Uygulama Önereceğiniz reklam engelleme

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
dns.adguard.com + AdAway + AdAway'a yeni host dosyaları ekle = Muazzam bir reklam engelleme.

Mükemmel değil (tüm reklamları engellemiyor) ama rahatsız edici tüm reklamları engelliyor.

Host dosyalarını sizin bulmanız gerekiyor. sitesindeki yeşil renkli host kaynakları önerilen host kaynakları oluyor. Bunları kullanabilirsiniz (tamamını kullanmayın, internet deneyiminizi olumsuz etkileyebilir hepsini kullanmak).

iflay1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus
Konular
4
dns.adguard.com + AdAway + AdAway'a yeni host dosyaları ekle = Muazzam bir reklam engelleme.

Mükemmel değil (tüm reklamları engellemiyor) ama rahatsız edici tüm reklamları engelliyor.

Host dosyalarını sizin bulmanız gerekiyor. sitesindeki yeşil renkli host kaynakları önerilen host kaynakları oluyor. Bunları kullanabilirsiniz (tamamını kullanmayın, internet deneyiminizi olumsuz etkileyebilir hepsini kullanmak).
Bu host dosyasını nereye atmam gekiyor. Hiç bir bilgim yok yardım eder misinz

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51

hocam benim indirdiğim romun içinde gömülü olarak sanırım reklam engelleme var. Ancak oyunlarda reklam izlemek için beni engelliyor. Bunu nasıl eski sıradan haline getirebilirim ?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
hocam benim indirdiğim romun içinde gömülü olarak sanırım reklam engelleme var. Ancak oyunlarda reklam izlemek için beni engelliyor. Bunu nasıl eski sıradan haline getirebilirim ?
Hocam, stok host dosyasını bulup Magisk'ten yüklemeniz lazım. Ancak her cihaza veya her roma göre değişiklik gösterir mi bilmiyorum. Roma özgü Telegram grubu varsa oraya sormanız daha iyi olur.

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
dns.adguard.com nereye ekleniyor tarif edebilir mi birisi ?

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Magisk yüklü ise energized protection

Kullanmak için yükledikten sonra play den her hangi bir terminal yükleyin, termux başarılı.

Ardından termux uygulamasını açıp qşağıdabyazdığım şekilde her satır sonrası enter basarak
Su
Ep -p basic

Yazın bu size temel reklam engelleme paketini kuracak.
Ep -h yazdığındaa detaylı komut yardımı çıkıyor oradan denemeler yapabilirsiniz. Ultimate paket ve ek pketler var ancak hem telefonu kasıyor hem de reddit gibi bazı sosyal medyaya girişleri engelliyor o yüzden basic yeterli.

Yok ben bunu sevmedim derseniz
Su
Ep -c

Bu host dosyanızı eski hale getirecek ardından magiskten modülü kaldırırsınız.

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Selam arkadaşlar ilk defa başıma böyle ilginç bir olay geldi sürekli kullandığım adawey cihazı güncellemek için root vs kaldırdım güncelleme sonrası root ve adawey tekrar kurdum fakat adawey açık ve host dosyaları da etkin olduğu halde reklam engellemiyor bir türlü çözemedim nereden baksan 4 , 5 yıldır kullanırım adaweyi ilk defa başıma geldi.

Üst Alt