MIUI 12.5 [Official] Mi 11 Lite (Courbet) MMX 3X.22.0 Miui 12.5 RKQMIXM İndirme Bağlantıları

artyom25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Mi5
Konular
0
Şu an kullanılabilecek en iyi sürümdesiniz hocam, güncelleme de yapabilirsiniz ancak bu sürümden aldığınız performansı alamazsınız. Cihazın Repairli olması fark etmez modem dosyası flashlamanız gerek en son.
Hocam benim telefonda 12.5.6.0 (RKQMIXM) sürümü yüklü ve güncelleme kısmında 12.5.8.0 (RKQMIXM) sürümü gelmiş görünüyor. Telefonuma imei atılmış, ben hazırda bekleyen güncellemeyi indirirsem imei açısından sıkıntı olur mu ve ayrıca veriler silinecek mi?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam benim telefonda 12.5.6.0 (RKQMIXM) sürümü yüklü ve güncelleme kısmında 12.5.8.0 (RKQMIXM) sürümü gelmiş görünüyor. Telefonuma imei atılmış, ben hazırda bekleyen güncellemeyi indirirsem imei açısından sıkıntı olur mu ve ayrıca veriler silinecek mi?
Cihazda bu rom yüklüyse daha önce yaptığınız işlemlerin aynısını yapacaksınız. Mmx rom cihaza fastboot üzerinden yükleniyor fastboot üzerinden temiz kurulum seçerseniz veriler silinir güncelleme seçerseniz verileri silmeden sürümü günceller cihaz repairli olduğundan rom sonrası modem flashlamanız gerek. Her ihtimale karşı yükleme yapmadan önce EFS yedeğini alıp cihaz harici bir depolama da saklayın.

artyom25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Mi5
Konular
0
Cihazda bu rom yüklüyse daha önce yaptığınız işlemlerin aynısını yapacaksınız. Mmx rom cihaza fastboot üzerinden yükleniyor fastboot üzerinden temiz kurulum seçerseniz veriler silinir güncelleme seçerseniz verileri silmeden sürümü günceller cihaz repairli olduğundan rom sonrası modem flashlamanız gerek. Her ihtimale karşı yükleme yapmadan önce EFS yedeğini alıp cihaz harici bir depolama da saklayın.
Teşekkür ederim hocam. Bu işlemleri profesyonel birinin yapması gerek herhalde ben çok anlamam açıkçası.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Teşekkür ederim hocam. Bu işlemleri profesyonel birinin yapması gerek herhalde ben çok anlamam açıkçası.
Rica ederim hocam, youtube da videolar vardır izleyerek sizde yapabilirsiniz.

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
bu romda iken bluetooth açılmıyor ama eu romda da böyleydi

yasinbatur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
XioamNote 8 Pro
Konular
1
Arkadaşlar bu romda görüşme kayit varmı?ikinci sorumda nova launceri tam ekran modunda kullanabilirmiyim hiç deneyen oldu mu?

Üst Alt