Yardım Note 8 Pro Recovery

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Ss alamıyorsanız değişik bir twrp herhalde bu. Bence telefoncuya götürün deyin ki ben bu twrpyi istiyorum (atacağım özelden) bunu yükleyin de. Yüklerse ne âlâ yüklemezse de kafeye gidip kendiniz yükleyin. Ben yine de bi sorayım hocalarımıza.
Emrespect hocam bu gördüğünüz twrp var iken normal 3.5.1 twrp atılırsa sıkıntı olur mu? Bence olmaz ama yine bi sorayım.
Hocam şuan çektim , buyur. Arayüz bu şekilde.

Ekli dosyalar

• IMG-20220929-WA0001.jpg
    IMG-20220929-WA0001.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 19

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Hocam bu orijinal twrp değil. İşlemlerin daha sağlıklı olması için orijinal twrp yükleyin. Bana kalırsa size özelden attığım twrpyi telefoncuya gösterin, o twrpi atsın. Sıkıntı olursa da orda olsun, halleder.
Bu arada telefondaki her şeyi yedekleyin, önemli şeyleri mutlaka bir yere atın çünkü ne olacağı belli olmuyor. Dediğim gibi telefoncuya götürün. Yaparsa yapsın yapmazsa da kafede halledersiniz. Ne tuhaf iş yapan telefoncular var normal twrp atsana yani, uğraştırıyorlar adamı 😒
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Özelden atamadım, buyrun.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bunlardan herhangi birini yükletebilirsiniz.
Fastboot olanlar bilgisayar ile atılıyor, sadece zip yazanlar twrpden flaşlanıyor.

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Hocam bu orijinal twrp değil. İşlemlerin daha sağlıklı olması için orijinal twrp yükleyin. Bana kalırsa size özelden attığım twrpyi telefoncuya gösterin, o twrpi atsın. Sıkıntı olursa da orda olsun, halleder.
Bu arada telefondaki her şeyi yedekleyin, önemli şeyleri mutlaka bir yere atın çünkü ne olacağı belli olmuyor. Dediğim gibi telefoncuya götürün. Yaparsa yapsın yapmazsa da kafede halledersiniz. Ne tuhaf iş yapan telefoncular var normal twrp atsana yani, uğraştırıyorlar adamı 😒

Özelden atamadım, buyrun.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bunlardan herhangi birini yükletebilirsiniz.
Fastboot olanlar bilgisayar ile atılıyor, sadece zip yazanlar twrpden flaşlanıyor.
Hocam cahilliğime verin nasıl indiriliyor buradan anlamadım sadece resim çıkıyor. Ve birde bunu indirip kendim size resmini attığım recovery üzerinden atsam olur mu? Yani bana uzak biraz götürdüğüm yer o yüzden tekrar gitmesem oraya çok iyi olur.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Hocam cahilliğime verin nasıl indiriliyor buradan anlamadım sadece resim çıkıyor. Ve birde bunu indirip kendim size resmini attığım recovery üzerinden atsam olur mu? Yani bana uzak biraz götürdüğüm yer o yüzden tekrar gitmesem oraya çok iyi olur.
Hocam mesuliyeti size bırakarak nasıl yapıldığını anlatayım:

buradan BRP3.5.0.1v2.5.zip olanı indirin. İnstall deyip seçin kaydırın sonrasında reboot recovery deyin. Bu şekilde yapılıyor.

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27

buradan BRP3.5.0.1v2.5.zip olanı indirin. İnstall deyip seçin kaydırın sonrasında reboot recovery deyin. Bu şekilde yapılıyor.
Hocam en kötü ihtimal ne olabilir?

Hocam play store'de official twrp app uygulaması var bu uygulamadan yapılıyormuş root varsa bilginiz varmı?

