Soru Note 8 pro hangi versiyona downgrade yapmalıyım?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
80
Şuan IMEI atacağım için MIUI 11 kullanıyorum. (11.0.2.0) stok halde kullanıyorum root vs işlemine gerek duymadım fazlasıyla stabil olduğu için. Bu hafta işlemi yaptıktan sonra miui 12 Endonezya roma geçiş yapacağım. Bakalım neler olacak

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
MIUI 11 zaten en iyisi hatta bunun birde deodex hali var. Gece %100 olan şarjımı ertesi gün 12'ye kadar %100'de görebiliyordum. Fakat, görünüm olarak gerçekten kötü :( Bu yüzden MIUI 12 geçiş yaptım ama bundada hiç verim alamadım bakalım ne olacak :D Stock roma geçip kendim gereksiz programları vs. kaldırıp host vs. yapacağım başka türlü hep bir yeri bozuk oluyor romların. Ya da aosp geçiş yapacağım en sorunsuz romlar bunlar oluyor aosplarda hiçbir sorun yaşamadım açıkçası tabi en başlarda yaşadım ama artık sorunsuz tüm aosp romlar :)

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
MIUI 11 zaten en iyisi hatta bunun birde deodex hali var. Gece %100 olan şarjımı ertesi gün 12'ye kadar %100'de görebiliyordum. Fakat, görünüm olarak gerçekten kötü :( Bu yüzden MIUI 12 geçiş yaptım ama bundada hiç verim alamadım bakalım ne olacak :D Stock roma geçip kendim gereksiz programları vs. kaldırıp host vs. yapacağım başka türlü hep bir yeri bozuk oluyor romların. Ya da aosp geçiş yapacağım en sorunsuz romlar bunlar oluyor aosplarda hiçbir sorun yaşamadım açıkçası tabi en başlarda yaşadım ama artık sorunsuz tüm aosp romlar :)
Tavsiye ettiğiniz aosp rom nedir ve oyun performansı olarak hangisi iyi

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Hocam bence Endonezya global kesinlikle deneyin. Sonrasında dilerseniz diğer romlara bakarsınız. Memnun kalacağınızı düşünüyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt