Karşılaştırma Note 9 pro versiyonları.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam konuyu toplayacak olursak note 9 proların sadece yeşil olanlar kamera deseni yok diğerlerinde var arkadaş ilk attığı foto dediğiniz gibi kamera solda muhtemelen pro versiyonu degil

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam ben soldakine demiyorum sağdan ikinci sırada beyaz var adında note 9 pro yazıyor kamera desenli bende de yeşil var kamera deseni yok hocam

yok hayır 2 side note 9 pro dediniz bir mesajınızda soldaki note 9 pro değil ben ona istinaden dedim

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Çok fazla başınızı sisirdigim için özür diliyorum öncelikle. Anlayışınız ve cevaplarınız için minnettarım. Aşağıda yüklediğim fotoğrafta elimde note 9 pro cihazım arka kamerada çizgiler var desenler. Google dan baktığımda diğer fotoğrafta olduğu gibi ya da bugün denk geldiğim bir note 9 kullanıcısının arka kamerasında çizgi desenleri yoktu. Bunun sebebi nedir ? Başka versiyonları mi var acaba ? Biraz araştırdığımda Xiaomi 9 serisinde Hindistan'da 9s olan Türkiye'de 9 pro Max, Türkiye'de 9pro olan Almanya'da 9s falan olarak satiliyormus. Konuya hakim olup bilgilendirecek arkadaşlara teşekkürler. Not: cihazım yurtdışı ama nereden alındı bilmiyorum. Made in China yazıyor.
Çok karışmış.
Yazdığınız veya yazılanlar (karmakarışık) doğru değil.
Note 9 serisinde sadece Note 9s Hindistan'da satlılan modelini Note 9 Pro kutu ismi olarak sattı. Buda haliyle bir karışıklık yarattı. Siz telefonunuzun ayarlar - cihazım - tüm özellikler kısmının ekran görüntüsünü atarsanız size cihazınızın ne olduğunu söyleyebiliriz.
9 Pro serisinde kamera çıkıntısı altıda flash kısmında siyah bölüm olmayanlar var. Bu sadece tasarım farkı kameralar özellik olarak aynı.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Çok karışmış.
Note 9 serisinde sadece Note 9s Hindistan'da satlılan modelini Note 9 Pro kutu ismi olarak sattı. Buda haliyle bir karışıklık yarattı. Siz telefonunuzun ayarlar - cihazım - tüm özellikler kısmının ekran görüntüsünü atarsanız size cihazınızın ne olduğunu söyleyebiliriz.
9 Pro serisinde kamera çıkıntısı altıda flash kısmında siyah bölüm olmayanlar var. Bu sadece tasarım farkı kameralar özellik olarak aynı.
Aynen hocam prolarda flash kamera altında bazı renklerde siyah desen yok buda tasarım farkından dolayı baştan beri bunu anlatmak istedim ama ortalık karıştı biraz

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Arkadaşın postta attığı soldaki telefon Redmi Note 9 , Sağdaki ise Rn9 pro

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Arkadaşın postta attığı soldaki telefon Redmi Note 9 , Sağdaki ise Rn9 pro
Evet özür dilerim yanlış fotoğraf koymuşum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam konuyu toplayacak olursak note 9 proların sadece yeşil olanlar kamera deseni yok diğerlerinde var arkadaş ilk attığı foto dediğiniz gibi kamera solda muhtemelen pro versiyonu degil

Evet yanlış fotoğraf koymuşum. 9 soldaki.

Çok karışmış.
Evet benimde merak ettiğim bu hocam. Benimkinde çizgiler var diye 9s mi oluyor diye merak ettim. Çünkü herkesin ki çizgisiz ama 9 pro yazıyor. Yurtdışı olduğu için de tedirgin oldum biraz.

Soldaki telefon normal note 9 değil 9s veya 9 proda değil ilk defa görüyorum :D
Hahaha benim dalgınlığım afedersiniz. Yanlışlıkla note 9 koymuşum sola. 9s ile aynı deseni var benim 9 pronun sadece kafam karıştı neden aynı diye kamera deseni :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-25-20-09-43-025_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-11-25-20-09-43-025_com.android.settings.jpg
    228,2 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2

Evet benimde merak ettiğim bu hocam. Benimkinde çizgiler var diye 9s mi oluyor diye merak ettim. Çünkü herkesin ki çizgisiz ama 9 pro yazıyor. Yurtdışı olduğu için de tedirgin oldum biraz.

Hahaha benim dalgınlığım afedersiniz. Yanlışlıkla note 9 koymuşum sola. 9s ile aynı deseni var benim 9 pronun sadece kafam karıştı neden aynı diye kamera deseni :D
Hocam telefonun rengi ne

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5

Cihazınız xiaomi Note 9 Pro. Kod adı joyeuse.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Hocam telefonun rengi ne

Renk bu hocam

note 9 pronun sadece yeşil rengi olanın kamerası farklı ve hakeza arka desenleri var yeşil olan modelin diğer renklerin kamerası aynı 9 pronun 2 versiyonu var hindistan olan curtana global olan joyeuse diye geçiyor 9s ve hindistan note 9 pro olan 2 cihazda curtana olarak geçiyor zaten hindistan olan note 9 pro 48 mp kameraya sahip nfc yok o cihazda global olan 64 mb kamere ve nfc desteği var ekstra öğrenmek istediğiniz bişey varsa sorabilrisiniz bu arada attıgnız 2 görsel var soldaki normal redmi note 9 sağdaki ise note 9 pro hocam :)
Benim telefon bu hocam. Herşeyiyle 9s. İşkillendim biraz sadece. Bir de farklari var mı desensiz olandan falan düşündürdü. Bu arada 9 prolarin arka kamerasının deli gibi toz aldığını soyluyorlar. Evet araştırdım herkes isyanda. Bugün gördüğüm desensiz 9 pro kullanıcısı telefonu işyerinde iscibolarak çalışan biri deli gibi tozlu ortamda kullandığını söyledi ama tertemiz kamera. Sanırım 9 pronun bu kamerası desenli olanlar sorunlu modeller...

Ekli dosyalar

• IMG_20201125_185147.jpg
    IMG_20201125_185147.jpg
    210,5 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20201125_185147.jpg
    IMG_20201125_185147.jpg
    210,5 KB · Görüntüleme: 9
Üst Alt