Yardım Poco F2 Pro Arama ses kesilmesi sorunu

bajoko99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, bazen telefonla konuşurken karşı tarafın sesi yaklaşık 3-5 saniye boyunca kesiliyor gelmiyor. Sanırım o an benim sesim gidiyor ama ben karşı tarafı duyamıyorum. Sonra düzeliyor. Bu konuyu biraz araştırdım yabancı bir forumda benzer sorunu yaşayanları gördüm. Bu sorunu yaşayan var mı veya çözebilen?

Yabancı forum linki:

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Sorun MIUI12'ye özgü olabilir. Zira ben 12'deyken her türlü sorun yaşadım. 11'e geçtim bu sorun dahil hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Oyla:

bajoko99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Aslında telefonu ilk aldığımda miui11 ile gelmişti. O zaman da oluyordu bu pek kafaya takmıyordum. Şuan artık çözmek istiyorum. |(

Oyla:

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Aslında telefonu ilk aldığımda miui11 ile gelmişti. O zaman da oluyordu bu pek kafaya takmıyordum. Şuan artık çözmek istiyorum. |(
Attığın linkte biri 12'nin son sürümüyle sorunun çözüldüğünü yazmış. O sürümü bir dene istersen.

Oyla:

bajoko99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
O sürüme güncelledim maalesef o da çözüm olmadı.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Merhaba arkadaşlar, bazen telefonla konuşurken karşı tarafın sesi yaklaşık 3-5 saniye boyunca kesiliyor gelmiyor. Sanırım o an benim sesim gidiyor ama ben karşı tarafı duyamıyorum. Sonra düzeliyor. Bu konuyu biraz araştırdım yabancı bir forumda benzer sorunu yaşayanları gördüm. Bu sorunu yaşayan var mı veya çözebilen?

Yabancı forum linki:
Hanımda aynı cihazı miui 12.0.2 ile kullanıyor. Birkaç sefer konuşma esnasında karşı tarafla ses gelmiyor/gitmiyor muhabbetine şahit oldum ancak şebekeyle alakalı oldu fikriyle hiç dikkatimi çekmemişti. Verdiğiniz bağlantıda Volte özelliğinin kapatılmasının sorunu çözdüğü belirtiliyor. Ayrıca son mesajdaki vatandaş yeni güncellemeyle çözüldüğünü belirten bir mesaj yazmış. Eğer geldiyse akşam bir güncelleyip inceleme yaparım ancak 12.0.3 büyük ihtimal beta için dağıtıldı.

Ek olarak cihaz nerdeyse her ay bir güncelleme alıyor. haha-- haha--
Alıntı:

Arama sorunum yeni miui 12.0.3.0 güncellemesiyle çözülmüş görünüyor. Güncellemeden bu yana 3 gündür arıyorum ve hiçbir aramayı durdurmuyorlar.

Oyla:

bajoko99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Maalesef güncelleme çözüm değil. Dediğim gibi en güncel sürümdeyim şuan. Bakalım araştırmaya devam ediyorum. wasntme~~

Oyla:

bajoko99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Eu rom yükleyerek bir deneyeceğim.

Oyla:

GanjasCave

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Benzer problemi ben de yaşıyordum. Sim yuvamı değiştirerek giderdim sıkıntıyı. Ayriyeten 12.0.3.0 global sürümünü kurmak istiyorum henüz ota olarak gelmedi nasıl halledebilirim.

Oyla:
Üst Alt