Uygulama [PC Software] [MiPhone Manager] Mi PC Suite İngiilizce olarak yayınlandı

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Uygulamayı yükledim ancak telefonu kablo ile bağladıktan sonra runtime error diye hata veriyor ve tamama basında uygulama kapanıyor yardımcı olabilecek var mı

nihaterim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
nihat
Cihazım
RN3-6pro-5Splus
Konular
3
son versiyon burda

miu kimliği ile giriş yapın

kahwecix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mİ 5
Meslek
Ziraat Tekn.
Konular
3
Konuyu biraz hortlatmış olacağım fakat windows 10 cihazımda 3.2.1.3111_2717 versiyon da ki mi suite programını yükledim aygıt yöneticisinde sorunlu olan herhangi bir driver yok. Bilgisayarımda mi5 görünüyor. Fakat pcsuite yazılımı telefonu usb ile bağladığımda
"Coonect your Device via USB" ekranında bir müddet cihazı aradıktan sonra
"you need to update your device to use Mi Pc Suite update your device before connecting" Diyor... Anladığım kadarıyla cihazınızı güncelleştirin öyle gelin demek istiyor :) Oysa ki cihazımda şuan MİUİ GLOBAL 7.5 Kararlı 7.5.1.0 (MAAMİDE) rom yüklü. Ve güncelleme ara dediğimde stabil olarak herhangi baska bir romda bulmuyor. Benimle aynı sorunu yaşayanlar var sa nasıl çözdüler merak ettim doğrusu. Ben de aramalarıma devam edeceğim eğer sorunu çözersem buradan tekrar paylaşırım sonucu.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Konuyu biraz hortlatmış olacağım fakat windows 10 cihazımda 3.2.1.3111_2717 versiyon da ki mi suite programını yükledim aygıt yöneticisinde sorunlu olan herhangi bir driver yok. Bilgisayarımda mi5 görünüyor. Fakat pcsuite yazılımı telefonu usb ile bağladığımda
"you need to update your device to use Mi Pc Suite update your device before connecting" Diyor... Anladığım kadarıyla cihazınızı güncelleştirin öyle gelin demek istiyor :) Oysa ki cihazımda şuan MİUİ GLOBAL 7.5 Kararlı 7.5.1.0 (MAAMİDE) rom yüklü. Ve güncelleme ara dediğimde stabil olarak herhangi baska bir romda bulmuyor. Benimle aynı sorunu yaşayanlar var sa nasıl çözdüler merak ettim doğrusu. Ben de aramalarıma devam edeceğim eğer sorunu çözersem buradan tekrar paylaşırım sonucu.
Şuanlık sadece çin sürümü mi5 i algılıyor.

kahwecix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mİ 5
Meslek
Ziraat Tekn.
Konular
3
Teşeküürler Zenex yine aydınlattın beni :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Mi PC Suite'in İngilizce sürümü maalesef eski kaldı. Neredeyse güncel hiçbir cihazı görmüyor. Bu yüzden Zenex hocamın da belirttiği gibi Çin sürümünü kullanmak gerekiyor. Elimizde Google Translate ile başa çıkmak ta kolay aslında. :) Ancak kullanmayı gerektirecek bir özelliği yok. Rom yükleme dışında tabi.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

alpaguhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Merhaba arkadaşlar. bende redmi pro var. suite programını kurdum ama bir türlü program aygıtı görmüyor bağlantı yapamıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhaba arkadaşlar. bende redmi pro var. suite programını kurdum ama bir türlü program aygıtı görmüyor bağlantı yapamıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim
Yeni cihazlar ile bağlantı kurmada sorunu var, güncellenmesini beklemelisiniz.

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Mi5 pc suite neden bağlanmıyor varmı bu hatayı alan?

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular