Rehber Note 8 pro bootlop brick titreşimde kalma sorunu çözüldü

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bazı cihazlar çökseler dahi fastboot a boot edebiliyorlar. Bazıları ise malesef fastboot a girmiyor. Fastboot a girmeyip kurtulamayanlar için yetkili hesap ile yazılım atmak şart.

Son düzenleme:

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Seninki tamamen çökmüş ikinci yöntem ile senin cihazda kurtulabilecek beklemeye devam edin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bazı cihazlar çökseler dahi fastboot a boot edebiliyorlar. Bazıları ise malesef fastboot a girmiyor. Fastboot a girmeyip kurtulamayanlar için yetkili hesap ile yazılım atmak şart.
Aynen öyle birde boot açılışı cihaza port etmenin yolunu buldum onu da paylaşacağım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mafya118

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Seninki tamamen çökmüş ikinci yöntem ile senin cihazda kurtulabilecek beklemeye devam edin

Aynen öyle birde boot açılışı cihaza port etmenin yolunu buldum onu da paylaşacağım
Bendeki cihaz redmi yazısı geliyor kalıyor
Beklemedeyim

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Bendeki cihaz redmi yazısı geliyor kalıyor
Beklemedeyim
Aslında sen okuyup iyice denesen bu çözüm sana da uygun tekrar dener misiniz kısa süreli de olsa senin cihaz da fastboot a gececektir

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
bysah ustam Samsung da bu tarz sorunlar Odin ile kolaylıkla yapabiliyor acaba red mi böyle bişey mümkün mü?

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
bysah ustam Samsung da bu tarz sorunlar Odin ile kolaylıkla yapabiliyor acaba red mi böyle bişey mümkün mü?
Dediğinizi tam anlayamadım

Samsung ile kolayca oluyor samsung kendi işlemcisi yada sd işlemci kullandığı için sorun olmuyor MTK işlemciler performans li ancak böyle basit şeylerde kalıyor ha çözümü çok kolay ancak kimse uğraşmıyor

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34

Samsung ile kolayca oluyor samsung kendi işlemcisi yada sd işlemci kullandığı için sorun olmuyor MTK işlemciler performans li ancak böyle basit şeylerde kalıyor ha çözümü çok kolay ancak kimse uğraşmıyor
Aslında Samsung da kendi üretmiş olduğu exynos işlemcileri kullanıyor bir çok cihazında. Bu olay tamamen yetkili hesap sorunu ile alakalı bu sorun ortadan kalkarsa hiçbir problem kalmayacak. Nasıl olur bilmiyorum ama bu yetkili hesap olayının kalkması gerekiyor. Bu tabii şu anki cihazlarda nasıl çözülür o kadar teknik bilgim yok. Yanlışım varsa düzeltirsiniz. Xiaomi bir güncelleme yayınlayarak bunu çözebilir diye düşünüyorum.

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
serdocan ustam dediklerine katılıyorum bende zaten yetkili hesap mantığını anlamış değilim.
İnanın bilenler bilir ama bilmeyenler için söylüyorum samsung da elinde bilgisayar olan herkes bu sorunları kolaylıkla çözebiliyor.

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
serdocan ustam dediklerine katılıyorum bende zaten yetkili hesap mantığını anlamış değilim.
İnanın bilenler bilir ama bilmeyenler için söylüyorum samsung da elinde bilgisayar olan herkes bu sorunları kolaylıkla çözebiliyor.
Biliyorum hocam odin programı ile çok çalışmalarım olmuştu note 3 üzerinde :). Rom değiştirme root ve twrp yükleme vb gibi.

Mafya118

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Aslında sen okuyup iyice denesen bu çözüm sana da uygun tekrar dener misiniz kısa süreli de olsa senin cihaz da fastboot a gececektir
Hocam inan çok uğraştım ama yok redmi yazısı geliyor ama devamı yok hiçbir şekilde fastboota geçmiyor

Üst Alt