Yardım ORD ( Obsessive ROM Disorder ) Hastalığı ve tedavisi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bilindiği üzere, tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan hastalığın maalesef tedavisi yok ve bu kaşıntının azaltılmasının tek çözümü, cihazına devamlı farklı ROM'lar yükleyip, denemekten geçiyor....
Hatta öyle bir hastalıkki, çok iyi olan bir Rom'dan sıkılıp, başka bir rom'u denemeye kadar gidiyor...
Maalesef bende uzun yıllardır bu hastalığa muzdaripim ve tedavime iyi geleceğini bildiğim için de Xiaomi'ye geçtim....Benim Cihazımın daha çok yeni olması nedeniyle, fazla hareket şansım henüz mevcut değil ve haftalık Beta EU, kararlı global ve MIUIPro Rom'lar arası gidip geliyorum....

Bu hastalığa muzdarip bir çok kişinin varlığını biliyorum...her hafta Beta Rom'u yüklemek için beklemekte aynı hastalık, ancak henüz ilerlememiş olan safha da

Sizlerden ricam, hangi cihaza sahipsiniz ve bugüne kadar hangi Custom Rom'ları denediniz ve hangi sıklıkta sıkılıp, Rom değiştiriyorsunuz....Teşekkürler ve iyi kaşıntılar...8=)drunk~~happy~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bu hastalığın diğer bir adıda Flashholic yakalandım biliyorum tedavisi ANDROID bir cihaz kullanmamak
Amasya Elmasını çok severim, tedavi ise haftalık dojazlarla yetinmek.... Kendimden biliyorum

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Oyla:

Dirsehan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
Bende bu hastalığa yakalandım geceleri kaşıntı yapıyor uykumdan uyandırıyor rüyalarımda twrp görüyorum

Oyla:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Poco F6 Pro
Meslek
Ekonomist
Konular
76
Aynen LG ölümdü root atması bile brick olmuştu cihazım rom atması o kadar zor du ki nalet telefon. Cihaz G2 di.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence çok kolaydı hocam. G2 kullandım zamanında. En sevdiğim telefondu. Şu an sıfırını 500 liraya falan satsalar alırım yani o derece beğeniyordum. :D

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Bence çok kolaydı hocam. G2 kullandım zamanında. En sevdiğim telefondu. Şu an sıfırını 500 liraya falan satsalar alırım yani o derece beğeniyordum. :D
Yok be iğrençti 2 kez anakart değiştirdim ekran sarardı.

Oyla:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Poco F6 Pro
Meslek
Ekonomist
Konular
76
Yok be iğrençti 2 kez anakart değiştirdim ekran sarardı.

Ben öyle sorunlar yaşamadım hocam. Belki de ondan ötürü çok sevmişimdir. Zira ekran sararması kronik bir sorundu. Ne güzel günlerdi be. Durmadan CM tabanlı rom denerdim. "MaterialUp!" diye bir tema vardı, bağımlısı olmuştum resmen. Her romda kullanıyordum. Keşke yine öyle temalar olsa.

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Ben öyle sorunlar yaşamadım hocam. Belki de ondan ötürü çok sevmişimdir. Zira ekran sararması kronik bir sorundu. Ne güzel günlerdi be. Durmadan CM tabanlı rom denerdim. "MaterialUp!" diye bir tema vardı, bağımlısı olmuştum resmen. Her romda kullanıyordum. Keşke yine öyle temalar olsa.

Evet ekran sararması kronikti ve benim telefon felaket ısınıyordu hani 70 dereceye çıkıyordu işlemci el yakıyordu en ufak şeyde.

Oyla:

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Son sözünüze kesinlikle katılıyorum....illaki AOSP deneyimi yaşamalılar ki, MIUI nin nasıl muhteşem bir şey olduğunu çok daha iyi anlayabilsinler8=)haha--

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max 3 mit Tapatalk
Ne dediğinizi şuan gayet iyi anlıyorum, artık hem saf android hem de miui'ı seviyorum ve 1 aya yakın süre Pixel Experience kullandım çok iyiydi ama artık miui stock global'e dönüyorum neyse o olarak kullanma düşüncesindeyim :D. Biraz da miui keyfi yapayım.

Oyla:

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
61
Ne dediğinizi şuan gayet iyi anlıyorum, artık hem saf android hem de miui'ı seviyorum ve 1 aya yakın süre Pixel Experience kullandım çok iyiydi ama artık miui stock global'e dönüyorum neyse o olarak kullanma düşüncesindeyim :D. Biraz da miui keyfi yapayım.

Android 10 kullanın , MIUI'ı kullanmak zulüm geldi bana :D Ama arada sırada değişikliklikler iyi geliyor ;)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 10 kullanın , MIUI'ı kullanmak zulüm geldi bana :D Ama arada sırada değişikliklikler iyi geliyor ;)

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek