Yardım ORD ( Obsessive ROM Disorder ) Hastalığı ve tedavisi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bilindiği üzere, tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan hastalığın maalesef tedavisi yok ve bu kaşıntının azaltılmasının tek çözümü, cihazına devamlı farklı ROM'lar yükleyip, denemekten geçiyor....
Hatta öyle bir hastalıkki, çok iyi olan bir Rom'dan sıkılıp, başka bir rom'u denemeye kadar gidiyor...
Maalesef bende uzun yıllardır bu hastalığa muzdaripim ve tedavime iyi geleceğini bildiğim için de Xiaomi'ye geçtim....Benim Cihazımın daha çok yeni olması nedeniyle, fazla hareket şansım henüz mevcut değil ve haftalık Beta EU, kararlı global ve MIUIPro Rom'lar arası gidip geliyorum....

Bu hastalığa muzdarip bir çok kişinin varlığını biliyorum...her hafta Beta Rom'u yüklemek için beklemekte aynı hastalık, ancak henüz ilerlememiş olan safha da

Sizlerden ricam, hangi cihaza sahipsiniz ve bugüne kadar hangi Custom Rom'ları denediniz ve hangi sıklıkta sıkılıp, Rom değiştiriyorsunuz....Teşekkürler ve iyi kaşıntılar...8=)drunk~~happy~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
sırf bu yüzden marka değiştirmeyi düşünüyorum :DDDDDDD
Düşünmeye devam edim ama asla değiştirmeyin markayı bence....çok pişman olursunuz ilerde, demedi demeyin sonra 8=) haha--

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Oyla:

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
Konu hortlamış bende ciddi bir şey sanıp okuyorum ahhaah. Mi 8 se de 2 günde bir fix rom değiştirip 20 ye ulaşmışımdır.Ayni şekilde mix 2 de öyle. Şimdi note 8 pro ve mi 9t var root atıp bırakıcam illet bir hastalık

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Konu hortlamış bende ciddi bir şey sanıp okuyorum ahhaah. Mi 8 se de 2 günde bir fix rom değiştirip 20 ye ulaşmışımdır.Ayni şekilde mix 2 de öyle. Şimdi note 8 pro ve mi 9t var root atıp bırakıcam illet bir hastalık
Çok zor, öyle bırakacağım demekle olmuyor maalesef

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
48 yıl sağlığa zararlı madde en günde 4 paket kullanan ben bırakamam dedim, bıraktım anında ancak bu kaşıntı hastalığını olanak yok bırakmaya zaten de istemiyorum mutluyum bu heyecanlı kaşıntıdan beni bu hastalıkla tanıştıran Skorpi hocama minnettarım

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
48 yıl sağlığa zararlı madde en günde 4 paket kullanan ben bırakamam dedim, bıraktım anında ancak bu kaşıntı hastalığını olanak yok bırakmaya zaten de istemiyorum mutluyum bu heyecanlı kaşıntıdan beni bu hastalıkla tanıştıran Skorpi hocama minnettarım
Hocam öyle bir yazmışsınız ki, ne diyeceğimi şaşırdım valla, ben azalttım, inşallah sizde azaltırsınız, haftada bir yeterli

Oyla:

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Yeni rom yükleme sıklığım geliştiricilerin çalışmalarına bağlı.. hergün bir tane de olabilir 3-4 günde bir tane de.. ama en yoğun dönemimde bile max 4-5 gün dayanabiliyorum.. sonra alttan alttan gıdıklı beni bişeyler.. 2017 yılında sırf bu hastalıktan vazgeçeyim diye gittim iphone aldım.. onda da jailbreak işine girdik o hepten gıcık bişey.. :) bugün hastalığımın adını öğrenmiş oldum :). Ve tek olmadığımı bilmek bemi sevindirdi :)

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Ben bana göre artık iyileştim, EU Beta haftalık güncelleme bana kafi geliyor, başka rom arayışlarına girmiyorum, başka rom denesem bile, devamlı EU Beta ya geri dönüyorum, AOSP romlarda çok bug var, içimden o nedenle hiç denemek bile gelmiyor...sizlerde durum nedir?

gçmiş olsun abi ben en son nexus 5ime rom yüklemiştim başkada yüklemedim sanırım :D diye bu satırları yazarken kardeşimin milattan kalma t50 sini kullanılabilir hale getirmek için bi ara rom yüklemiştimonu unuttum en t50 yane :D :D

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
gçmiş olsun abi ben en son nexus 5ime rom yüklemiştim başkada yüklemedim sanırım :D diye bu satırları yazarken kardeşimin milattan kalma t50 sini kullanılabilir hale getirmek için bi ara rom yüklemiştimonu unuttum en t50 yane :D :D
Teşekkür ederim hocam, haftalık dozaj bana yetiyor artık, çok mutluyum

Oyla:
Üst Alt