Soru Note 9 pro cihaz Note 9 s gözüküyor

hescer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hizarci
Cihazım
Mİ9SE
Konular
10
Selamlar note 9 pro cihazımda twrp kurana kadar sorun yoktu twrp ekranında Note 9S yazıyor sebebi nedir ?

güney123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
glaxy note 3
Konular
0
Selamlar note 9 pro cihazımda twrp kurana kadar sorun yoktu twrp ekranında Note 9S yazıyor sebebi nedir ?
Sizde olan twrp 9s modelinden degistirilerek yapilmis twrp o yuzden 9s diye görünüyor daha note9 pro ya twrp çıkmadı ama sizin elinizdekiyle çok sınırlı birşeyler yapilabiliyor ama cok dikali olmaniz gerekir bence onunla hic bisey yapmayin:);)

Oyla:

ibrahimilh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
kardeşim 9s ile 9pro aynı değil 9 pronun 2 varyantı var Bilgi veriyorsanız dogru düzgün verin 9 pro ile 9s aynı dediğin zaman yanlıs bilgi veriyorsun
kardeşim twrp rom fantezisi yapmıyorsan sadece malum yöntem için kullanılıyorsun, işin bittikten sonra twrp içinden kaldır sorun yok yanlış bilgi yanlış bilgi yırtınıyorsun ama az evvel 2 tane daha yaptım yolladım. sana yine diyorum note 9s ile note 9 pro twrp si aynı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kardeşim twrp rom fantezisi yapmıyorsan sadece malum yöntem için kullanılıyorsun, işin bittikten sonra twrp içinden kaldır sorun yok yanlış bilgi yanlış bilgi yırtınıyorsun ama az evvel 2 tane daha yaptım yolladım. sana yine diyorum note 9s ile note 9 pro twrp si aynı
sen twrp de hiç note 9pro diye açan sürüm gördün mü tamamen boş yapıyorsun

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sen twrp de hiç note 9pro diye açan sürüm gördün mü tamamen boş yapıyorsun
kardeşim seninle muhattap olmak istemiyorum sen haklısın curtana ve joyeuse kod adlı 2 ayrı cihazın twrpsi aynı haklısın Yes~~

Oyla:
Üst Alt