Yardım Note 8 Pro Recovery

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Birilerini arayabiliyor musunuz?
Telefonu yeniden başlatın, mesajlar uygulamasının verilerini silin, olmazsa sistemi silip tekrardan atın düzelir. Olmadı 12.5.6 yı denersiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yarın bakalım isterseniz uyumam gerek. Dediğimi yapın muhakkak düzelir
Hocam tekrar rahatsız ediyorum sizi link attığınız romu indirmekten artık vazgeçmiştim çünkü telefondan brave, Chrome pc'den ise chrome ve IDM ile denesem dahi indirememiştim belli bir yerden sonra iptal oluyordu mutlaka. Farklı rom kurmuştum fakat dayanamadım 10 dakika'da olsa pubg mobile indirip denemek istiyorum ama ne hikmetse hiçbir şekilde inmiyor. Ve size sormak istediğim farklı bir şey var. Şuan bende evolution x v6.7 romu yüklü. Size bu rom mu yoksa sizin linkini attığınız rom mu pubg mobile için daha iyidir?
Şuan bunu yazarken tekrar denedim hatta ve %39'da tekrar resimdeki gibi hata verdi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221002-140012_Brave.png
    Screenshot_20221002-140012_Brave.png
    129,6 KB · Görüntüleme: 5

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Tarayıcınızın verilerini silin, yeniden başlatın vs. Bunu yapınca olmuyorsa rom yüzünden olabilir. Zaten o romun temeli çok iyi değil diye duydum. Sağlam rom değil yani. Benim söylediğim ise gerçekten PUBG için harika. 12.5.5 i falan da deneyin. Belki 12.5.3 bile olabilir yani denemedim ama bence onda da performans iyidir. Başka bir telefondan indirip size atabilirsiniz o tarz yöntemler deneyin biraz uzun sürer ama kesinlikle değer her şeyi çok iyi romun.

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Tarayıcınızın verilerini silin, yeniden başlatın vs. Bunu yapınca olmuyorsa rom yüzünden olabilir. Zaten o romun temeli çok iyi değil diye duydum. Sağlam rom değil yani. Benim söylediğim ise gerçekten PUBG için harika. 12.5.5 i falan da deneyin. Belki 12.5.3 bile olabilir yani denemedim ama bence onda da performans iyidir. Başka bir telefondan indirip size atabilirsiniz o tarz yöntemler deneyin biraz uzun sürer ama kesinlikle değer her şeyi çok iyi romun.
Peki hocam bir şekilde indirdim diyelim bu romun üzerine direkt twrp'den kurabilirmiyim sizin bahsettiğiniz şekilde sorun yaşarmıyım? Ve son olarak siz 12.5.5mi öneriyorsunuz yoksa alt sürüm mü,?

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Peki hocam bir şekilde indirdim diyelim bu romun üzerine direkt twrp'den kurabilirmiyim sizin bahsettiğiniz şekilde sorun yaşarmıyım? Ve son olarak siz 12.5.5mi öneriyorsunuz yoksa alt sürüm mü,?
Sorun olacağını sanmıyorum. Bu tarz sorularınıza daha net cevaplar alabilmek için telegramdan santoshhh000 (romun geliştiricisi) ile iletişime geçebilirsiniz. Cevap veriyor genellikle. Bana da sorabilirsiniz. 12.5.5'i kullandığım için öneriyorum 12.5.6 sanırsam daha stabil değil. 12.5.3 de iyidir bence. Arayüz bile akıyordu ben romu çok beğendim.

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Sorun olacağını sanmıyorum. Bu tarz sorularınıza daha net cevaplar alabilmek için telegramdan santoshhh000 (romun geliştiricisi) ile iletişime geçebilirsiniz. Cevap veriyor genellikle. Bana da sorabilirsiniz. 12.5.5'i kullandığım için öneriyorum 12.5.6 sanırsam daha stabil değil. 12.5.3 de iyidir bence. Arayüz bile akıyordu ben romu çok beğendim.
Hocam şuan opera, Firefox ne varsa indiriyorum romu indirebilmek için 😂 umarım indirebilirim gerçekten çok merak ediyorum. Yapabilirsem eğer buradan size yazacağım tekrardan. Çok teşekkür ediyorum bu arada.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Hocam şuan opera, Firefox ne varsa indiriyorum romu indirebilmek için 😂 umarım indirebilirim gerçekten çok merak ediyorum. Yapabilirsem eğer buradan size yazacağım tekrardan. Çok teşekkür ediyorum bu arada.
Rica ederim. Romu kurduktan sonra format data yapmayı unutmayın. İlk açılış uzun sürebilir. G90T* yazan güzel bir bootlogo'su var 😎

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Rica ederim. Romu kurduktan sonra format data yapmayı unutmayın. İlk açılış uzun sürebilir. G90T* yazan güzel bir bootlogo'su var 😎
Rom kurulduktan sonra sol altta yazan wipe, data yazan kısmımı diyorsunuz hocam?

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Aynen, yes yazıyoruz ya o.
Yok hocam Chrome, Firefox, opera, brave + olarak 1DM denemediğim yer kalmadı maximum %50ye kadar geliyor sonra iptal oluyor. Başka link yokmu indirebileceğimiz?

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Yok hocam Chrome, Firefox, opera, brave + olarak 1DM denemediğim yer kalmadı maximum %50ye kadar geliyor sonra iptal oluyor. Başka link yokmu indirebileceğimiz?
Valla bulamadım sadece pling'de var. 12.5.4'ü indirmeyi deneyin. Başka cihazdan indirip atabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt