Soru Pil performansı için modül?

• Konbuyu başlatan dmRR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 39
  • Görüntüleme 7K

mstfmirac

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9 T
Konular
16
Eğer direk modülü kaldır dersem modül tamamen kalkar mı (FDE.AI)
MAGİSK unistaller yapıp tekrar MAGİSK yükleyin çözülür ben öyle yapıyorum xda dan görmüştüm

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dmRR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
6
Bir üyemizin özelden ulaşması ile modül işinden soğudum. FDE yüklemesi yapmış telefona.
Telefon normale döndürülemiyormus. Çöp olarak kenarda bekliyormuş 9T Pro. Bunlari da göz önünde bulundurarak işlem yapın bence :)
Oldukça ilginç benim de gözüm korktu şahsen.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Açıkçası 3 kere falan fde.ai yi silip kurdum nfs ve lkt de yükleyip denedim ben açıkçası zarar görmedim o ilginç baya.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Cihazın o denli zarar görmesi için donanımsal zarar görmesi lazım yazılımsal değil. Bu arada direkt uninstall edebilirsiniz.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Cihazın o denli zarar görmesi için donanımsal zarar görmesi lazım yazılımsal değil. Bu arada direkt uninstall edebilirsiniz.
Hocam adam yazmış mesajını mi yayınlayayim ki. Söylediği yabancı gruplarda da bir çok kişi mağdur olmuş.
Buyurun yazdığı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dmRR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
6
Şuan performansı etkilemeyecek, pil süresini azaltmayacak kullanıcı deneyiymimi arttıracak modüllere ihtiyacım var herhangi bir şey üzerine olabilir. lkt ve NFS arasından hangisini seçmeliyim. Sizin kullanıp memnun olduğunuz varsa önerilere açığım dediğim gibi

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Hocam adam yazmış mesajını mi yayınlayayim ki. Söylediği yabancı gruplarda da bir çok kişi mağdur olmuş.
Buyurun yazdığı.
Yayınlayın demiyorum ilginç sadece brn de önermiyorum zaten kendiniz bir kernel manager den ayarlamanız daha iyi performans için. Benim lkt, nfs ve fde.ai ile deneyimim de çok garip çünkü ben magisk beta sürümünü kullanıyordum 20.2 nin beta sürümü 20.2 re problemli bir sürüm onun betası daha sorumluydu işte. Modülleri magisk den silmeme rağmen silinmiyordu fde.ai yi yükleyip sildim sonra nfs yükledim onu da sildim lkt geçtim sonra onu sa sildim fde.ai geçtim burada modüllerin hiç biri tam silinmemesine rağmen sıkıntı çıkarmamıştı bana. Ama ben dr en son problem çıkmasın diye fark ettiğimde magisk uninstaller ile komple sildim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Donanımsal hasar görmesini yolu var fde.ai de bu arada gidip paralı versiyonda disable thermal seçeneğini açarsanız o telefonun işlemcisinin yanmasına kadar gider

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
Bir üyemizin özelden ulaşması ile modül işinden soğudum. FDE yüklemesi yapmış telefona.
Telefon normale döndürülemiyormus. Çöp olarak kenarda bekliyormuş 9T Pro. Bunlari da göz önünde bulundurarak işlem yapın bence :)
aslinda cok basir bir cozumu var twrp ile magiskin klasorune girip madulleri klasor halinde silerse cihaz acilir ayrica twrp dahi acilmiyorsa
"fastboot erase" komutlariyla sifirlayip flashall.bat a tiklayip cihazi kurtarabilir

Üst Alt