Soru Note 8 pro hangi versiyona downgrade yapmalıyım?

Farya Of The East

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fazıl
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3
Hayır, güncelleme yaparak sürüm düşüremezsiniz. Note 8 Pro'nun alt forumunda sürüm düşürme konuları mevcut zaten. Bu konulara bakarak yapmanız lazım.
Yetersiz açıklamışım miflash ile yapılan güncelleme işlemlerini kastetmiştim. İnternette miflash yeterli olarak belirtiliyor bl açık olan cihazlar için, bilen birisini bulmuşken teyit etmek istedim. Ayrıca bişey sormak istiyorum benim bu cihazdaki bilgilerimi kaybetmeden downgrade yapma imkanım varmı 12.0.8 sürümüne?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hindistan 12.0.6.0 öneririm.
12.0.8 harici miui 12'ye geçmem uzunca bir süre, şarj sıkıntılarından dilim yanmaktan kömüre döndü telefonu akşam 11:30-12 gibi %2'de şarja koydum sabah 8-9 gibi baktığımda %14'teydi %50'nin üsütnde biraz daha hızlı ama telefon gerekli olduğunda çekilemez hale geliyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Yetersiz açıklamışım miflash ile yapılan güncelleme işlemlerini kastetmiştim. İnternette miflash yeterli olarak belirtiliyor bl açık olan cihazlar için, bilen birisini bulmuşken teyit etmek istedim. Ayrıca bişey sormak istiyorum benim bu cihazdaki bilgilerimi kaybetmeden downgrade yapma imkanım varmı 12.0.8 sürümüne?

12.0.8 harici miui 12'ye geçmem uzunca bir süre, şarj sıkıntılarından dilim yanmaktan kömüre döndü telefonu akşam 11:30-12 gibi %2'de şarja koydum sabah 8-9 gibi baktığımda %14'teydi %50'nin üsütnde biraz daha hızlı ama telefon gerekli olduğunda çekilemez hale geliyor
Mi Flash ile yapabilirsiniz sürüm düşürmeyi ancak verileriniz de silinecek. Sonuçta güncelleme değil bu, normalde yapılması istenmeyen bir şey. Veriler konusunda yapacak bir şey yok maalesef.

Farya Of The East

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fazıl
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3
Mi Flash ile yapabilirsiniz sürüm düşürmeyi ancak verileriniz de silinecek. Sonuçta güncelleme değil bu, normalde yapılması istenmeyen bir şey. Veriler konusunda yapacak bir şey yok maalesef.
anlıyorum teşekkürler

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
anlıyorum teşekkürler
Hocam en iyisi Endonezya deodex MIUI 11 versiyon hayatımda kullandığım tek sorunsuz custom romdu kendisi ama işte MIUI 11 olması bir yerden sonra sıkıyor MIUI 12 yi arıyor gözler bu yüzden bakalım bende sürüm düşürmeyi düşünüyorum gerçekten 12.5 te çok fazla ısınmalar oluyor her güncelleme de mahvediyorlar cihazı inanılır gibi değil...

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Sorun yaşamadığım en güncel versiyon 12.0.8 onu kurmayı planlıyorum daya iyi bir fikriniz varmı
Size kalmış özellik istiyorum derseniz 12.0.8 kullanın ama performans diyorsanız miui 11 her zaman daha iyidir

merhaba bende de çin surumu note 8 pro cıhaz var hangı custom romu tavsıye edersınız.
Ben Greeshan kullanıyorum çünkü Google tabanlı romları sevmiyorum ama birçok kişi Google tabanlı romların şarjının daha uzun gittiğini söylüyorlar o yüzden size kalmış

aresbilir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
redmi note8 pro
Meslek
Memur
Konular
4
Size kalmış özellik istiyorum derseniz 12.0.8 kullanın ama performans diyorsanız miui 11 her zaman daha iyidir

Ben Greeshan kullanıyorum çünkü Google tabanlı romları sevmiyorum ama birçok kişi Google tabanlı romların şarjının daha uzun gittiğini söylüyorlar o yüzden size kalmış
greeshan kullanıyorum demişsiniz, acaba greeshan miui12buçuk android 11 yükselttiniz mi cihazı? yoksa miui 12 android 10 devam mı?

yanlış mı anladım diye tekrar sorayım dedim. telefonu gece 12 de yüzde 2 iken şarja takıyorsunuz ve sabah 8 de ancak yüzde 12 mi doldurabiliyor? doğru mu?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
greeshan kullanıyorum demişsiniz, acaba greeshan miui12buçuk android 11 yükselttiniz mi cihazı? yoksa miui 12 android 10 devam mı?
Yok 12.5 android 11 kurmadım. Temiz kurulum ile yüklemeyi düşünüyorum onun için de bilgisayarın tamir olmasını bekliyorum

aresbilir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
redmi note8 pro
Meslek
Memur
Konular
4
Yok 12.5 android 11 kurmadım. Temiz kurulum ile yüklemeyi düşünüyorum onun için de bilgisayarın tamir olmasını bekliyorum
ben denedim ancak ekran açılıp kapandı sürekli ve bende mecburen eskisinde devam ediyorum. sorun farklı twrp dosyası olması gerektiğinde mi anlayamadım. nedeni nedir acaba diye sordum. yaptıysanız diye sordum üstadım ;)

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
ben denedim ancak ekran açılıp kapandı sürekli ve bende mecburen eskisinde devam ediyorum. sorun farklı twrp dosyası olması gerektiğinde mi anlayamadım. nedeni nedir acaba diye sordum. yaptıysanız diye sordum üstadım ;)
Android 10 twrp ile yükleyip arkasından android 11 Twrp kurdunuz mu acaba? Ana konusunda kurulumu vardı.
Bu şekilde;
Yöntem 2

Android 10 da bulunanlar romu android 10 için twrp ile kuruyor, atdından sisteme gitmeden android 11 twrp kuruyor.

aresbilir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
redmi note8 pro
Meslek
Memur
Konular
4
Android 10 twrp ile yükleyip arkasından android 11 Twrp kurdunuz mu acaba? Ana konusunda kurulumu vardı.
Bu şekilde;
Yöntem 2

Android 10 da bulunanlar romu android 10 için twrp ile kuruyor, atdından sisteme gitmeden android 11 twrp kuruyor.
Twrp sıkıntı olmuş olmalı evet. Yanlış twrp konusunda şüphem vardi. Anlaşılan twrp de sorunum var yanlış twrp ile denemis olmalıyım maalesef.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt