Rom Pixel Experince - Android Pie 9.0[Mi-6][Official][AOSP]

hayro56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrettin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
5
Hocam ben bir türlü yükleyemedim ikikere pc den de indirdim aynı hatayı veriyor

hayro56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrettin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
5
konudaki twrp derkenn ben3.2.1.1 mevcud

korfirak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
7
Hocam merhaba.
Dün sabah 8 gibi çıkarmıştım şarjdan. Yaklaşık 14-15 saat sonra gece 10-11 gibi şarja takmıştım. 3 saatten fazla ekran süresi almıştım ve şarjım %40 larda idi. Henüz sonuna kadar kullanamadım :)) şu anda da yaklaşık 6 saat önce çıkartmış olduğum şarjdan 30 dk kullanımla %87 durumunda. Ekte gönderdim.
üstad merhaba.biraz kısa süre olmasına rağmen şarj durumu için ilk izlenimler nasıl acaba
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serkan.06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Hocam merhaba.
Dün sabah 8 gibi çıkarmıştım şarjdan. Yaklaşık 14-15 saat sonra gece 10-11 gibi şarja takmıştım. 3 saatten fazla ekran süresi almıştım ve şarjım %40 larda idi. Henüz sonuna kadar kullanamadım :)) şu anda da yaklaşık 6 saat önce çıkartmış olduğum şarjdan 30 dk kullanımla %87 durumunda. Ekte gönderdim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

üstad zahmet verdim sağolasın. biraz hızlı inmiş gibi düşünürken senin çift hat kullandığını gördüm.çift hattın şarj süresine etkisi ortada.ortalama bir hesapla çift hat kullanımında 3,5 saat gibi bir ekran süresi alınacak gibi duruyor.tek hat kullanımında bu süre 5 i geçer diye düşünüyorum.hatta kullanım şekline göre 6 saat gibi ortalama değerlere çıkabilir ki bu kötü bir değer değil bence.rom denemeye değer :)

korfirak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
7
Hocam 3 saat süreyi toplamda %60 şarj ile aldım. Yani çift hatta ortalama 5 saati geçer diye düşünüyorum :))
üstad zahmet verdim sağolasın. biraz hızlı inmiş gibi düşünürken senin çift hat kullandığını gördüm.çift hattın şarj süresine etkisi ortada.ortalama bir hesapla çift hat kullanımında 3,5 saat gibi bir ekran süresi alınacak gibi duruyor.tek hat kullanımında bu süre 5 i geçer diye düşünüyorum.hatta kullanım şekline göre 6 saat gibi ortalama değerlere çıkabilir ki bu kötü bir değer değil bence.rom denemeye değer :)

Serkan.06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Hocam 3 saat süreyi toplamda %60 şarj ile aldım. Yani çift hatta ortalama 5 saati geçer diye düşünüyorum :))

üstad ben azalan şarjını %15, ekran süreni 30 dakika baz alarak ve her yarım saatlik ekran sürende %15 azalacağı varsayımı ile yarım yamalak matematiğimle yaptım idare et :) çift hatla 5 saati geçmesi zaten olayı bitirir direk roma geçirtir :)

Üst Alt