok gibi ...
Bende yaklaşık bir aydır kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım ama olmucak anlamına gelmiyor. Bundan sonraki süreci burandan yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz.

Oyla:

bastaklı18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nuh
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
slm bende yeni aldım ikinciel 4 aylık garantiye yolladım işallah çözerler burda bilgi veririm ses bir geliyor bir gidiyor sesi dışarı verin ce konuşuluyor kapatın ca bazen duzeliyor sorun çözulur işallah

Oyla:

bastaklı18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nuh
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
bugun birarkadaşla konuştuk

Unlock yaptim, guncellemeleride yaptim.evet suana kadar ses kesilmesi yasamadim.yasarsam sayet size burdan yazarim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Çavuş8 sa. önceSuan gayet iyi, hic kesilme olmadi.unlock sonrasi sifirlamadan sonra seste sorun yok.

Oyla:

MENKABEVİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
s20 fe
Konular
0
Merhaba,
Arkadaşlar yeni android 11 güncellemesi ile beraber güncelleme geçmişine erişim izniniz yoktur diye bir ibare çıkıyor yenilikleri göremiyorum bu ne demek acaba bilen varsa çok sevinirim

Oyla:

adam94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adam
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
0
Sorun hala devam ediyor. Sorun bende karşı tarafa sesimin gitmemesi şeklinde oluyor ben onları duyuyorum. Rom değiştirmek çözdü sanmıştım yine başladı. Telefondan soğuttu bu sıkıntı. Sorun hattan kaynaklanıyor olabilir mi? TT ve vodafon kullananlar bahsetmiş hep. Ben TT kullanıyorum, Turkcell kullanıp yaşayan yoksa Turkcele taşıyayım hattımı?

Oyla:

shaq1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
shaq1907
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
adam94 Çok fazla olmamakla birlikte bu sorunu Turkcell ile de yaşıyorum.

Oyla:
Üst Alt