Yardım Play Store, oturum açma hatası

encryptionua

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selo
Cihazım
Mİ NOTE 9
Konular
1
Cevabınız için teşekkür ederim. Herşeyi denedim fazlasıyla. Birçok kişiye oluyormuş aynı sorun. Sanırım Google firmasıyla alakalı. İnsallah desteğini çekmemişti r

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Sadece Google uygulamalarında oluyorsa sorun Google'la alakalıdır. Bir güncelleme yaparlar, format vs uğraşmayın güncelleme bekleyin bir çözüm çıkar mutlaka..

encryptionua

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selo
Cihazım
Mİ NOTE 9
Konular
1
Evet öyle düşünüyorum. Ama ilk aklıma gelen format olmuştu. WhatsApp dahil hiç bir uygulama kullanamiyorum. Güncelleme de geç gelir muhtemelen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Henüz bir düzelme olmadı. servisden de 1 aya anca gelir napicam bilmiyorum. telefon kullanılamıyor sadece arama yapabiliyorum gmail kayıtlı olmadan çok zor bişey

omersahan11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiomi Note 9
Konular
1
Merhaba,
telefonumu formatladım.
açıldığında play stora mail adresimi yüklemek istediğimde , "Google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu, Daha sonra tekrar deneyin" hatası veriyor
Önbellekleri vs. sildim tekrardan formatladım bir türlü mail adresimi giremiyorum. mi hesabıma girebiliyorum internetim de var. 6 saattir bununla uğraşıyorum,
yardım edebilecek varmıdır.
Aynı sorunu bende yaşıyorum çözebildin mii

omersahan11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiomi Note 9
Konular
1
Merhaba,
telefonumu formatladım.
açıldığında play stora mail adresimi yüklemek istediğimde , "Google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu, Daha sonra tekrar deneyin" hatası veriyor
Önbellekleri vs. sildim tekrardan formatladım bir türlü mail adresimi giremiyorum. mi hesabıma girebiliyorum internetim de var. 6 saattir bununla uğraşıyorum,
Reis çözebildin mi sorunu ne yaptın benimde öyle olduu

Boromir72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi 9
Konular
0
Merhaba,
telefonumu formatladım.
Hocam aynı sorun herkezde var ve bu bir ya yazılım sıkıntıdır yada Google play gmail Google şirketlerden cokmelerden dolayı olan birşey dir eğer yaklaşık 1 ve 2 ay beklerseniz düzelecektir telefonculara görürseniz eski sürüme dondurucektir ve sorun kalkacaktır ama eğer beklerseniz düzelecektir mutlaka

Çözen varsa söylesin ?
Aynı sorunu bende yaşıyorum çözebildin mii

Boromir72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi 9
Konular
0
Hocam aynı sorun herkezde var ve bu bir ya yazılım sıkıntıdır yada Google play gmail Google şirketlerden cokmelerden dolayı olan birşey dir eğer yaklaşık 1 ve 2 ay beklerseniz düzelecektir telefonculara görürseniz eski sürüme dondurucektir ve sorun kalkacaktır ama eğer beklerseniz düzelecektir mutlaka

Çözen varsa söylesin ?
Şimdilik sizin ki ne zamandan beri bu sorunla karsilasiyorsunuz ? Ve bunun sorunu bendede var 2 gündür miu 12 sonra formatladigim için oldu benim bunun çözümü biraz sıkıntılı dir önce gelistirici seçenekleri aktif edip oradan geliştirici seçeneklere girip botloader kilidini açıp sonra iki altın miu hesap açma orayı açın hesap oluşturun ardından aradan bir hafta içinde kilit açıldı izni gelecektir Xiaomi yetkileri acicak açıldığı gibi de twrp yükleyip magic root yüklemeniz lazım bunun için PC de gerek li ardından atimindan telefonun açılışında root expolor yükleyip efc dosyasına girip host. Dosyasını bulup silin çözüm kalmicak ama atmassaniz beklerseniz bir zamanda kendi kendine duzelicektir.. ben de de ilkez oldu yapmamisim dağa bekliyirom sesimizi Xiaomi ye duyuralım adam akıllı güncelleme getirip yazılımsal hatayı duzeltsin

Boromir72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi 9
Konular
0
xiaomi xiaomi xiaomi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Boromir72, Bu şekilde xiaomi ye sesinizi duyurmaya mı çalışıyorsunuz drunk~~

Burası sadece "forum" başında ki resmi ibaresi sizi yanıltmasın...

Boromir72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi 9
Konular
0
Boromir72, Bu şekilde xiaomi ye sesinizi duyurmaya mı çalışıyorsunuz drunk~~

Burası sadece "forum" başında ki resmi ibaresi sizi yanıltmasın...
Buradan yetkililer bildirsin ben zaten SS çekip attım ne varsa Xiaomi sayfasında görürler zaten bu tür sorunları yaşayan çok var özellikle xiaomiy le

Üst Alt