Soru Note 13 pro plus china bootloader hk.

Valehly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Valeh
Cihazım
Black Shark 4
Konular
2
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin konumuz şudurki elimizde bir cihaz var note 13 pro plus sd dimensity 7200 normal eski usülle bootloader kilit başvurusu yapamadım xiaomi community ile hyperos cihazlara yeni başvuru yöntemi var denedim başvuru onayı aldım akabinde ayarlardan hesap ekleme kısmında ise aynı problem devam ediyor biraz araştırma yaptığımda şöyle bi kısıma ulaştım bilmiyorum doğrumudur çin dışındaki cihazlar yeni yöntem ile kilit başvurusu yapabilir bende danışmak istedim cihazımız çin yazılımlı yani düzeltme yapacağım başka birşey varmıdır veya kilit başvurusu yapmadan global rom atabilir isem başvuru sürecini başlatıp kilit açıldıktan sonrada zaten kayıt vs normal kullanılır duruma getirmeyi hedefliyorum bilginiz varmıdır acaba
Bunun iki türlü çözüm yöntemi var, paralı olarak XiaomiKEY kullana bilirsiniz redmi serisi hyperos gelmeyne kadar bl kilidini açamazsın

mesut71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
0
Bunun iki türlü çözüm yöntemi var, paralı olarak XiaomiKEY kullana bilirsiniz redmi serisi hyperos gelmeyne kadar bl kilidini açamazsın
Hyperos da aynı bi değişiklik yok açılmıyor bl kilidi

mesut71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
0
Nasıl yüklenir hocam peki
YouTube da videoları mevcut bl kilidi kapalı recovery rom yükleme diye aratırsanız.

Mevcut kullandığınız rom u indirin , hyperos romu indirin , mevcut romu yüklüyor gibi yapıp hyperos yüklüyoruz, bi nevi sistemi kandırıyoruz

Ama geri miui sürümüne dönüş yok bootloader açılmadan, ona göre iyi düşünün

757metin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
1
YouTube da videoları mevcut bl kilidi kapalı recovery rom yükleme diye aratırsanız.

Mevcut kullandığınız rom u indirin , hyperos romu indirin , mevcut romu yüklüyor gibi yapıp hyperos yüklüyoruz, bi nevi sistemi kandırıyoruz

Ama geri miui sürümüne dönüş yok bootloader açılmadan, ona göre iyi düşünün
Denedim hocam olmuyor maalesef

757metin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
1
Hocam eğer hyperos a geçmek istiyorsanız detaylı anlatırım yardımcı olurum, ben şuan miui versiyonuna dönmeye çalışıyorum ama şuan için dönüş yok
Evet geçmek istiyorum bootloader açmak için

omerbulum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Note 12Pro Plus
Konular
8
Hocam eğer hyperos a geçmek istiyorsanız detaylı anlatırım yardımcı olurum, ben şuan miui versiyonuna dönmeye çalışıyorum ama şuan için dönüş yok
Benim cihazın kilidi açık hyperOs için yardımcı olurmusunuz

757metin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
1
Bu ay içinde normal güncelleme alır hocam benim kilit kapalı olduğu için geçmek istiyorum İngilizce kullanıyorum şuan cihazı çin rom yüklü içinde

mesut71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
0
Bootloader kilidi açıksa miflash ile istediğiniz romu kurabilirsiniz, hyperos global versiyonu yok bizim cihaz için, çin versiyonu isterseniz link bırakıyorum , bu recovery rom Türkçe dil yok

Üst Alt