Anket Nfs vs Lkt vs L Speed vs Fde.Ai

Hangi Modül?

• Fde.Ai

Oy: 71 43,6%
  • Nfs

Oy: 16 9,8%
  • Lkt

Oy: 56 34,4%
  • L Speed

Oy: 20 12,3%

• Kullanılan toplam oy
    163

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Arkadaşlar, en bilinen ve güncel optimizasyon modüllerinden hangisini neden tercih ettiğinizi belirtirseniz sevinirim. İki veya daha fazlasını deneyen varsa karşılaştırmasını da yapabilir.

Ayrıca ankete de katılırsanız tercih yapamayanlara yol göstermiş olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Hala bir işe yarayıp yapamadıkları şüpheli gibi en azından benim kullanımda bir şeye yaramadı

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Hala bir işe yarayıp yapamadıkları şüpheli gibi en azından benim kullanımda bir şeye yaramadı
Ben bir haftayı aşkındır lkt kullanıyorum ve doğrusunu söylemek gerekirse başlarda "hiçbir işe yaramıyor bu galiba" diye düşünürken; şu an kullanım süremin arttığını net hissettiriyor. "Diğerleri daha mı iyidir? Nasıldır?" diye merakımdan açtım bu konuyu da. Yorumlara bakarak belki değiştiririm, belki bunda kalırım.

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Lkt kullanıyorum balanced profilde şarj ve günlük kullanım için oldukça ideal

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Lkt kullanacaktım benim ıslemcıyı (712)desteklemeligı için fde var. Ise yarıyor mu bilmiyorum

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Görünüşe göre lkt ile fde.ai arasında rekabet var. :D ben de lkt kullanıyorum ama ikisini de kullanıp yorum yapan çıkarsa diye beklemedeyim.

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
fde.ai yapay zeka modülü kullanarak cihazınızın kuşşanım alışkanlıklarını öğrenip ona göre telefonu ayarlıyor.
Bir örnek vereyim;
Akaplanda çok uygulama kullanıyorsun diyelim. ve uygulamayı, hep dönüp arkaplandan çağırıyorsun diyelim. Modül de ona göre cihazın arkaplan lmk verilerine ayar çekiyor.
Yok arkaplana attığın uygulamayı genellikle açmıyorsan modül bunu anlayıp arkaplandaki uygulamaların kapanmasını hızlandırıyor.
Zaten adamlar Fde modülünün gerçek performansını 1 aylık kullanımdan sonra göstereceğini söylüyor. Yapay zeka öğreniyor da vs vs.

Yani dedikleri böyle şeyler. Doğru mudur değil midir test etmedim. Ama bana kalırsa taş çatlasa %2-3 şarja etkisi vardır.
modülü kullanıyorum bu arada. Ama Google play'a ücretli uygulamalarını koymuşlar. Modülü daha iyi kontrol etmek için ona ihtiyaç varmış.
Sırf bunun için modülü yakında sileceğim. İlk başta kâr amacı gütmeyen bir topluluğuz diyorlardı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16