Uygulama [PC Software] [MiPhone Manager] Mi PC Suite İngiilizce olarak yayınlandı

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Telefonu görmüyor telefonum LG G3 - Miui7 yüklü.

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
bendede program telefon bağlandığını görüyor fakat screencast çalışmıyor my device ın içerisindeki galeri yada rehber telefondaki bilgileri görmüyor. telefonum note pro neden olabilir arkadaşlar?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Kdrtrnc
Telefonunuz Mi olmadığı için bu normal bir durum.

mavi06
Buradaki versiyon eski olabilir. Konu tarihine bir bakmak lazım. Sitesinden ( en.miui.com ) yeni versiyonu indirin. Benim Mipad bölümündeki PCSuite ile rom yükleme konusuna göz atabilirsiniz.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
Kdrtrnc
Telefonunuz Mi olmadığı için bu normal bir durum.

mavi06
Buradaki versiyon eski olabilir. Konu tarihine bir bakmak lazım. Sitesinden ( en.miui.com ) yeni versiyonu indirin. Benim Mipad bölümündeki PCSuite ile rom yükleme konusuna göz atabilirsiniz.

Cihazım mi note pro ve yazılımın son sürümü yüklü. Aslında daha önce program üzerinden rehbere gsleriye filan ulaşabiliyordum ama son 5.9.17 sürümünü yükledikten bir kaç gün sonra bu sorunun olduğunu farkettim. Ama program üzerinden yedekleme filan yapabiliyorum.

bugün aygıt yöneticisini kontrol ettiğimde resimdeki gibi olduğunu farkettim. acaba note pro için usb driverı filan varmı acaba?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
size kendi yaşadığımı aktarayım mi4 telefonumu aldığımda bende mi süite bağlanamıyordum hatta üzerine iki güncelleme geldi yinede bağlanamadım hem evdeki bilgisayarda hem iş yerindeki bilgisayarda denedim olmadı zaten geliştirici sürümde banka programlarıda hata veriyordu bu nedenle global stabil sürüme geçtim hem banka programları düzgün çalıştı hemde misuit telefonu görmeye başladı lafın kısası geliştirici sürümlerde misuit çalışmıyor hepsindemi çalışmıyor derseniz ben 3 sürümde denedim çalışmadı belki çalıştığı sürüm vardır global stabil sürümde çalışıyor isterseniz global stabil sürüm yükleyin deneyin

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
size kendi yaşadığımı aktarayım mi4 telefonumu aldığımda bende mi süite bağlanamıyordum hatta üzerine iki güncelleme geldi yinede bağlanamadım hem evdeki bilgisayarda hem iş yerindeki bilgisayarda denedim olmadı zaten geliştirici sürümde banka programlarıda hata veriyordu bu nedenle global stabil sürüme geçtim hem banka programları düzgün çalıştı hemde misuit telefonu görmeye başladı lafın kısası geliştirici sürümlerde misuit çalışmıyor hepsindemi çalışmıyor derseniz ben 3 sürümde denedim çalışmadı belki çalıştığı sürüm vardır global stabil sürümde çalışıyor isterseniz global stabil sürüm yükleyin deneyin
Peki hocam teşekkür ederim ilk fırsatta stable sürüm yükleyip tekrar deniycem

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Cihazım mi note pro ve yazılımın son sürümü yüklü. Aslında daha önce program üzerinden rehbere gsleriye filan ulaşabiliyordum ama son 5.9.17 sürümünü yükledikten bir kaç gün sonra bu sorunun olduğunu farkettim. Ama program üzerinden yedekleme filan yapabiliyorum.

bugün aygıt yöneticisini kontrol ettiğimde resimdeki gibi olduğunu farkettim. acaba note pro için usb driverı filan varmı acaba?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Phone uygulamasını yüklerseniz o tüm driverları yüklüyor.
Tasamek arkadaşımızın da dediği gibi sürümle ilgili bir sorun da olabilir tabi. Ama pc zaten telefonu tanımamış olduğu için Pc Suite'in de görmemesi normal. Sürümle ilgili bir driver sorunu yaşanıyorsa onu bilmiyorum. Stable sürümü yüklediğinizde bunu görmüş olacağız.

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
Mi Phone uygulamasını yüklerseniz o tüm driverları yüklüyor.
Tasamek arkadaşımızın da dediği gibi sürümle ilgili bir sorun da olabilir tabi. Ama pc zaten telefonu tanımamış olduğu için Pc Suite'in de görmemesi normal. Sürümle ilgili bir driver sorunu yaşanıyorsa onu bilmiyorum. Stable sürümü yüklediğinizde bunu görmüş olacağız.

Mi phone uygulaması yüklü teli fastboot tab bağlayıp reflesh yaptığımda teli de görüyor ama aygıt yöneticisindeki driverlar yüklenmiyor

neco25042

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
necati
Cihazım
redmi not 2
Konular
2
redmi not 2 telefonum bağlanmıyor