Rom Pixel Experience 11 muhteşem batarya performansı

Cskn4820

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cskn
Cihazım
Mi 9 T
Konular
0
12 cok sorunlu 8 se de 12 nin konusunda verılen twrp hata verıyor sıfre olmasada dosyaları sıfrelı gosterıyor bır kac kez deneyınce kuruluyor bu seferde telefon durup dururken yenıden baslatma yapıyor 11 deneyecegım bu aksam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

12 de Modem dosyası kurmak ıcın tekrar twrp acmaya calıstım acılmıyor twrp 3.6.0 11 için hangi twrp kullandınız

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
12 cok sorunlu 8 se de 12 nin konusunda verılen twrp hata verıyor sıfre olmasada dosyaları sıfrelı gosterıyor bır kac kez deneyınce kuruluyor bu seferde telefon durup dururken yenıden baslatma yapıyor 11 deneyecegım bu aksam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

12 de Modem dosyası kurmak ıcın tekrar twrp acmaya calıstım acılmıyor twrp 3.6.0 11 için hangi twrp kullandınız
Twrp nin kendi sitesinden son sürüm twrp yi indir. 12 de verdikleri recovery yi kullanma. Orada da 3.6.0 olması lazım. Olmazsa 3.5.x sürümü var onu dene diyeceğim ki halletmişsindir zaten

Cskn4820

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cskn
Cihazım
Mi 9 T
Konular
0
Twrp nin kendi sitesinden son sürüm twrp yi indir. 12 de verdikleri recovery yi kullanma. Orada da 3.6.0 olması lazım. Olmazsa 3.5.x sürümü var onu dene diyeceğim ki halletmişsindir zaten
denedım sonuc aynı 12 de hep sorun cıkarıyor twrpler ve şarj dayanmıyor 11 denıyorum suan

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
denedım sonuc aynı 12 de hep sorun cıkarıyor twrpler ve şarj dayanmıyor 11 denıyorum suan
Hocam ben 11 için demiştim. 12 de romu 2 kere kuruyoruz. Attığım xda linkinde anlatıyor. 1 kere kurduktan sonra tekrar wipe lanması lazım. Yoksa sıkıntı çıkartıyor. Şu an 12 deyim ben. Adımları takip ederseniz bir sorun yaşamazsınız.
İlk olarak kendi recoveryniz varken romu flaşlıyoruz. Firmware ve vendor dosyaları rom ile geldiği için lazım. Sonra adb ile recovery yi kuruyoruz. Daha sonra formad data ve wipe yapıyoruz. Reboot atıyoruz. Tekrar romu flaşlıyoruz. Bu kadar.

Cskn4820

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cskn
Cihazım
Mi 9 T
Konular
0
Hocam ben 11 için demiştim. 12 de romu 2 kere kuruyoruz. Attığım xda linkinde anlatıyor. 1 kere kurduktan sonra tekrar wipe lanması lazım. Yoksa sıkıntı çıkartıyor. Şu an 12 deyim ben. Adımları takip ederseniz bir sorun yaşamazsınız.
İlk olarak kendi recoveryniz varken romu flaşlıyoruz. Firmware ve vendor dosyaları rom ile geldiği için lazım. Sonra adb ile recovery yi kuruyoruz. Daha sonra formad data ve wipe yapıyoruz. Reboot atıyoruz. Tekrar romu flaşlıyoruz. Bu kadar.

👍tamamdır anladım ben hep eski usul tek sefer temız kurulum yaptıgım ıcın olmamış şuan 11 iyi gibi tekrar 12 ye gecersem bu sekılde yaparım.teşekkürler.

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
22
bu romu yükledim ancak çift tıkla ekran açma kapama çalışmıyor nedense,
ayarlarda dokunarak açma kapama da açık olmasına rağmen

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
bu romu yükledim ancak çift tıkla ekran açma kapama çalışmıyor nedense,
ayarlarda dokunarak açma kapama da açık olmasına rağmen
pixel experience 12 ye geçtiğim için yardımcı olamayacağım :(

Kellermenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 10 lite 5g
Konular
4
12 nasıl peki sorun var mı?
Şuan sorun yok aktif olarak mi 10 lite 5g modelinde kullanıyorum. Sadece Facebook Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında karanlık moda geçmiyor. Onu çözemedim sadece.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
12 nasıl peki sorun var mı?
son sürüm plus versiyonu çok akıcı ve pil durumu gayet iyi. yükleyecekseniz gms doze kurun modül olarak. google uygulamasını da arkaplanda kısıtlarsanız tadından yenmez. ben şahsen pe 12 den başka bütün romlara çöp gözüyle bakıyorum. her konuda üstün bir alternatif

Üst Alt