Diğer Poco F1 ''Pie''Güncellemesinden sonraki değişiklikler

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
2 tanesi 20 tl hemen sipariş veriyorum ,nasıl görmedim ben bu camları bende size aldıgım kılıf ve koruyucu linklerini paylaşıyorum..
.aldıgınız kılıfları eklentileri birşeyleri sizde paylaşın lütfen ,alttaki malzemeleri saatlerce araştırarak buldum ,emek gerçekten yüksek :)
Kılıflar

poco f1 armored desenlerinde arka sticker
X2
kamera koruyucu

X2
9D Tamperli Cam
X2
koruyucuların hepsinden 2 şer tane aldım Total: 90TL

Furkanbarbar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkna
Cihazım
Pocophone f1
Konular
8
2 tanesi 20 tl hemen sipariş veriyorum ,nasıl görmedim ben bu camları bende size aldıgım kılıf ve koruyucu linklerini paylaşıyorum..
.aldıgınız kılıfları eklentileri birşeyleri sizde paylaşın lütfen ,alttaki malzemeleri saatlerce araştırarak buldum ,emek gerçekten yüksek :)
Kılıflar

poco f1 armored desenlerinde arka sticker
X2
kamera koruyucu

X2
9D Tamperli Cam
X2
koruyucuların hepsinden 2 şer tane aldım Total: 90TL
Ürünler elinize ulastiginda yorumlarinizi bekliyorum

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
Şuan Zore crash kılıfı kullanıyorum amazontr den aldım jack girişi ve type c porunda tıpaları var,kaldırıp şarjı,kulaklıgı takabiliyosun, 4 kenarında bumber ları var ses açma kapama tuşları çok kaliteli malzemesi çok kaliteli 2 aşamalı sert ve yumuşak malzeme var. hiç parmak izi bırakmıyo tutuşu iyi .. ama biraz kaba duruyo kendisi 25 30 gr vardır .diğer kılıflar gelene kadar kullanırım diye aldım.aksiyonlu zamanlarda yine kullanırım :) tavsiye ederim zoreyi.20tl diğerlerininde gelmesine az kaldı tampereli bi kac gun önce geldi cam sağlam ama parmak izi çok bırakıyo. ,kılıflarıda sabırsızlıkla bekliyorum.
malzemeler geldiginde güzelce fotograflarını çeker koyarım ve yorumlarım.poco f1 kullananlar burda biraz aktif olsa paylasım yapsak hepimiz guzel seyler ogrenicez.
Blitzpower nano camda parmak izi olayı nasıl ?

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Tabii ki buyrun:

Uygulaması gayet kolay. Evde kendim herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda gayet iyi. Kırılmaz ekrana göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor ve pek kirlenmiyor.
Ekran koruyucu konusunda bu ürünü önermekte ısrarcıyım.Tamperli camların kırılma oranları Nano camlara göre çok daha fazla.Ayrıca Tamperli camlar Nano camlara göre kalın olduğundan estetik olarak Nano Camların gerisinde kalıyor ve Tamperli camlar dokunmatik hassasiyetini bir nebzede olsun azaltabiliyor.
Burada da Nano Ekran Koruyucuların 2 tanesi 19.90 olduğundan gayet makul bir fiyata iyi bir ürüne sahip olabiliyorsunuz. Aliexpressten bende çok fazla alışveriş yapıyorum, lakin geliş süresi uzun olduğundan kırılmaz ekran alışverişinde ilk tercihim Türkiye oluyor .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan Zore crash kılıfı kullanıyorum amazontr den aldım jack girişi ve type c porunda tıpaları var,kaldırıp şarjı,kulaklıgı takabiliyosun, 4 kenarında bumber ları var ses açma kapama tuşları çok kaliteli malzemesi çok kaliteli 2 aşamalı sert ve yumuşak malzeme var. hiç parmak izi bırakmıyo tutuşu iyi .. ama biraz kaba duruyo kendisi 25 30 gr vardır .diğer kılıflar gelene kadar kullanırım diye aldım.aksiyonlu zamanlarda yine kullanırım :) tavsiye ederim zoreyi.20tl diğerlerininde gelmesine az kaldı tampereli bi kac gun önce geldi cam sağlam ama parmak izi çok bırakıyo. ,kılıflarıda sabırsızlıkla bekliyorum.
malzemeler geldiginde güzelce fotograflarını çeker koyarım ve yorumlarım.poco f1 kullananlar burda biraz aktif olsa paylasım yapsak hepimiz guzel seyler ogrenicez.
Blitzpower nano camda parmak izi olayı nasıl ?
Eliniz yağlı yada ıslak değilse parmak izi kalmıyor pek.Temizlenmeside çok kolay, uzun kollu tshirt ün kolu ile siliyorsunuz ve Tamamdır :D

Son düzenleme:

mujolot

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mujdat
Cihazım
Pocoyo f1
Konular
1
Güncelleme ile arka planda çalışan uygulamaları göremiyorum artık görebilen arkadaş varsa sırası ile yapılacakların yazarsa sevinirim

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Güncelleme ile arka planda çalışan uygulamaları göremiyorum artık görebilen arkadaş varsa sırası ile yapılacakların yazarsa sevinirim
Bende herhangi bir sıkıntı yok . Bunun için ekstra birşeyde yapmadım . Konu hakkında bilgim yok . Umarım kısa süre içerisinde sorununa çözüm bulursun :/

madball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
ayarlar arama kısmına pil optimizasyonu yazdığımızda uzunca bir menu cıkıyo burdaki tüm uygulamaların pil optimize edilmedigi yazıyo tek tek elle optimize edilebiliyo arka planda ne çalışıyosa gözüküyo bellek,veri kısıtlaması yapılabiliyoruz
buna ek kullandığım bir tasarruf daha var evdeyseniz mobil internet kullanmıyorsanız yapabilrsiniz. ayarlar simkart ayarları hattınızın üzerine tıklayıp >tercih edilen ağ türü>Yalnızca 2G(Pil Tasarrufu sağlar) bunu kullanıyorum bir süredir elim alıştı dışarı çıkarken 4.5gye alıyorum evde 2g takılıyorum
telefonlarımıza 4k 60fps desteğide geliyomuş önümüzdeki güncellemede bir çok sorunu çözecekler .geri dönüşlerle böyle ilgilenmeleri hosuma gitti valla sürekli güncelleniyo o sayfa ordaki çogu sorunda yok bende ama takip ediyorum yinede :).

Mr. Story

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite
Konular
17
Bende de şebeke sorunu var sanki. Telefon evde bazen full çekiyor bazen 3 bazen 4 diş. Biraz dengesiz gibi hattım Turkcell. Ayrıca uyuduktan sonra telefonun şarjı sabaha kadar %3 azalırken bugün %5-6 azalmış. Sim karti 2. Yuvada gozukuyor birinci yuvaya almam birsey degistirirmi acaba. Telefonu birde tasarruf modunda kullanıyorum. Bir sitede duymuştum ilk zamanlar böyle yapın pilde yüksek akım gezmesine felan diye. Telefonu daha 2 kez şarj ettim belki birkaç sarıdan sonra düzelir. Android pie güncellemesini yapmadım.

Bessa27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
Poco f1
Konular
0
Slm arkadaşlar. Bu çentik meselesi sizce düzelirmi?
Bildiğiniz gibi çoğu uygulama ve oyunlarda çentiği kullanmıyor ekran olarak bu cihaz. Görüşlerinizi alalım?

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt