Soru Pil performansı için modül?

• Konbuyu başlatan dmRR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 39
  • Görüntüleme 7K

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Dediğim gibi bulabildiğim bu konu da tek şey sadece K20 ve K20 Pro da gördüğüm bir sorun. Diğer cihazlarda göremedim daha.

irfancan18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan
Cihazım
GM 5 PLUS D
Konular
3
Mi 9t pro ,k20 pro bunlara fde abi kurmayın , yaklasik 150 kisi zamanında çok sovduk bu serefsize(yapimcisina) telefonum çöp olmustu. Bu telefonun bellek kismiyla oynayip telefonun hafizasinin tamamen gecici olmasina neden oluyodu o yuzden silseniz de ise yaramiyo anakart degisimi gerekiyor. Telefonu yeniden baslatinca uygulamalar siliniyo kamera acilmiyo vs.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta bir yazılımcı fde ainin gereksizligini ve yanlis kodlarla yapıldığını kanitlayan bir dizi tweet atmisti fde ai k20 pro freeze yazin xda ya gorursunuz. Tavsiyem fde ai ye bulaşmayın

veli_1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Mi 9t pro ,k20 pro bunlara fde abi kurmayın , yaklasik 150 kisi zamanında çok sovduk bu serefsize(yapimcisina) telefonum çöp olmustu. Bu telefonun bellek kismiyla oynayip telefonun hafizasinin tamamen gecici olmasina neden oluyodu o yuzden silseniz de ise yaramiyo anakart degisimi gerekiyor. Telefonu yeniden baslatinca uygulamalar siliniyo kamera acilmiyo vs.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta bir yazılımcı fde ainin gereksizligini ve yanlis kodlarla yapıldığını kanitlayan bir dizi tweet atmisti fde ai k20 pro freeze yazin xda ya gorursunuz. Tavsiyem fde ai ye bulaşmayın
Hocam bunu çözebildiniz mi peki? Bu diğer cihazlarda olma riski ne kadar yoksa sadece k20 pro ya özel bir durum mu bu? "XDA" sitesinde EDL ile bile yeniden yükleseniz bile gene de sorun çözülmez diyor. Bu konuyu pek anlamadım doğrusu, cihaz kilitlemeler ile dolu iken nasıl böyle bir olay gerçekleşebiliyor?

irfancan18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan
Cihazım
GM 5 PLUS D
Konular
3
Hocam bunu çözebildiniz mi peki? Bu diğer cihazlarda olma riski ne kadar yoksa sadece k20 pro ya özel bir durum mu bu? "XDA" sitesinde EDL ile bile yeniden yükleseniz bile gene de sorun çözülmez diyor. Bu konuyu pek anlamadım doğrusu, cihaz kilitlemeler ile dolu iken nasıl böyle bir olay gerçekleşebiliyor?
hocam ben bunun yapımcısıyla konuştum, hatta bir geliştirici bu uygulamayı yapan salağın hataları olduğu twitterda flood atmış. Şimdi düzeltti mi bilmiyorum ama hiç girmeyin işe çünkü anakartı pert ediyor yaptığı komutlarla. buyrun burdan çevirin
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ahmetctkya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8
Konular
2
aslinda cok basir bir cozumu var twrp ile magiskin klasorune girip madulleri klasor halinde silerse cihaz acilir ayrica twrp dahi acilmiyorsa
"fastboot erase" komutlariyla sifirlayip flashall.bat a tiklayip cihazi kurtarabilir
başka sebepten çökmüş note 6 pro var recoveey girmiyor nasıl çözeriz

Üst Alt