Diğer Özel Mesaj yolu ile yardım talebi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, bir çok İnsan hem bana, hemde diğer Yönetici Arkadaşlarımıza Özel mesaj veya Profil sayfamıza yazarak, sorunlarına çözüm aramaktadır.....Ben bir çok mesaja cevap vermiyorum...nedenine gelirsek....burası bir yardımlaşma ve paylaşma platformu, eğer bir sorunuz ve sorununuz varsa, öncelikle arama butonunu kullanın, gerekli cevabı bulamazsanız,Lütfen ilgili Konu başlığı altına yazın ve size cevap verilmesini bekleyin ki, aynı sorundan muzdarip olan diğer arkadaşlarımızda yararlansın...Anlayışınız ve hoş görünüz için teşekkür ederim...Sevgilerimle

Gesendet von meinem Redmi Note 4X mit Tapatalk

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Katılıyorum hocam, özel veya profile mesaj bırakmak yerine önce arama butonu daha sonra ilgili başlıklar altında daha hızlı yardım alınabilir happy~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Özel mesajlara daha önce de dediğim gibi bahsettiğim nedenlerden dolayı cevap vermiyorum....

Sayın sismantolga bana özelden mesaj yazdı....cevap vermedim....daha sonra : cevap vermeyecekseniz en azından belirtir misiniz? boşuna beklemeyeyim diye yazdı ve en büyük hatamı yapıp şöyle yazdım....Özel mesajlara cevap vermiyorum, boşuna beklemeyin...konuya yazarsanız, cevap alırsınız....Arkadaşımızdan gelen cevap aynen şu şekilde:

öyleyse özel mesajı kapatın. bu kibir neyin nesi? hepi topu 2 kelimelik cevap vereceksin havalara bak. hadi kolay gelsin.

Bak Arkadaşım burası ne senin nede benim çiftliğim, evet acaip kibirliyim ve havalıyım ve ne sana nede başkalarına özelden cevap verme mecburiyetim yok....burası bir yardımlaşma platformu ve sorular ve cevaplar herkese açık olmalıdır.....

Lütfen kimse bana Özel mesaj yoluyla soru sormasın, çünkü ben çok kibirli ve havalıyım ve asla biraz önceki hataya düşüp, cevap vermem....Teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

sismantolga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Ş.
Cihazım
Mi6
Konular
2
Özel mesajlara daha önce de dediğim gibi bahsettiğim nedenlerden dolayı cevap vermiyorum....

Sayın sismantolga bana özelden mesaj yazdı....cevap vermedim....daha sonra : cevap vermeyecekseniz en azından belirtir misiniz? boşuna beklemeyeyim diye yazdı ve en büyük hatamı yapıp şöyle yazdım....Özel mesajlara cevap vermiyorum, boşuna beklemeyin...konuya yazarsanız, cevap alırsınız....Arkadaşımızdan gelen cevap aynen şu şekilde:

öyleyse özel mesajı kapatın. bu kibir neyin nesi? hepi topu 2 kelimelik cevap vereceksin havalara bak. hadi kolay gelsin.

Bak Arkadaşım burası ne senin nede benim çiftliğim, evet acaip kibirliyim ve havalıyım ve ne sana nede başkalarına özelden cevap verme mecburiyetim yok....burası bir yardımlaşma platformu ve sorular ve cevaplar herkese açık olmalıdır.....

Lütfen kimse bana Özel mesaj yoluyla soru sormasın, çünkü ben çok kibirli ve havalıyım ve asla biraz önceki hataya düşüp, cevap vermem....Teşekkürler

60 yaşında bir çocuk. Benjamin Button. Attığım özel mesajda bir hakaret yok, sitem var. Rahatsız olduysan burada yayınlamak yerine cevap yazarsın; alındıysan özür dilemesini de bilirim, çocuk değilim.

