Yardım Note 13 Pro 5g Hakkında Soru ?

ya.sin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
10 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.3
Telefon Modeli
Note 13 Pro 5g 12/512
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar,
Yurt dışı Note 13 pro 5g 12/512 Qualcom olanı aldım. Cihaz yurt dışı olduğundan birkaç soru sormak istiyorum

MIUI Sürümü : 14.0.3 (TNRMIXM)
Cihaz arkasında C E etiketi bulunmakta

Soru 1:Cihazı yasal hakkım olan 8 ay kullanım yaptıktan sonra kayıt ettirmek istiyorum. Yinede şimdiden bootloader kilidini açmam gerekiyor mu ?
Soru 2: Cihaza yazılım veya donanımsal hiçbir müdahele ettirmediğimden Bootloader kilidi açarsam İMEİ kaydı silinir mi ?
Soru 3: Bootloader kilidini açmadan devam edip tüm güncellemeleri yapsam kayıt zamanı geldiğinde ne gibi sorunla karşılaşırım ?
Soru 4: Cihaz global 5g modeli mi ?

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Oyla:

ya.sin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
10 pro
Konular
1
Orjinal. İlginç.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir dakika bu cihaza global versiyon 14.0.6 ile geldi rom fake. Ücretli yetkili hesap ile açtıracaksınız hocam geçmiş olsun.
Şu an güncelleme ile 14.0.9 yüklendi yine de fake rom mu

Oyla:

memrekaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Emre Kaya
Cihazım
Redmi 4x
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
Yurt dışı Note 13 pro 5g 12/512 Qualcom olanı aldım. Cihaz yurt dışı olduğundan birkaç soru sormak istiyorum

MIUI Sürümü : 14.0.3 (TNRMIXM)
Cihaz arkasında C E etiketi bulunmakta

Soru 1:Cihazı yasal hakkım olan 8 ay kullanım yaptıktan sonra kayıt ettirmek istiyorum. Yinede şimdiden bootloader kilidini açmam gerekiyor mu ?
Soru 2: Cihaza yazılım veya donanımsal hiçbir müdahele ettirmediğimden Bootloader kilidi açarsam İMEİ kaydı silinir mi ?
Soru 3: Bootloader kilidini açmadan devam edip tüm güncellemeleri yapsam kayıt zamanı geldiğinde ne gibi sorunla karşılaşırım ?
Soru 4: Cihaz global 5g modeli mi ?
Hocam bu cihazı global olarak yurtdışı nereden buldunuz ben aradım aradım hiç bir yerde bulamadım hep çin vardı

Oyla:

hakangezici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
10
Hocam bu cihazı global olarak yurtdışı nereden buldunuz ben aradım aradım hiç bir yerde bulamadım hep çin vardı
Bende ilk bulamadım çin sipariş ettim çin kargoda iken globlini buldum onuda sipariş ettim elde 2 cihaz oldu ama bu bootloader kilidi can sıkacak yetkili hesap ile 65usd istiyorlar oda minimum rakam 20 kişi içinden hyperos gelmesi lazım xiaomi exmunity ile bir ihtimal açabiliriz oda hyperos da çalışıyor yada ben yanılıyorumm cihaz batarya kamera ekran işlemci ram hafıza derken sen bu fiyata baya güzel

Oyla:

ci021

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihat
Cihazım
redmi4
Konular
5
Bende ilk bulamadım çin sipariş ettim çin kargoda iken globlini buldum onuda sipariş ettim elde 2 cihaz oldu ama bu bootloader kilidi can sıkacak yetkili hesap ile 65usd istiyorlar oda minimum rakam 20 kişi içinden hyperos gelmesi lazım xiaomi exmunity ile bir ihtimal açabiliriz oda hyperos da çalışıyor yada ben yanılıyorumm cihaz batarya kamera ekran işlemci ram hafıza derken sen bu fiyata baya güzel
çinden kargoyla nasıl alıyorsunuz gümrüğe takılmıyor mu

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Bende çinden aldım keşke iptal etmeseydiniz sağolsun tanıdığım çindeki Xiaomi mağazasından getirtti. Normalde globale hyperos geldi sizede gelmesi lazım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu an güncelleme ile 14.0.9 yüklendi yine de fake rom mu
14.0.9 gelmedi ki telefona 14.0.6 olarak çıktı global sonra hyperos geldi.

Oyla:

memrekaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Emre Kaya
Cihazım
Redmi 4x
Konular
1
Valla bulamadığım için
Valla bulamadığım için ben çok yere de sordum araştırdım bu bootloader olayından ve band 20 olayından dolayı alamadım,mi'nin kendi sitesinde poco f4 indirime girdi 1000 TL de doğum günü koduyla 11500'e geldi hem kapalı cihaz hem de resmi twrp desteği olduğu için içime sindi twrp'siz telefon kullanmaktan gına gelmişti iyi oldu,tek eksiği kamera benim için note 13 proya göre,onu da gcam'le çözeceğiz artık olduğu kadar size hayırlı olsun.- ve unuttuğum tabi ki redmi 4x'ten çok sevdiğim eu rom kullanma özgürlüğüne de kavuşacağım için mutluyum.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt