Karşılaştırma Note 9 pro versiyonları.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Çok fazla başınızı sisirdigim için özür diliyorum öncelikle. Anlayışınız ve cevaplarınız için minnettarım. Aşağıda yüklediğim fotoğrafta elimde note 9 pro cihazım arka kamerada çizgiler var desenler. Google dan baktığımda diğer fotoğrafta olduğu gibi ya da bugün denk geldiğim bir note 9 kullanıcısının arka kamerasında çizgi desenleri yoktu. Bunun sebebi nedir ? Başka versiyonları mi var acaba ? Biraz araştırdığımda Xiaomi 9 serisinde Hindistan'da 9s olan Türkiye'de 9 pro Max, Türkiye'de 9pro olan Almanya'da 9s falan olarak satiliyormus. Konuya hakim olup bilgilendirecek arkadaşlara teşekkürler. Not: cihazım yurtdışı ama nereden alındı bilmiyorum. Made in China yazıyor.

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    20,3 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20201125_185147.jpg
    IMG_20201125_185147.jpg
    210,5 KB · Görüntüleme: 29

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Çok fazla başınızı sisirdigim için özür diliyorum öncelikle. Anlayışınız ve cevaplarınız için minnettarım. Aşağıda yüklediğim fotoğrafta elimde note 9 pro cihazım arka kamerada çizgiler var desenler. Google dan baktığımda diğer fotoğrafta olduğu gibi ya da bugün denk geldiğim bir note 9 kullanıcısının arka kamerasında çizgi desenleri yoktu. Bunun sebebi nedir ? Başka versiyonları mi var acaba ? Biraz araştırdığımda Xiaomi 9 serisinde Hindistan'da 9s olan Türkiye'de 9 pro Max, Türkiye'de 9pro olan Almanya'da 9s falan olarak satiliyormus. Konuya hakim olup bilgilendirecek arkadaşlara teşekkürler. Not: cihazım yurtdışı ama nereden alındı bilmiyorum. Made in China yazıyor.
note 9 pronun sadece yeşil rengi olanın kamerası farklı ve hakeza arka desenleri var yeşil olan modelin diğer renklerin kamerası aynı 9 pronun 2 versiyonu var hindistan olan curtana global olan joyeuse diye geçiyor 9s ve hindistan note 9 pro olan 2 cihazda curtana olarak geçiyor zaten hindistan olan note 9 pro 48 mp kameraya sahip nfc yok o cihazda global olan 64 mb kamere ve nfc desteği var ekstra öğrenmek istediğiniz bişey varsa sorabilrisiniz bu arada attıgnız 2 görsel var soldaki normal redmi note 9 sağdaki ise note 9 pro hocam :)

Arda_10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Note 9s
Konular
27
Soldaki telefon normal note 9 değil 9s veya 9 proda değil ilk defa görüyorum :D

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 19

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
normal redmi note 9 muhtemelen türkiyede olmayan baska bir bölgede olan versiyon
Telefonların ikisi de rei note 9 pro ikinci fotodaki telefonun kamerasının farklı olmasının sebebi renkten dolayı çünkü benim tel rn9 pro 1. Foto ile aynı arkadaşımda var rn9 pro ikinci foto ile rengi aynı kamerası da aynı oradan biliyorum sadece mavi renkte kameranın desenleri farklı yoksa telefonlarin ikiside aynı

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Kardeşim bende yeşil rengi var desensiz arkadaşımda mavi var desenli sen mavi renkli olanlara bak hepsi desenli diye biliyorum

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Telefonların ikisi de rei note 9 pro ikinci fotodaki telefonun kamerasının farklı olmasının sebebi renkten dolayı çünkü benim tel rn9 pro 1. Foto ile aynı arkadaşımda var rn9 pro ikinci foto ile rengi aynı kamerası da aynı oradan biliyorum sadece mavi renkte kameranın desenleri farklı yoksa telefonlarin ikiside aynı

hocam ne mavisi sadece yeşil olanın kamerası farklı note 9 proda bende yeşil var diğer renklerin kamerası aynı

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
normal redmi note 9 muhtemelen türkiyede olmayan baska bir bölgede olan versiyon
hem üçüncü attığın foto da internet sitesinde beyazı var dikkat et onun kamerası da desenli

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Ben ilk attığın foto da beyazı var dikkat et onun kamerası da desenli

hocam o foto fason note 9 proda kamera ortada solda değilki soldaki fotoda kamera solda ön kamera ?

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
hocam o foto fason note 9 proda kamera ortada solda değilki soldaki fotoda kamera solda ön kamera ?
Hocam ben soldakine demiyorum sağdan ikinci sırada beyaz var adında note 9 pro yazıyor kamera desenli bende de yeşil var kamera deseni yok hocam

Üst Alt