Diğer Özel Mesaj yolu ile yardım talebi

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
"bu kibir neyin nesi, hepi topu iki kelime cevap vereceksiniz, havalara bak." demem mi saygısızlık? Bu bir sitem. Bunda beklediğim sürenin verdiği stresin de etkisi vardır muhtemelen. Bilmiyorum, belki de belli bir yaştan sonra insanlar daha alıngan olabiliyor. Özür dilememle ilgili cümlemi de kendi önyargınızla

Alıntıladığınız mesajın tamamını okumamışsınız ve beni etiketliyorsunuz.
Sorun verilen cevap falan değil. Baştan anlatmaya da uğraşamayacağım, alıntıladığınız metni tekrar okuyun, anlamaya gayret edin. Benim fevri cevabımı özel mesajdan buraya taşıyan karakterde bir insana burada verilecek en makul cevapları veriyorum. Anlamak isteseniz çok basit bir anlatım dili kullanıyorum aslında ama sizin algınız benim bencilliğimle ilgili düşüncenizle tıkanmış durumda.

Kemerini bağlanmış bir sürücünün kaza yaptıktan sonra " ne yani kemer takmadım diye komaya girecek şekilde kazazede mi olunur." demesine benziyor.

ve Evet

"bu kibir neyin nesi, hepi topu iki kelime cevap vereceksiniz, havalara bak."

Burası gerçekten saygısızlık.

Tapatalk kullanılarak gönderildi. Made by Pegasus__

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Münakaşa eden iki insan aynı graniti yontan iki heykeltraş'tır.
Parçadan bütüne karanlıktan aydınlığa geçiş.
Yanıldığını kabul etmek yeni bir hakikatin fethiyle zenginleşmektir.
Cemil MERİÇ

Özelden birine cevap vermek ve orada sorununu çözmek, sadece bir kişiye ulaşmak bir kişiye yardım etmektir.
Herkese açık bir yerde cevap vermek ise bir değil bazen 10, bazen 1000 bazen de binlerce kişiye yardım etmek, binlerce kişinin derdine çare olmaktır.

Hatta öyle ki, verdiğiniz bir cevap anlık okuyanlara çare olduğu gibi o yardım mesajı orada durduğu müddetçe yardım etmeye, çare olmaya devam ediyor.

O yüzden de "sorunu çözdüm" diye yazan bir üyeye çoğunlukla derler ki "Nasıl çözdüğünü anlat ki aynı sorunla karşılaşan bir başkası da yararlansın"

Demem o ki, özel mi? yok sa genel mi? diye soracak olursanız elbette herkesin okuyacağı, her kesin yararlanacağı ortam olan GENEL'dir.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Münakaşa eden iki insan aynı graniti yontan iki heykeltraş'tır.
Parçadan bütüne karanlıktan aydınlığa geçiş.
Yanıldığını kabul etmek yeni bir hakikatin fethiyle zenginleşmektir.
Cemil MERİÇ

Özelden birine cevap vermek ve orada sorununu çözmek, sadece bir kişiye ulaşmak bir kişiye yardım etmektir.
Herkese açık bir yerde cevap vermek ise bir değil bazen 10, bazen 1000 bazen de binlerce kişiye yardım etmek, binlerce kişinin derdine çare olmaktır.

Hatta öyle ki, verdiğiniz bir cevap anlık okuyanlara çare olduğu gibi o yardım mesajı orada durduğu müddetçe yardım etmeye, çare olmaya devam ediyor.

O yüzden de "sorunu çözdüm" diye yazan bir üyeye çoğunlukla derler ki "Nasıl çözdüğünü anlat ki aynı sorunla karşılaşan bir başkası da yararlansın"

Demem o ki, özel mi? yok sa genel mi? diye soracak olursanız elbette herkesin okuyacağı, her kesin yararlanacağı ortam olan GENEL'dir.

Yapıcı yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim. Naçizane bir kaç cümlemi eklemek istiyorum. Bende forumda yeni sayılırım. İlk etapta Zenex cantara Ottoman 'a özelden mesaj attığım zamanlar oldu Allah'ın bildiğini kuldan saklayamam. Baktım mesajlara cevap gelmiyor sonra arama büyütecini kullanmaya karar verdim faydası oldu da. Demem şu ki; sanal ortamda yazılan her yazıya jest mimik vücut dili eklen(e)mediği ve emojiler bu durumu kurtarmaya yetmediği için her iki tarafta durumu yanlış anlayabiliyor. Arayın, aratın arkadaşlar:) Hazıra dağ olsa dayanmaz derler. Selametle kalmanız duasıyla...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli arkadaşlar, yine bir çok üyemiz benden özle mesaj yoluyla yadımcı olmamı istemektedirler....lütfen ilk mesajımı okuyun., teşekkürler

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli arkadaşlar, yine ve yine bir çok üyemiz benden özel mesaj yoluyla yadımcı olmamı istemektedirler....

lütfen ilk mesajımı okuyun., teşekkürler

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Değerli arkadaşlar, yine ve yine bir çok üyemiz benden özel mesaj yoluyla yadımcı olmamı istemektedirler....

Üstad bu konu gözümden kaçmış İlk mesajdan sizin son yazdığınız mesaja kadar okudum.Bu oluşuma tek bir cümle yazmak istedim..''Ateş ettikten sonra Nişan Alma''...

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Üstad bu konu gözümden kaçmış İlk mesajdan sizin son yazdığınız mesaja kadar okudum.Bu oluşuma tek bir cümle yazmak istedim..''Ateş ettikten sonra Nişan Alma''...
Hocam, bunlar önce nişan alıp sonra ateş eden türün bir üst modelidir, o nedenle pek takmıyorum kafaya

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Hocam, bunlar önce nişan alıp sonra ateş eden türün bir üst modelidir, o nedenle pek takmıyorum kafaya

Keskin nişancı olduğunu sananlar o zaman Üstadım..haha--

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

Engin bilgi ve deneyimleriniz insanları cezbediyor sayın üstadım. clap~~ Tuhaf olan bu kişilerin kendilerini nev-i şahsına münhasır kategorisinde görmesi.:^)

Üst Alt