Yardım Note 8 pro ısınma

celilbey0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Celil
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global miui 11.0.4
Telefon Modeli
Redmi Note 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonu migrostan aldım miui 11.0.4 ile geldi direkt bu normal mı şelatinli kutuydu ve relefon normal kullanımda bile aşırı derecede ısınıyor. Şarjdayken 40 dereceyi buluyor ve bay el yakan kamera çevresinde sıcaklık normal kullanımda ise facebook ınsta kamera gibi kullanımlardaysa yıne 38 39 derece civarı alalı 4 gün anca oldu ne yapmalıyım sizce yeni güncellemeyle düzelir mi ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-21-00-19-49-344_com.miui.cit.jpg
    Screenshot_2020-01-21-00-19-49-344_com.miui.cit.jpg
    163,1 KB · Görüntüleme: 31

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
40 derece sıcaklık normal, üzerinden akım gecen cisimler illaki ısınır.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Telefonu migrostan aldım miui 11.0.4 ile geldi direkt bu normal mı şelatinli kutuydu ve relefon normal kullanımda bile aşırı derecede ısınıyor. Şarjdayken 40 dereceyi buluyor ve bay el yakan kamera çevresinde sıcaklık normal kullanımda ise facebook ınsta kamera gibi kullanımlardaysa yıne 38 39 derece civarı alalı 4 gün anca oldu ne yapmalıyım sizce yeni güncellemeyle düzelir mi ?
Sizin mesajınıza istinaden mi 9 t pro da baktım hocam değerler bu şekilde el yakma bende yok
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Şarjdayken hadı hızlı şarj dıye ısınıyor normal kullanımdada aynı seviyede sayılır sıcaklık
Sıcaklık sizi rahatsız ediyorsa cihazı garantiye gönderebilirsiniz. Bu normal bir durum hocam, benim cihazımda 38 40 derece sıcaklıklara hatta çok zorlarsam üzerine dahi çıkıyor.

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Çok yüksek derece değil ama 2-3 derece fazlalığı var. Ve bu hissedilebilir bi farklılık. Güncelleme ile düzelecek şeyler bunlar

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Mediatek işlemci mimarisinin Snapdragon işlemcilere görede bir tık fazla ısındığını da hesaba katmakta fayda var.

Oyla:

celilbey0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Celil
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
1
Sizin mesajınıza istinaden mi 9 t pro da baktım hocam değerler bu şekilde el yakma bende yok
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende bu uygulamada thermal kızmında no data yazıyor nasıl acılıyor acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mediatek işlemci mimarisinin Snapdragon işlemcilere görede bir tık fazla ısındığını da hesaba katmakta fayda var.
Tamam mediatek te ınstagramda gezerken elimin yandıgını hissedip çekmemem lazım değğil mi kap takılıyken kaptan bile hissediyorum

Çok yüksek derece değil ama 2-3 derece fazlalığı var. Ve bu hissedilebilir bi farklılık. Güncelleme ile düzelecek şeyler bunlar
Cihazı aldıgımda miui 11.0.4 ile geldi direkt ilk açılısta normal mi sizce ? Düzeleceğnden ben pek emin değlim açıkçası

Sıcaklık sizi rahatsız ediyorsa cihazı garantiye gönderebilirsiniz. Bu normal bir durum hocam, benim cihazımda 38 40 derece sıcaklıklara hatta çok zorlarsam üzerine dahi çıkıyor.
Garntide nasıl anlayacaklar ki günlük kullanımda fark ediyorum bunu ben adam 5 dk bakacak bir şeyyok geri yollayacak çözeceklerini düşünmüyorum

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Garantinin yapcagi sifirdan rom kurar geri gonderir .yukte isiayacak tel yok .snadragon 855 bile el yakiyor

Oyla:

celilbey0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Celil
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
1
Garantinin yapcagi sifirdan rom kurar geri gonderir .yukte isiayacak tel yok .snadragon 855 bile el yakiyor
Ya ben ısınmasın mı dıyorum ısınsın ama pubg de dusukte oynarken bile ısınsa okeyım facede gezerken el yakıyor telefon gelmiş normal diyorsun

Oyla:
Üst Alt