Rom Pixel Experience 11 muhteşem batarya performansı

TEKE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kıtkat
Cihazım
Mi8Se
Meslek
çaycı
Konular
1
miui hiçbir zaman aosp stabilitesine ulaşamadı.
Neredeyse tüm aosp rom'ları denemiş birisiyim.
Aosp rom'ları çok seviyorum.
Fakat telefonun derin uyku modunda bile çok fazla şarj yemeleri rahatsız etti beni.
Son çare en güncel PE 12 rom'da da aynı sıkıntıyla karşılaşınca miui 12.5'e şans tanıdım (2 senedir miui hiç yüklememiştim bile). Miui çok şaşırttı beni.
Navigasyon, bluetooth ve wifi açık bir şekilde gece yattım, sabah kalktığımda sadece %2 - %3 düşmüş oluyor (8 - 9 saat süre). not:Batarya tasarruf modu hiçbir şekilde etkin edilmedi.

Şimdi ise sabırsızlıkla miui13 bekliyorum. Gelir inşallah.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
hocam ayar yapmaya gerek yok. kendisi sadece google play hizmetlerini ve google uygulamalarının pil optimizasyonunu aktif ediyor. biz bu modülü kurmadan önce bu uygulamalarda pil optimizasyonunu açamıyorduk. kendisi hallediyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

son sürüm gms doze mi o hocam ? değilse buradan indirin
buffer fix de kullanmıyorum ben ayrıca. eğer sürekli kullandığınız özel bir gcam yoksa

fix olmadan kullanabilirsiniz.
Gms doze kurdum ama bildirimlerde sorun yaşadım.Sizde de sorun oldu mu?

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Neredeyse tüm aosp rom'ları denemiş birisiyim.
Aosp rom'ları çok seviyorum.
Fakat telefonun derin uyku modunda bile çok fazla şarj yemeleri rahatsız etti beni.
Son çare en güncel PE 12 rom'da da aynı sıkıntıyla karşılaşınca miui 12.5'e şans tanıdım (2 senedir miui hiç yüklememiştim bile). Miui çok şaşırttı beni.
Navigasyon, bluetooth ve wifi açık bir şekilde gece yattım, sabah kalktığımda sadece %2 - %3 düşmüş oluyor (8 - 9 saat süre). not:Batarya tasarruf modu hiçbir şekilde etkin edilmedi.

Şimdi ise sabırsızlıkla miui13 bekliyorum. Gelir inşallah.
hocam diğer romlarô bilmem ama pe 12 tamamen uykuda telefonun şarja takılması ve sizinle beraber uyuması üzerine optimize edilmiş.

metinex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin
Cihazım
mi 4
Konular
5
pixel 11 plus yüklenince 12 plus a otomatik güncelleniyor mu yoksa twrp den mi 12 ye geçiliyor

Buzzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
0
Pixel 11 kurduktan sonra telefonum "yavaş şarj oluyor" uyarısı vermeye başladı. Prizdeyken bile şarjım dolmuyor düşmeye devam ediyor. Bunu nasıl çözebilirim yardım edebilir misiniz ?

Üst Alt