Yardım Oneplus 8pro rom değişikliği.?

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Xiaomideyken gözümü karartıyordum ama şimdi korktum açıkcası. Son güncellemeler ile ciddi anlamda sıkıntılar var işletim sistemi ile ilgili. Düzelir inşallah.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Xiaomideyken gözümü karartıyordum ama şimdi korktum açıkcası. Son güncellemeler ile ciddi anlamda sıkıntılar var işletim sistemi ile ilgili. Düzelir inşallah.
Hocam bende mi 9 dan geçtim. İnanın oneplusta korkmadan herşeyi yapabilirsiniz. IMEI repair kendim yaptim. Kaç kere kilit kapattım açtım sayısını bilmiyorum. Custom rom yükledim sonra stock Roma döndüm.

IN2023 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgay 85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay Aytaç
Cihazım
One Plus 8 Pro
Meslek
Çevre Mühendisi
Konular
0
Ben bir cevap yazmıştım silindi mı acaba göremiyorum da yazdığımı

Turgay 85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay Aytaç
Cihazım
One Plus 8 Pro
Meslek
Çevre Mühendisi
Konular
0
Hocam bende mi 9 dan geçtim. İnanın oneplusta korkmadan herşeyi yapabilirsiniz. IMEI repair kendim yaptim. Kaç kere kilit kapattım açtım sayısını bilmiyorum. Custom rom yükledim sonra stock Roma döndüm.

Merhaba, One plus da Türkiye rom yok. Global rom kullanıyorum acil durum numaralarını ararken örneğin 110 u aramak istediğimde beni 112 ye yönlendiriyor. Bu durumu farklı bir markanın Türkiye romunu kurarak giderebilir miyim acaba?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Turgay 85, ülkemizde tüm acil numaralar 112 ye bağlandı

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6

Hocam konu dışı ama birşey sormak istiyorum one plus 7 var bende kulaklık ve şarj girişi tek yerde bende aparat aldım hem şarj hemde kulaklık aynı anda takıyorum. Fakat artık şarja taktığım anda kulaklık devre dışı oluyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu. 3 tane aparat denedim hepside aynı sizin böyle bir sorununuz var mı yada çözümü

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam konu dışı ama birşey sormak istiyorum one plus 7 var bende kulaklık ve şarj girişi tek yerde bende aparat aldım hem şarj hemde kulaklık aynı anda takıyorum. Fakat artık şarja taktığım anda kulaklık devre dışı oluyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu. 3 tane aparat denedim hepside aynı sizin böyle bir sorununuz var mı yada çözümü
Hocam kablolu kulaklık hiç kullanmadım yok da zaten, Bluetooth kullanıyorum o yüzden öyle bir sorun varmı bilmiyorum

Pixel cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Hocam kablolu kulaklık hiç kullanmadım yok da zaten, Bluetooth kullanıyorum o yüzden öyle bir sorun varmı bilmiyorum

Pixel cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim hocam

joungsam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Konular
4
İlk başta bana da öyle gelmişti hocam ama şimdi haftada en az iki kere rom değiştirip duruyorum 8 pro var bende de

selamın aleykum oneplus 8 pro var bendede hocam bir sorunum var parmak izi okuyucu bir anda yok oldu kalktı sıfırlayıp kurulum yapıyorum parmak izi ayarlama yeri geliyor kurulum esnasında ama tamamlanmadı daha sonra deneyin hatası alıyorum bir anda bu sorunu yaşadım bir bilgiiniz warmıdır

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
selamın aleykum oneplus 8 pro var bendede hocam bir sorunum var parmak izi okuyucu bir anda yok oldu kalktı sıfırlayıp kurulum yapıyorum parmak izi ayarlama yeri geliyor kurulum esnasında ama tamamlanmadı daha sonra deneyin hatası alıyorum bir anda bu sorunu yaşadım bir bilgiiniz warmıdır

- Play store üzerinden, Oxygen updater uygulamasını indiriniz. Uygulamanın ayarlar kısımından telefon, model ve kullandığınız romu seçiniz. Full Update seçiniz Gelişmiş modu açık yapınız. Güncellemeleri denetle yapınız. Mevcutta yer alan romun Full zip dosyası güncelleme olarak gelecektir. zip indirdikten sonra, Sistem güncelleyici üzerinden Yerel yükseltme yaparak indirmiş olduğunuz romu seçerek kurulumun tamamlanmasını bekleyiniz.
- Bu seçenek ile olmadı ise, Msmtool ile temiz kurulum yapıp deneyiniz.

Üst Alt