MIUI 12.5 [Official] Mi 11 Lite (Courbet) MMX 3X.22.0 Miui 12.5 RKQMIXM İndirme Bağlantıları

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 11 Lite (Courbet) için MiuiMix Rom

Cihazınızın BOOTLOADER kilidi AÇIK ve CUSTOM RECOVERY ( TWRP - ORANGEFOX - PİTCH BLACK) VS. YÜKLÜ OLMALIDIR.

KURULUM

Bağlantıda paylaşılan fastboot rom dosyasını 7zip/winzip/winrar gibi araçlar yardımıyla klasöre çıkarınız.
Cihazınızı fastboot moduna alın ve pc bağlantısını gerçekleştirin.

Ayıkladığınız klasör içerisinde sizi windows_fastboot_first_install_with_data_format adında bir bat dosyası karşılayacak, dosyaya çift tıklayarak işlemi başlatın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin, işlem tamamlandığında cihaz sizi kurulum ekranında karşılayacaktır.

BİLGİLENDİRME

İşlem sonrasında tüm verileriniz silinir, öncesinde yedek alabilirsiniz.
Yapacağınız işlemler şahsınıza aittir. Hatalı iş/işlemler sonucu oluşacak sorunlardan ŞAHSIM ve MIUI TÜRKİYE FORUMU sorumlu tutulamaz.

Son düzenleme:

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 11 Lite (Courbet) için MiuiMix Rom

Cihazınızın BOOTLOADER kilidi AÇIK ve CUSTOM RECOVERY ( TWRP - ORANGEFOX - PİTCH BLACK) VS. YÜKLÜ OLMALIDIR.

KURULUM

Bağlantıda paylaşılan fastboot rom dosyasını 7zip/winzip/winrar gibi araçlar yardımıyla klasöre çıkarınız.
Cihazınızı fastboot moduna alın ve pc bağlantısını gerçekleştirin.

Ayıkladığınız klasör içerisinde sizi windows_fastboot_first_install_with_data_format adında bir bat dosyası karşılayacak, dosyaya çift tıklayarak işlemi başlatın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin, işlem tamamlandığında cihaz sizi kurulum ekranında karşılayacaktır.

BİLGİLENDİRME

İşlem sonrasında tüm verileriniz silinir, öncesinde yedek alabilirsiniz.
Yapacağınız işlemler şahsınıza aittir. Hatalı iş/işlemler sonucu oluşacak sorunlardan ŞAHSIM ve MIUI TÜRKİYE FORUMU sorumlu tutulamaz.

Hocam elinize sağlık miuimix 12.5.4 çıktı ama oda fastboot fastboot ile nasıl güncelleme yapılır bilginiz varmı

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam elinize sağlık miuimix 12.5.4 çıktı ama oda fastboot fastboot ile nasıl güncelleme yapılır bilginiz varmı
Hocam bildiğim kadarıyla mmx romda ota güncelleme mevcut, otadan indirip yükleyebilirsiniz. Fastboot üzerinden yükleme yaptığınızda verileriniz silinir.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Miui 12.5.6.0 konuya dahil edilmiştir. Bu Cihazda şimdiye kadar kullandığım en akıcı ve en stabil Miui Rom. Yükleme işlemini konuda verildiği şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum öncesinde MUTLAKA YEDEK ALINIZ.

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Miui 12.5.6.0 konuya dahil edilmiştir. Bu Cihazda şimdiye kadar kullandığım en akıcı ve en stabil Miui Rom. Yükleme işlemini konuda verildiği şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum öncesinde MUTLAKA YEDEK ALINIZ.
hocam bu cihaza destek eden az redmi note 10 proya bakıyorum farklı sürüm twrp orangefox değişik romlar çıkmış

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
hocam bu cihaza destek eden az redmi note 10 proya bakıyorum farklı sürüm twrp orangefox değişik romlar çıkmış
Cihaz çin cihazı olmadığından geliştiricisi az evet, ancak buna rağmen çok çeşitli aosp ve miui romları var. Sadece recovery de henüz sürüm atlayamadı.

enteresan05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi 8
Konular
14
Dun denedim cok kasiyo diye hemen globale gectim

Mi 11 Lite 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Dun denedim cok kasiyo diye hemen globale gectim

Mi 11 Lite 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihazda sorun olabilir yada sistem tam oturmamış olabilir, ilk kurulum sonrası bende de kasıyor gibi görünüyordu, kurulumları bitirdim cihazı kenara bıraktım yarım saat kadar cihaz kendi halinde takıldı, sonrası efsane :)

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Cihazda sorun olabilir yada sistem tam oturmamış olabilir, ilk kurulum sonrası bende de kasıyor gibi görünüyordu, kurulumları bitirdim cihazı kenara bıraktım yarım saat kadar cihaz kendi halinde takıldı, sonrası efsane :)
Şarj durumu nasıl hocam stock tr sürümündeyim son güncellemede aşırı şarj yemeye başladı hata felen var mı bir kere yükleyip ömür boyu kullanmak istiyorum yeni güncelleme veya rom yüklemeyle uğraşmak istemiyorum

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Şarj durumu nasıl hocam stock tr sürümündeyim son güncellemede aşırı şarj yemeye başladı hata felen var mı bir kere yükleyip ömür boyu kullanmak istiyorum yeni güncelleme veya rom yüklemeyle uğraşmak istemiyorum
Pil tüketimi ve bellek yönetimi güzel hocam, 6 GB ram belleğin 4GB alanı boş kalıyor, bellekte fazla yük olmadığından pil tüketimi de çok olmuyor.

Üst Alt