İnceleme Oneplus 6t Müthiş Şarj Performansı

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bende size katiliyorum usdad bir kac gundur aosp romdayim herwey guzel batarya iyi ios 13 lahuncher falan ama gende her telefonu elime alanda miui ozluyorum ama kismet dyib dayanmaya caliwiyorum cok qarip duygu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cok guzel uyi rakmalra almiwsiniz tebrik ederim ve miui hic aratirmi yani benimde kafamada bu marka var ama bilemiyorum ki alsam kullana bilirmiyik hemde uzun telefon cok kaba ( bana gore ) cebe falan sigmasi dert ben mido kulaniyorum bu bile cebe buyuk geloyoru kasa olarak

Hocam yazdığınızdan tam bir şey anlamadım. Anladığım kadarıyla evet gerçekten güzel rakama aldım. Yoksa geçiş yapmazdım zaten. Telefon gerçekten büyük. Ama bu durumu ben seviyorum büyük ekranlı telefonları seviyorum. Gerisi size kalmış

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oneplus -özellikle 7 pro- benim de beğendiğim bir cihaz fakat yazılım gerçekten sıkıntı... Oneplus ilk tanıtıldığında o zamanki adı cyanogen olan bomboş android ile geliyordu. Daha sonra lineage ve şimdi de oxygen oldu fakat rom hala bomboş. Özellikle MIUI özellikleri tam anlamıyla kullanılıyorsa bu tarz yazılımlarla cihaz kullanmak gerçekten zulüm. Evet hızlı ama o hızı değerlendiremedikten sonra ne anlamı var. Köy yolunda ferrari kullanmaya çalışmak gibi geliyor bana. Cepten one plus çıkartmakla köy kahvesindeki masaya ferrari anahtarı koymak bu yazılımla aynı.

Şarj konusunda ise elbette ki böylesine boş bir yazılımda MIUI kıyasla çok daha uzun süreler almak mümkün olmalı zaten. Batarya kullanan bir şey yok ki cihazda :D

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Sonucu size şimdiden aşağı yukarı söyleyebilirim....
Cihaz muhteşem, her şeyi ile dört dörtlük ancak OS'e, hele ki daha önce MIUI kullanılmışsa,alışılması pek mümkün değil gibi geliyor bana....ben MIUI siz yapabileceğimi sanmıyorum.

Siz daha farklı ve detaylı bir inceleme veya bilgilendirme isterseniz, belki de Cihaz sahibi sizi duyar ve gereğini yapar

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

miui da vazgeçemeyecek kadar ne varki ? :) ben de oneplus 5t > mi 8 > oneplus 6 > mi 9 sürekli bir miui dönüş var istemesemde çekiyor beni :D iphone samsung ya da diğer telefonları beğenemiyorum ki,oneplus 6 dan sonra 2 3 gün note 9 kullandım.2-3 gün zor dayandım.mi 9 a kavuşunca çocuklar gibi mutlu oldum ama yazılımsal olarak bağlayan bir şey varmı çözemedim.bence görüntüsü tatlılığı cezbediyor da olabilir.en azından benim için.çünkü yazılımsal olarak miui özel birşeyleri pek kullanmıyorum.düz kullanıyorum öyle telefonu :)

Oneplus -özellikle 7 pro- benim de beğendiğim bir cihaz fakat yazılım gerçekten sıkıntı... Oneplus ilk tanıtıldığında o zamanki adı cyanogen olan bomboş android ile geliyordu. Daha sonra lineage ve şimdi de oxygen oldu fakat rom hala bomboş. Özellikle MIUI özellikleri tam anlamıyla kullanılıyorsa bu tarz yazılımlarla cihaz kullanmak gerçekten zulüm. Evet hızlı ama o hızı değerlendiremedikten sonra ne anlamı var. Köy yolunda ferrari kullanmaya çalışmak gibi geliyor bana. Cepten one plus çıkartmakla köy kahvesindeki masaya ferrari anahtarı koymak bu yazılımla aynı.

