Yardım Poco F2 Pro Arama ses kesilmesi sorunu

bajoko99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, bazen telefonla konuşurken karşı tarafın sesi yaklaşık 3-5 saniye boyunca kesiliyor gelmiyor. Sanırım o an benim sesim gidiyor ama ben karşı tarafı duyamıyorum. Sonra düzeliyor. Bu konuyu biraz araştırdım yabancı bir forumda benzer sorunu yaşayanları gördüm. Bu sorunu yaşayan var mı veya çözebilen?

Yabancı forum linki:

ikiz_1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Çelik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Bendeki sorunu çözdüm. Telefon Çin versiyonmuş ve band20 yokmuş. Kırsal kesimde yaşadığım için band20 olmadığı için şebeke problemi yazdım sürekli , 4.5 G düzgün çalışmadı, ses kesilme sorunları oldu. Cihazı merkezi yerde bulunan bir arkadaşa sattım. Kendim global versiyon olanı aldım problem çözüldü

Oyla:

Ozbuyucusu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
X2 pro
Konular
0
Merhaba sorunu çözen var mı aynı sorunu bende yaşıyorum mikrofonu değiştirdim yine çözülmedi

Oyla:

899furkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Merhabalar bu sorunu çok sık yaşar oldum çözümü nedir acaba yoksa telefonu satmak zorunda kalacam nasıl çözebilirim nerdeyse her görüşmede bu sorunu yaşıyorum nasıl çözebilirim.?

Oyla:

justwatchout

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
F2 Pro + MI8SE
Konular
0
Siz ses kesilmesi demişsiniz, benimki direkt kendi kendine karşıdakinin yüzüne çat diye kapanıyor 5 10sn konuştuktan sonra :D Eu rom 12.5.7 stabil sürüm kullanıyorum, band20 var, volte ve vowifi açık durumda. Bazen hiç kesilmiyor bazen de çat diye kapanıyor kafasına göre dalga geçiyor telefon :D

Oyla:

899furkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Siz ses kesilmesi demişsiniz, benimki direkt kendi kendine karşıdakinin yüzüne çat diye kapanıyor 5 10sn konuştuktan sonra :D Eu rom 12.5.7 stabil sürüm kullanıyorum, band20 var, volte ve vowifi açık durumda. Bazen hiç kesilmiyor bazen de çat diye kapanıyor kafasına göre dalga geçiyor telefon :D
Ben şimdi eu rom kuracaktim şu an endonezya rom var eu romda herhangi sorun yok demislerdi eu da da mı aynı sorun var?

Oyla:

justwatchout

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
F2 Pro + MI8SE
Konular
0
Ben şimdi eu rom kuracaktim şu an endonezya rom var eu romda herhangi sorun yok demislerdi eu da da mı aynı sorun var?
Bende ses kesilmesi yok arama kapanıyor direkt :D Ama romu suçlayamam, band20 ve vowifi ile uğraşırken muhtemelen bi yerde hata yaptım çünkü önceden yine aynı romda problem olmuyordu ben karıştırdıktan sonra başladı :D

Oyla:
Üst Alt