Sohbet Operatörler ve Fahiş fiyatlar

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
22
Aga zaten yurt dışında İnternet paketleri bildiğim kadarıyla yğksek bir gigabayt değil. Doğru hatırlıyorsam ABD de 8gb lık bir İnternet paketi bir ay yetiyor hatta bazenleri artıyor diyolar. Bizim ülkede 8gb lık bir paket 1 hafta dayanamaz.
Ayrıca şu Türk Telekom yüzünden çoğu İnternet markalarının alt yapısı gelişmiyor. Türk Telekom ve sağ olsun devlet böyle yapınca ülkedeki alt yapı çöp oluyor ve gelişemiyolar. Böyle fahiş bir fiyata satmaları zaten karakterlerinin ne olduğunu gösteriyor. Verdiğim paraları onlara helal etmiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emrah_d

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6 128 Srmk
Meslek
Mekanik Tasarım
Konular
4
Hocam ben 5 sene boyunca tepki gösterdim herkes ben ve benim gibilere anarşik vatan haini vsvs yaftalar vurdu hatta hakkı savundugum gariban dediğim.bir insan Süleyman soyluyu elestirdigim bir storymde beni şikayet etti soylu ile davamız istinafta suan 😀 oyuzden artık sadece kendi ekonomimle ilgileniyorum o.pahali bu pahalı dediğimizde hicbirsey değişmeyecek emin olun çok cabaladim ve anladım değişmez bu düzen
Muhtemelen sizin ki eleştiri değil hakarettir ki istinafa kadar gitmiş.

Maalesef bu halk eleştiri ile hakaret arasında ki farkı bilmiyor sonra oturup ağlıyor.

Maalesef mobil iletişim ücretleri enflasyondan 3-4 kat daha hızlı artmakta 120 tl olan faturam geçen ay taahhüt bitince 380 tl ye zar zor anlaştık TT ile. (35 gb prime tarifesi her ikiside)

Üst Alt