Anket Nfs vs Lkt vs L Speed vs Fde.Ai

Hangi Modül?

• Fde.Ai

Oy: 71 43,6%
  • Nfs

Oy: 16 9,8%
  • Lkt

Oy: 56 34,4%
  • L Speed

Oy: 20 12,3%

• Kullanılan toplam oy
    163

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
lkt'yi bir süre kullandım en azından deneyimleyecek kadar, bir etkisini gördüğüm söylenemez
peşine silip bir kaç gün önce nfs kurdum
nfs bir tık daha iyi gibi geldi bana, sistem biraz daha akıcı ve biraz daha pili koruyor gibi, tabi daha gözlemlemem için yeterli süre olmadı, farklılık olursa yine burdan paylaşırım
fde.ai, l speed gibi diğer modülleride deneyimleyen arkadaşlar tecrübelerini aktarırsa en azından bir yol gösterir hepimize

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
FDE.ai nin ücretli sürümünü kullanıyorum farkı hissediyorum

LKT de kullandım batarya performansını hissettim.

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Bu FDE için Miui optimizasyonla beraber çalışmıyor deniyo kullanan arkadaşlar sorun yaşandı mı hiç ? Ona göre bende mi6 cihazıma kurucam.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Nfs hiç denemedim çünkü ilk defa görüyorum..
L speed kernel gibi birşey, müdahele gerektiriyor.. bence gereksiz...
Fde.ai ve lkt uzun süre kullandım, kullanmaya devam ediyorum..
Çok memnunum..

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Naptime ve servicly den bahsetti bir arkadaş, tabi ben kurdum ancak neye nasıl ayar vereceğimi bilmiyorum. Netten de birşey bulamadım. Bunlar hakkında bilgisi olan var mıdır

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
fde.ai yapay zeka modülü kullanarak cihazınızın kuşşanım alışkanlıklarını öğrenip ona göre telefonu ayarlıyor.
Bir örnek vereyim;
Akaplanda çok uygulama kullanıyorsun diyelim. ve uygulamayı, hep dönüp arkaplandan çağırıyorsun diyelim. Modül de ona göre cihazın arkaplan lmk verilerine ayar çekiyor.
Yok arkaplana attığın uygulamayı genellikle açmıyorsan modül bunu anlayıp arkaplandaki uygulamaların kapanmasını hızlandırıyor.
Zaten adamlar Fde modülünün gerçek performansını 1 aylık kullanımdan sonra göstereceğini söylüyor. Yapay zeka öğreniyor da vs vs.

Yani dedikleri böyle şeyler. Doğru mudur değil midir test etmedim. Ama bana kalırsa taş çatlasa %2-3 şarja etkisi vardır.
modülü kullanıyorum bu arada. Ama Google play'a ücretli uygulamalarını koymuşlar. Modülü daha iyi kontrol etmek için ona ihtiyaç varmış.
Sırf bunun için modülü yakında sileceğim. İlk başta kâr amacı gütmeyen bir topluluğuz diyorlardı.
O uygulama ile modül arasında hiçbir fark yok hocam. Bağış yapmak isteyip de siteden yapamayanlar için kolaylık olsun diye uygulama olarak markete koymuşlar sadece.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fde için ben de miui optimizasyon ile çakıştığını okudum. Yaklaşık üç haftadır lkt'yi dengelide kullanıyorum ve bataryaya olumlu etkisini kesinlikle hissettiriyor.

Fde için kararsızım çünkü miui optimizasyon ile çakışmasıyla ilgili net bir açıklama yok. Miui optimizasyonu kapatmak da ne kadar doğru bir karar emin olamadığım için deneyemiyorum. Diğer ikisinin pek kitlesi yok gibi.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Miui optimizasyon hiç bir ram düzenleyen modül ile birlikte çalışmaz o yüzden bu tarz modül mü kullanacağınızı ya da miui optimizasyon mu kullanacağınızı kendin seçmeniz gerek.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Miui optimizasyon hiç bir ram düzenleyen modül ile birlikte çalışmaz o yüzden bu tarz modül mü kullanacağınızı ya da miui optimizasyon mu kullanacağınızı kendin seçmeniz gerek.
lkt eşzamanlı script çalıştırmadığı için lkt'de sorun olmuyor diyorlar.

Üst Alt