Şarj konusunda ise elbette ki böylesine boş bir yazılımda MIUI kıyasla çok daha uzun süreler almak mümkün olmalı zaten. Batarya kullanan bir şey yok ki cihazda :D

Vurdu ve gol oldu :D

mustafaatess

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
Konuyla biraz alakalı biraz alakasız olsada birşey sormak istiyorum deneyimlemiş tecrübeli arkadaşlara benziyorsunuz. arayüzü bir kenara bıraktığımızda özellikle kamera olarak baktığımızda mi9 ve düz oneplus7 arasında hangisi daha tercih edilesi oluyor. Not: cihazı kız kardeşime düşünüyorum kendim mi9se de mutluyum lakin bu op7 bi beni çekiyor ondan dolayı kararsız kaldım :)

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hayal kırıklığına hazır olabilirsiniz cantara hocam.Beğeniniz boşa çıkacak gibi,
Örneklemeniz çok güzel olmuş, bende şöyle bir örnek vermek istiyorum hocam ; Dışarı dan güzel görünen ama özünde yaşlı bir Cadı gibi. Dış görünüş güzel, içerisindeki donanım güzel, özellikleri güzel, mühendislik güzel,kalite güzel. Herşeyi yapabilicek kapatesi var ama yazılımı yok.
çok daha fazla geliştirilmesi gerekli. Boşa güzellik haha--

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
miui da vazgeçemeyecek kadar ne varki ? :) ben de oneplus 5t > mi 8 > oneplus 6 > mi 9 sürekli bir miui dönüş var istemesemde çekiyor beni :D iphone samsung ya da diğer telefonları beğenemiyorum ki,oneplus 6 dan sonra 2 3 gün note 9 kullandım.2-3 gün zor dayandım.mi 9 a kavuşunca çocuklar gibi mutlu oldum ama yazılımsal olarak bağlayan bir şey varmı çözemedim.bence görüntüsü tatlılığı cezbediyor da olabilir.en azından benim için.çünkü yazılımsal olarak miui özel birşeyleri pek kullanmıyorum.düz kullanıyorum öyle telefonu :)

Vurdu ve gol oldu :D
Bana göre yazılıma bağlayan şeyler:
-görsellik
-kolay ulaşım pratik kullanım
-yapay zekanın kuvveti gibi şeyler.

Oxygen de anasayfada ki ana ekranı seçme bile yok varsa da ben bulamadım. Widgetler kısıtlı. Temalar kısıtlı. Ayarlarda pek bi ekstra ayar yok. Özelleştirme yok iphone kullanır gibi. Bu nasıl android oluyor o zaman :) yani aslında çok şey var.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bana göre yazılıma bağlayan şeyler:
-görsellik
-kolay ulaşım pratik kullanım
-yapay zekanın kuvveti gibi şeyler.

Oxygen de anasayfada ki ana ekranı seçme bile yok varsa da ben bulamadım. Widgetler kısıtlı. Temalar kısıtlı. Ayarlarda pek bi ekstra ayar yok. Özelleştirme yok iphone kullanır gibi. Bu nasıl android oluyor o zaman :) yani aslında çok şey var.
Ne zaman değiştirip, köye geri dönüyorsunuz?8=)haha--haha--

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Ne zaman değiştirip, köye geri dönüyorsunuz?8=)haha--haha--

Hocam mi 9 aklımdaki cihaz aslında. Fakat malum yolla kayıt olmadığı için ve pasaport işi yokuşa sürüldüğü için bu sebepten tr fiyatları uçtuğu için bunu tercih ettim.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam ekran süresini göremedim atarsanız iyi kötü yorum yapabiliriz.hayirli olsun cihazınız

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam yazdığınızdan tam bir şey anlamadım. Anladığım kadarıyla evet gerçekten güzel rakama aldım. Yoksa geçiş yapmazdım zaten. Telefon gerçekten büyük. Ama bu durumu ben seviyorum büyük ekranlı telefonları seviyorum. Gerisi size kalmış
Hocam arda harflerin kolunu bacagini yemiwim haha-- bow ver hocam zaten telefon alacak para yok wu anda smoking~~

Üst Alt