Son düzenleme:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47

Hocam play store'de official twrp app uygulaması var bu uygulamadan yapılıyormuş root varsa bilginiz varmı?
Ya bir şey olacağını sanmıyorum da biz yine tedbirli olalım. Redmi Note 8 Proyu her türlü kurtarıyorlar o konuda sıkıntı yapmayın.
En kötü ihtimalle brick olur (%000,1) ve uzaktan halleden hocalar var onlar yapar 30 dkda.

Hocam magisk 23.0 zip'i indirip twrpden flaşlayarak root atabilirsiniz.

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Hocam size twrp linki atalım internet kafeye gidip sadece 5dk'da güncel/stabil twrpyi kurabilirsiniz. Ben olsam bilindik bir twrp ile işlem yapardım.
Twrpyi kafedeki bilgisayara kurun, tek tuş ile twrp yükleyebilirsiniz.
Ardından 12.5.5'i yükleyin. Oyun için en iyi rom bu bizzat denedim. Şarjı iyi, bir sürü özellik var sürekli açık ekran bile var. Performans modu var. Kamerada fazlasıyla özellik var. Çok beğendiğim romlardan biri. PUBG'yi de hiç kasmadan oynatıyor ben çok beğendim.
Hocam merhaba tekrar rahatsız ediyorum. Ben cihazı götürdüm twrp yüklettim root'ta var şu sizin bahsettiğiniz romu indirdim şuan normal şekilde install diyerek yükleyecek miyim başka yapmam gereken veya bilmem gereken birşey varmıdır?

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Hocam merhaba tekrar rahatsız ediyorum. Ben cihazı götürdüm twrp yüklettim root'ta var şu sizin bahsettiğiniz romu indirdim şuan normal şekilde install diyerek yükleyecek miyim başka yapmam gereken veya bilmem gereken birşey varmıdır?
Hocam sürümünüz 12.5 olsun ve twrp sürümü 3.5 üzeri olsun. Her şeyinizi yedekleyin. Wipe, advanced wipe,

Dalvik/ ART Cache

Cache

System

Data

Bunları seçip kaydırıyorsunuz. Sonrasında romu install ediyorsunuz. Ardından wipe format data 'yes' yazıyorsunuz. Sonra reboot system diyorsunuz bu kadar. İsterseniz emin olmak için YouTube'da veya forumda bir sürü rom kurma konusu var bir göz gezdirin öyle yapın. Yanlış bir şey yapmayın.
Bu arada cihaz tr cihazı mı IMEI var mı? IMEI varsa efs yedeği almanız lazım her şeyden önce.

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Hocam sürümünüz 12.5 olsun ve twrp sürümü 3.5 üzeri olsun. Her şeyinizi yedekleyin. Wipe, advanced wipe,

Dalvik/ ART Cache

Cache

System

Data

Bunları seçip kaydırıyorsunuz. Sonrasında romu install ediyorsunuz. Ardından wipe format data 'yes' yazıyorsunuz. Sonra reboot system diyorsunuz bu kadar. İsterseniz emin olmak için YouTube'da veya forumda bir sürü rom kurma konusu var bir göz gezdirin öyle yapın. Yanlış bir şey yapmayın.
Bu arada cihaz tr cihazı mı IMEI var mı? IMEI varsa efs yedeği almanız lazım her şeyden önce.
Hocam kurdum fakat hiçbir şekilde sms gelmiyor nedeni ne olabilir?

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Hocam kurdum fakat hiçbir şekilde sms gelmiyor nedeni ne olabilir?
Birilerini arayabiliyor musunuz?
Telefonu yeniden başlatın, mesajlar uygulamasının verilerini silin, olmazsa sistemi silip tekrardan atın düzelir. Olmadı 12.5.6 yı denersiniz.

Birilerini arayabiliyor musunuz?
Telefonu yeniden başlatın, mesajlar uygulamasının verilerini silin, olmazsa sistemi silip tekrardan atın düzelir. Olmadı 12.5.6 yı denersiniz.
Yarın bakalım isterseniz uyumam gerek. Dediğimi yapın muhakkak düzelir.

Üst Alt