Bunu da özelden yazayım istersen başlık açarsın buna. Bu başlıkta yayınlamak kesmezse.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
abicim sen en doğru olanı yapıyorsun bende çoğunlukla özel mesajlara cevap vermiyorum çünkü burası forum.
forumun amacı yardımlaşmak sorunlara çözüm bulmak herkes özelden cevap alacaksa forumun ne amacı var kapatalım gidelim.
Ayrıca bazı kişiler sanırım bizi paralı çalışanlar sanıyor istediği zaman ona hizmet etmemizi bekliyor cevap biraz gecikince kızıyorlar yada sana yaptığı gibi tiribe giriyorlar. valla çok kızıyorum beni forumlardan en çok soğutan hareketler bunlar

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Arkadaşlar burası bir tartışma, yardımlaşma ve bilgi edinme platformudur. Problemlerinizi konu açarak paylaşırsanız aynı soruyu soran arkadaşlarda destek almış olurlar.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60

Cevap veremeyeceğinizi güzelce belirtmenize rağmen ( belirtme zorunluluğunuzun olduğunu düşünmüyorum ayrıca ) bu şekilde bir geri dönüş almayı hak etmediniz hocam. Malesef ki insanlar içlerindeki gerçek düşünceleri karşısında olan kişinin konuşmasına göre ortaya çıkarıyorlar.. Bardağın dolu tarafından bakmak gerekirse eğer; ola ki yardım etmiş olsaydınız ve sonrasında diyalog bu duruma dönseydi daha çok kızacaktınız kendinize.. En iyisi yardımcı olma çabamızı forum üzerinden devam ettirmek..
Haddim olmayarak içimden gelen bir düşünceyi forum üyelerine belirtmek istiyorum;
Lütfen her cevap alınamadığında ya da yeterli yardım almadığınızı düşündüğünüzde forum yöneticilerine ya da değerli diğer forum üyelerine serzeniş edip bu tarz kötü üslup ile çıkışmayı alışkanlık haline getirmeyiniz.. Nitekim burada bulunan herkes yardım amaçlı forumda vakit harcıyor.. Anlayışlı ve sağduyulu olmak "zorundayız".
Gereksiz cümle ya da cümleler yazdığımı düşünürsen mesajı düzenleyebilir ya da silebilirsin Skorpi.
Ayrıca bu durumu forumda dile getirdiğin için teşekkür ederim hocam.

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
hocam forum mantığını anlamamışsınız herhalde forumlarda başlıklar altına cevaplar yazılır ve tartışılır özel mesajlar ile yapılmaz burası teknik servis değil ki?

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23

Yazdıklarınızda tamamıyla haklısınız. Özelden cevap vermekte çok zor bir şey degil evet. Ama yapılan yardımı sadece birinin görmesi bizi hem üzer,hemde daha çok uğraştırır. Çünkü sorulanları görmeyen her sorun yaşayan aynı konu için tekrar tekrar mesaj yazacak. Forumda bir defa yazmak varken bu mantıkla 50,60 kişiye ayrı ayrı yazmak gerekiyor.
Bunu anlatmanıza rağmen anlamayacak, bencilce düşünmeye devam edecek insanlar varsa yardım etmemek en iyisi. Böyle düşüncedeki insanlar yardımı hak etmiyor.
Yardım etmek zorunda değil kimse.

Sonuçta paralı çalışan değiliz, işimiz gücümüz bu değil. Yardım olsun faydamız dokunsun diye bir şeyler yapıyoruz. (Bunu teşekkür edenleri çıkararak söylüyorum) Eğer yardım alırken bile kendilerini paralı müşteri gibi, bizleri de mecburi çalışan olarak görenler varsa öyle bir şey olmadığını bilsinler.
İyi niyeti suistimal edecekler yardım istiyorlarsa gidip ücretli yardım alabilecek bir yere gidip nasıl konuşmak istiyorlarsa öyle konuşsunlar. Bize gerçekten insan olan ve yardım aldıktan sonra teşekkür etmesini bilen arkadaşlar lazım.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt