Rom Pixel Experience 11 muhteşem batarya performansı

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Görselde olduğu gibi 100 den 32 ye 9.5 saatlik ekran süresi aldım. Gms doze ve fk manager dışında uygulama kullanmadım. Fk manager minimum işlemci hızını küçük çekirdekler için 500mhz ,büyük çekirdekler için 600mhz civarına çektim. Arka planda çalışması gereksiz olam tüm uygulamaları kısıtladım. Greenify ile daha iyi sonuç alınabilir ama gerek duymadım. Öğrenci olduğum için 13 saatten fazla youtube dan ders dinledim. Parlaklık ortanın üstünde , en yüksek çözünürlükte ve 2x hızındaydı. Özellikle değerlerin yüksek çıkması için günlük kullanımımdan herhangi bir taviz vermedim.
Rom linki:
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Görselde olduğu gibi 100 den 32 ye 9.5 saatlik ekran süresi aldım. Gms doze ve fk manager dışında uygulama kullanmadım. Fk manager minimum işlemci hızını küçük çekirdekler için 500mhz ,büyük çekirdekler için 600mhz civarına çektim. Arka planda çalışması gereksiz olam tüm uygulamaları kısıtladım. Greenify ile daha iyi sonuç alınabilir ama gerek duymadım. Öğrenci olduğum için 13 saatten fazla youtube dan ders dinledim. Parlaklık ortanın üstünde , en yüksek çözünürlükte ve 2x hızındaydı. Özellikle değerlerin yüksek çıkması için günlük kullanımımdan herhangi bir taviz vermedim.
Rom linki:
Fk manager ayarlarım bu şekilde.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211001-151717_Ayarlar.png
    Screenshot_20211001-151717_Ayarlar.png
    139,1 KB · Görüntüleme: 307
  • Screenshot_20211001-152333_Ayarlar.png
    Screenshot_20211001-152333_Ayarlar.png
    177,5 KB · Görüntüleme: 304
  • Screenshot_20211001-153203_Franco_Kernel_Manager.png
    Screenshot_20211001-153203_Franco_Kernel_Manager.png
    115,4 KB · Görüntüleme: 304
Son düzenleme:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Rom stabil mi hocam? ve anx camera vs kurdunuz mu?

veliyavas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Mi8se
Konular
6
Google cameranin hiçbir sürümünü açamıyorum sizdede böyle bir şey mevcut mu?

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Rom linki:

Hocam 3. Fotoğraf takı kısım nereden açılıyor bende kullanıyorum ama cihaz farklı note 10 pro ve anxkamera kapanıyor

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Hocam 3. Fotoğraf takı kısım nereden açılıyor bende kullanıyorum ama cihaz farklı note 10 pro ve anxkamera kapanıyor
Hocam pil kısmına girip üstteki 3 noktaya basın. Oradan açılmazsa geliştirici seçeneklerinde olması lazım

Hocam gcam kullanıyorum arnova ve bsg stabil çalışıyor fakat android 11 olduğu için tüm gcam ler stabil çalışmıyor. Gcam için android 10 pixel Experience kullanmanızı öneririm

Fix kurmanız lazım. Her sürüm farklı metodla çalışır. Kimisi fix ile çalişmazken kimisi fix olmadan çalışmaz. Bsg nin gcamlerini deneyin. Fix olmadan çalışıyorlar. Ben 8.1.101 sürümünü kullanıyorum (beta)

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Fk manager olmadan kullanıyorum Pixel Experience ve gayet memnunum, fk ücretli sanırım. Cihaz mi 10t lite

Ortalama 6/7 saat ekran alıyorum bu şekilde.

Bahsettiğiniz uygulamaları nasıl kuruyoruz?

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Rom linki:

Merhaba,
Pixel Experience Android 12 çıkmış. Denedin mi? Android 11 gibi stabil mi? :)

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Merhaba,
Pixel Experience Android 12 çıkmış. Denedin mi? Android 11 gibi stabil mi? :)
Henüz onun kadar stabil değil ama gayet hoş olmuş. Şu an kullanmaktayım. Sanırım bu telefon için yazılmış en iyi rom olabilir. Pil konusunda iddialı değil ama performans ve görsel bakımdan sanırım en iyi rom pixel experience 12 olmuş.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Henüz onun kadar stabil değil ama gayet hoş olmuş. Şu an kullanmaktayım. Sanırım bu telefon için yazılmış en iyi rom olabilir. Pil konusunda iddialı değil ama performans ve görsel bakımdan sanırım en iyi rom pixel experience 12 olmuş.
Hocam bende and 12 kurdum ama twrpdd dosyalar şifreli gözüktüğü için tekrardan geri döndüm andr 11e dönmemde çok uğraştırdı. Twrp yüzünden

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Hocam bende and 12 kurdum ama twrpdd dosyalar şifreli gözüktüğü için tekrardan geri döndüm andr 11e dönmemde çok uğraştırdı. Twrp yüzünden
Hocam bende şu an şifreli değil twrp. Yeni sürüme güncellerken format data yaptım ve kurulumda şifre koymadım. Şifreleme bu şekilde olmadı

Üst Alt