Soru Note 9 pro cihaz Note 9 s gözüküyor

hescer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hizarci
Cihazım
Mİ9SE
Konular
10
Selamlar note 9 pro cihazımda twrp kurana kadar sorun yoktu twrp ekranında Note 9S yazıyor sebebi nedir ?

Muhammed seletli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet sel
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
Benim redmi note 9s imde de pro gozukuyor arkasi 64 megapiksel ise pro dur

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
redmi note 9S ve 9 pro nun twrp si aynı
kardeşim saçmalamayın her cihazın kendine has Twrpsi var aynı değil eger olurda o hataya düşerseniz cihaz hard brick olur miatool sürüm olan twrpler ortaktır onu note 9(s-pro-pro max) serisinin herhangi birine kurabilirsiniz ama onun harici diğer twrpler kod adına göre fark lı farklı olur yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar note 9 pro cihazımda twrp kurana kadar sorun yoktu twrp ekranında Note 9S yazıyor sebebi nedir ?
hocam note 9 pro kategorisi altında pitchblack twrp var sabit konular arasında o twrp yi kurun cihaza en stabil çalışan twrp o suanda o kurdugun twrp note 9sden portlanan twrp saglıklı çalışmıyor onu kullanmanızı tavsiye etmiyorum

Oyla:

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
aslan568 Hocamızında dediği gibi Miatoll olarak yayımlanmış dosyaları aynı cihaz serilerinde kullanabilirsiniz ortak mimariye göre düzenlenir. Ancak her cihaz için dosyalar farklıdır yalnızca miatoll ibaresini gördüğünüz dosyaları bu seri cihazların tümü için kullanabiliyorsunuz sakın bunun dışında bir hataya düşmeyin.

Oyla:

ibrahimilh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
kardeşim saçmalamayın her cihazın kendine has Twrpsi var aynı değil eger olurda o hataya düşerseniz cihaz hard brick olur miatool sürüm olan twrpler ortaktır onu note 9(s-pro-pro max) serisinin herhangi birine kurabilirsiniz ama onun harici diğer twrpler kod adına göre fark lı farklı olur yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam note 9 pro kategorisi altında pitchblack twrp var sabit konular arasında o twrp yi kurun cihaza en stabil çalışan twrp o suanda o kurdugun twrp note 9sden portlanan twrp saglıklı çalışmıyor onu kullanmanızı tavsiye etmiyorum
biz zaten note 9S ve 9 pro dan bahsediyoruz, saçmalamaya gerek yok zaten sana kim dedi başka cihaza da olur diye sakin biraz

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
biz zaten note 9S ve 9 pro dan bahsediyoruz, saçmalamaya gerek yok zaten sana kim dedi başka cihaza da olur diye sakin biraz
kardeşim 9s ile 9pro aynı değil 9 pronun 2 varyantı var Bilgi veriyorsanız dogru düzgün verin 9 pro ile 9s aynı dediğin zaman yanlıs bilgi veriyorsun

Oyla:
Üst Alt