Yardım ORD ( Obsessive ROM Disorder ) Hastalığı ve tedavisi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bilindiği üzere, tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan hastalığın maalesef tedavisi yok ve bu kaşıntının azaltılmasının tek çözümü, cihazına devamlı farklı ROM'lar yükleyip, denemekten geçiyor....
Hatta öyle bir hastalıkki, çok iyi olan bir Rom'dan sıkılıp, başka bir rom'u denemeye kadar gidiyor...
Maalesef bende uzun yıllardır bu hastalığa muzdaripim ve tedavime iyi geleceğini bildiğim için de Xiaomi'ye geçtim....Benim Cihazımın daha çok yeni olması nedeniyle, fazla hareket şansım henüz mevcut değil ve haftalık Beta EU, kararlı global ve MIUIPro Rom'lar arası gidip geliyorum....

Bu hastalığa muzdarip bir çok kişinin varlığını biliyorum...her hafta Beta Rom'u yüklemek için beklemekte aynı hastalık, ancak henüz ilerlememiş olan safha da

Sizlerden ricam, hangi cihaza sahipsiniz ve bugüne kadar hangi Custom Rom'ları denediniz ve hangi sıklıkta sıkılıp, Rom değiştiriyorsunuz....Teşekkürler ve iyi kaşıntılar...8=)drunk~~happy~~

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Mi max 2 ve cikan tum romlari denedim her hafta miui pro, multirom.me, official beta, en son eu beta kurup yeni birseyler cikana kadar eu romu kullaniyorum 8=)drunk~~:P:Dhaha--

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi max 2 ve cikan tum romlari denedim her hafta miui pro, multirom.me, official beta, en son eu beta kurup bir hafta daha ayni romu kullaniyorum 8=)drunk~~:P:Dhaha--
Geçmiş olsun mu desem, Allah şifa versin mi desem...bilemedimki şimdi....En iyisi biz Sizi de aynı koğuşa alalım şimdilik....8=)Idea~~wasntme~~

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Oyla:

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Aslında amaç hep daha hızlısını ve insanın bilinç altında sade ama kullanışlı olanı arama arzusu... Tema takıntısı olan ve ikonlarının yeni uygulamaları desteklememesi nedeniyle ( ikon çerçevesindeki gereksiz renk uyumu ve uyumsuz uygulama ikonları ) yeni uygulamaları bile yüklememek. Bütünlüğün bozulması. :)

Oyla:

ferreci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
0
Sonunda tanımladık bunu ona da şükür :)

Günde 2-3 farklı rom attığım oluyor bazen cidden rahatsız edici boyuta geldi çaresinin iste stock atıp cihazı normal kullanıcı gibi kullanmak olduğunu düşünüyorum. Denemek lazım

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonunda tanımladık bunu ona da şükür :)

Günde 2-3 farklı rom attığım oluyor bazen cidden rahatsız edici boyuta geldi çaresinin iste stock atıp cihazı normal kullanıcı gibi kullanmak olduğunu düşünüyorum. Denemek lazım
Ben çok denedim ama maalesef irademe her zaman yenik düşüyorum....amansız ve çaresiz bir Hastalık...tek çözümü Nokia 3310wasntme~~Idea~~monkey~~

Oyla:

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Hocam muhtemelen bootloader kilidi açık olupta twrp yüklü olan herkeste bu hastalık vardır. Dediğin gibi belki ileri seviyede değildir ama kaşıntı olayı hep oluyor...

Kendimi bu konuda nasıl anlatırım diye düşünüyordum ki bu mesajı gördüm. Teşekkür ederim.

Benim ayrı bir sorunum daha var. İş icabı gün içerisinde yapamıyorum telefonum 24 saat açık kalmak zorunda. Değişik ve yeni olanı yüklemek için gecenin ilerleyen saatlerini beklemek zorunda kalıyorum. bu da ayrı bir dert.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Kendimi bu konuda nasıl anlatırım diye düşünüyordum ki bu mesajı gördüm. Teşekkür ederim.

Benim ayrı bir sorunum daha var. İş icabı gün içerisinde yapamıyorum telefonum 24 saat açık kalmak zorunda. Değişik ve yeni olanı yüklemek için gecenin ilerleyen saatlerini beklemek zorunda kalıyorum. bu da ayrı bir dert.
Rica ederim....Allah yardımcınız olsun....İş için bence eski bir Nokia modeli alın , mevcut ile de kaşıntınızı giderin8=)wasntme~~

Oyla:
Üst Alt