Uygulama Önereceğiniz reklam engelleme

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11
Selam arkadaşlar ilk defa başıma böyle ilginç bir olay geldi sürekli kullandığım adawey cihazı güncellemek için root vs kaldırdım güncelleme sonrası root ve adawey tekrar kurdum fakat adawey açık ve host dosyaları da etkin olduğu halde reklam engellemiyor bir türlü çözemedim nereden baksan 4 , 5 yıldır kullanırım adaweyi ilk defa başıma geldi.

Cihazı güncelledikten sonra Magisk'i yeniden yüklemek gerekiyor olabilir ve sistemsiz hostu yeniden etkinleştirirsen belki düzelebilir.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Selam arkadaşlar ilk defa başıma böyle ilginç bir olay geldi sürekli kullandığım adawey cihazı güncellemek için root vs kaldırdım güncelleme sonrası root ve adawey tekrar kurdum fakat adawey açık ve host dosyaları da etkin olduğu halde reklam engellemiyor bir türlü çözemedim nereden baksan 4 , 5 yıldır kullanırım adaweyi ilk defa başıma geldi.
Arada benim de başıma geliyor hostu güncelliyorum kapatıp açıyorum bazen düzeliyor bazen düzelmiyor :D

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25

Erdalx47

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdal
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Yazarken noktadan sonra fazla boşluk kalmış olmasın. Sürümden dolayı sorun olmaz. Bende sorun yok.

dtosun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dursun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
1
Yazarken noktadan sonra fazla boşluk kalmış olmasın. Sürümden dolayı sorun olmaz. Bende sorun yok.
Kaç defa denedim, elle yazdım bağlantı yok hatası verdi. Xiaomi Eu stabil son sürüm kullanıyorum. Cihazım mi 10

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
dns.adguard.com yazınca e devlet uygulaması çalışmıyor internet yok diye hata veriyor.

Üst Alt